2Barevné Letňany II.Etapa

2Barevné Letňany II.Etapa
Adresa Nepomuckých, Letňany, Praha 9
K nastěhování od 2014 (vyprodáno)
Počet jednotek 48
Velikost jednotek 1+kk - 5+kk
Plocha (od - do) 29 - 128 m2
Trigema a.s.

O projektu:

V červenci roku 2013 byla v Praze 9 zahájena realizace druhé fáze developerského projektu. Nové byty však začal developer, firma Trigema a.s., prodávat již v druhé polovině června 2013. Novostavby by měly být dokončeny na podzim roku 2014. Druhá etapa bytového komplexu zahrnuje 2 pětipodlažní bytové domy po 24 bytech, celkově tedy 48 bytů velikostních kategorií 1+kk až 5+kk.

Ppolyfunkční areál vychází vstříc poptávce po ekologickém bydlení. Cílem je uspokojit požadavky kvalitního a pohodlného bydlení a zároveň myslet na budoucnost a životní prostředí. Specifikem novostaveb projektu 2Barevné Letňany je modulové bydlení, založené na možnosti zakoupit byty zvlášť a později je pomocí jednoduchých úprav spojit. Možné je také byty rovnou spojit a dle potřeb pak jednoduchými úpravami vytvořit dva samostatné byty. Výhodou tohoto řešení je možnost přizpůsobení aktuální potřebě majitele. Majitel může dočasně využívat jen jeden byt a druhý může pronajímat.

Vysoký standard bydlení se profiluje na základě nízkoenergetického charakteru staveb úrovně B (energeticky úsporná budova - vykazuje nižší spotřebu tepla než standardní budova). Energetické úspory zajišťuje užití kvalitních materiálů (izolační zdivo Porotherm, okna s trojskly) a vestavěného systému vzduchotechniky s výkonnými rekuperačními jednotkami. Tento systém je specialitou projektu a zajišťuje rovnoměrné větrání bytů, vyšší kvalitu vzduchu a také rovnoměrné vytápění prostor. Rekuperace je založena na využití tepla ze vzduchu, který je odváděn ven z místnosti. Teplo odpadního vzduchu je využito k ohřevu čerstvého vzduchu a zajišťuje tak nezanedbatelnou tepelnou úsporu. U II. etapy projektu jsou vzduchotechnické jednotky rozšířené o možnost dochlazování přiváděného vzduchu v létě, což je zdravější systém dochlazování než používání například klimatizace.

Lokalita:

Letňany se staly nejdynamičtěji se rozvíjející částí Prahy 9, a to hlavně díky prodloužení metra a vystavění Obchodního centra. Získaly také první místo mezi městskými částmi v prodeji nových bytů. Novostavby projektu se nachází v bezprostředním sousedství lesoparku s maximálním sportovním využitím (cyklostezky či dráha pro in-line bruslení). Z druhé strany se ihned vedle objektu A nachází autobusová zastávka MHD, ze které je možné se dostat k metru za 4 minuty. Do centra Prahy se dostanete za dvacet minut. Dále se v nejbližším okruhu nachází 6x mateřská nebo základní škola, 5x restaurace a food court v OC Letňany, Tesco, Penny market a několik „večerek“, v neposlední řadě bazén, zimní stadion, sport centrum, squash, tělocvična a 2x lékárna a zdravotní středisko.

Více info:

http://2etapa.2barevneletnany.cz/

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

7785x
Novostavba Harfa Design Residence prodej bytů Praha 9 - Libeň

Harfa Design Residence

Českomoravská, Libeň, Praha 9

11/2020

O projektu: Na pražské Harfě vyrůstá nový designový bytový dům Harfa Design Residence. Stavitelem je Central Group, který zpracoval developerský projekt s celkem 249 byty (či ateliéry), o dispozicích 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk. Central Group výstavbu cihlového bytového domu na Českomoravské ulici, v Praze 9 – Libni, pojal...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist