Aalto Cibulka

Aalto Cibulka
Adresa Naskové, Košíře, Praha 5
K nastěhování od 2020
Počet jednotek 250
Velikost jednotek 1+kk - 5+kk
Plocha (od - do) 26 - 160 m2
YIT Stavo, s.r.o. 800-200-666

O projektu:

Aalto – finské slovo pro vlnu – je název nového rezidenčního projektu u pražského parku Cibulka. Právě vlna se stala inspirací pro architektonické řešení bytového domu o sedmi nadzemních podlažích (krajní části potom mají podlaží šest) a sedmi sekcích, z nichž každá disponuje samostatným vchodem. V komplexu je celkem 250 obytných jednotek od malých bytů velikosti 2+kk po prostorné byty typu 5+kk, nejvyšší třídu potom tvoří střešní penthousy s velkou terasou, zabudovanou saunou, podlahovým vytápěním a samostatným vstupem. Balkonem nebo terasou disponují všechny byty, výhledy na jižní straně objektu směřují do zmíněného parku, na severní straně do nově zbudovaného parku s umělými jezírky. K přízemním bytům potom patří předzahrádky.

Jednotlivé byty jsou navrženy s ohledem na vzdušnost a světlost, převažují tedy proto velká, bezparapetová okna. U bytů je, dokud to fáze stavy dovolí, počítáno s klientskými změnami, které mohou obsahovat změnu např. i dispozic bytu či vybudování typické severské sauny v koupelně. Bytový dům Aalto Cibulka byl projektovaný jako nízkoenergetický, s energetickou třídou B. Stavba byla zahájena demoličními pracemi v září 2017, developer (YIT Stavo) předpokládá kolaudaci v prosinci 2019 a jako datum nastěhování je uváděn březen 2020.

Lokalita:

Rezidenční projekt stojí u pramene potoka Cibulka, na samém okraji přírodního parku Košíře-Motol. Pomyslné srdce přírodního parku tvoří anglický park Cibulka, který je plný romantických staveb a soch. Projekt je situován pod ulicí Naskové, stejnojmenná autobusová zastávka je od něj vzdálená 250 m. Autobusy dopraví obyvatele buď k ulici Plzeňská, kde je možný přestup na tramvajové linky, nebo ke stanici metra B Anděl. Asi 850 m od domu se nachází i železniční stanice Praha-Cibulka, po které jezdí vlaky příměstské linky S65 mezi pražským Hlavním nádražím a Rudnou u Prahy.

Přírodní park Košíře-Motol, který je v těsném sousedství projektu, nabízí možnost relaxace při procházkách i sportovním vyžití v podobě běhání, cyklistiky či koupání (nebo v zimě bruslení) v motolských rybnících. V zimě park nabízí ideální prostředí pro běžkování. Na jeho hranici naleznete i moderní, víceúčelové hřiště Greyhound park Motol, které můžete využít nejen k návštěvě chrtích závodů, ale i k atletickému tréninku, in-line bruslení, volejbalu, fotbalu a k dalším sportům. 1,5 km je vzdálený Squashpark a něco málo přes kilometr je to k tenisovým kurtům Tenis Cibulka.

Necelé 4 km je vzdálená Fakultní nemocnice Motol, zhruba ve stejné vzdálenosti je potom i Nemocnice na Homolce. Ještě blíže (cca 2,5 km) je ordinace dětského lékaře. V okruhu 1 km se nachází ZŠ Košíře, ZŠ V Cibulkách a ZŠ Pod Radnicí, stejně jako MŠ Slunéčko a MŠ Duha. Za zábavou mohou obyvatelé vyrážet k 5 km vzdálenému pražskému Andělu, kde jim jsou k dispozici dvě multikina, jakož i infrastruktura velkého nákupního komplexu. Blízkost centra Prahy potom samozřejmě zaručuje veškeré možné formy zábavy.

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

546x
Novostavba Viladomy Hvězdárna prodej bytů Praha 5 - Velká Chuchle

Viladomy Hvězdárna

Na Hvězdárně, Velká Chuchle , Praha 5

bude stanoveno

O projektu: Mezi architektonicky zajímavá řešení nového bydlení patří také nový developerský projekt Viladomy Hvězdárna ve Velké Chuchli na Praze 5. Prodej má na starosti Realitní kancelář Pavla Temrová, Jde o osobitý dům, který obsahuje celkem osm bytů, a to s plošnými dispozicemi od 2+kk až po 4+kk a nechybí zde ani luxusní střešní penthouse...

2195x
Novostavba Park Zličín prodej bytů Praha 5 - Zličín

Park Zličín

Na Radosti, Zličín, Praha 5

02/2021

O projektu: Rezidenční areál s privátním parkem, to je nový developerský projekt Park Zličín, který se rodí na Praze 5 – Zličíně, v ulici Na Radosti. V oblíbené lokalitě vzdálené necelé 3 minuty chůze od stanice metra B Zličín vznikne v sedmi bytových domech celkem 526 bytů. V první etapě je v prodeji 146 bytů s efektivními a promyšlenými...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist

Array