Ateliery Strašnice

Ateliery Strašnice
Adresa Štěchovická, Strašnice, Praha 10
K nastěhování od 07/2022
Počet jednotek 95
Velikost jednotek 1+kk - 5+kk
Plocha (od - do) 34 - 154 m2
TIDE REALITY s.r.o. +420-602-269-011

O projektu:

V místě, kde stávala administrativní budova, se nyní na Praze 10- Strašnicích rodí nový developerský projekt Ateliery Strašnice. V rámci projektu je ve dvou budovách, jedné šestipatrové a druhé osmipatrové, spojených společným suterénem s garážemi k dispozici celkem 95 ateliérových jednotek, které disponují buď předzahrádkou či balkonem nebo terasou. Mezi domy bude vytvořen polosoukromý prostor s předzahrádkami u přízemních ateliérů a s pěším přístupem. Zároveň projekt dokonale zapadá do okolní zástavby především ze 60. Let obklopené zelení. Ateliery budou provedeny ve standardu bytových jednotek. K atelierům náleží také sklepy a 89 garážových stání. Podlahová plocha ateliérů se pohybuje od 34 m2 až po 154 m2. Přínosem se stává rovněž skutečnost, že energetická náročnost budovy spadá do kategorie B, tedy úsporné. Dokončení výstavby projektu se plánuje na konec dubna roku 2022, k nastěhování by měl být pravděpodobně připraven na konci července roku 2022. Developerem je společnost Ateliery Strašnice s.r.o.

Lokalita:

Velkou výhodou developerského projektu Ateliery Strašnice, nacházejícího se ve Štěchovické ulici v Praze 10-Strašnicích, je především klidné okolí. Nedaleko se nalézá například odpočinkový areál Gutovka i další zelené lokality. Infrastruktura je zde na vysoké úrovni, v blízkosti je školka i škola, nedaleko obchodní centrum i supermarket. Doprava do centra města je velice rychlá. V dosahu se nalézá stanice metra Strašnická, hned u domu navíc narazíte na autobusovou zastávku linky 175.

Sport, relax, příroda: K procházkám a oddechu je jako stvořený Park Gutovka ve vzdálenosti 700 m. Ještě blíže můžete relaxovat v Parku Na Solidaritě, jenž se rozkládá jenom 589 m od ateliérového komplexu. Z řady sportovních příležitostí v okolí stojí za zmínku 910 km vzdálená Badminton aréna Skalka. Dále se mohou příznivci sportu vyřádit v 885m vzdáleném Lanovém centru Gutovka. Kdo zatouží po regeneraci fyzických sil, může navštívit Don Giovanni Venus Spa centrum ve vzdálenosti 2,4 km. Protáhnout tělo si můžete také v 471 m vzdálené Venkovní posilovně.

Nákupy a služby: Ve vzdálenosti 384 m má otevřeno supermarket Billa. Po cestě dlouhé 910m se dostane k obchodnímu centru Tesco Extra Skalka, kde najdete nejenom sortiment potravin, ale i další obchody.

Vzdělávání: Doslova za rohem, pouhých 198 m od budovy projektu má svoje sídlo MŠ Praha 10, Štěchovická. Velmi blízko, 620 m od rezidenčního komplexu, se nalézá areál ZŠ Praha 10, V Rybníčkách.

Kultura: Divadelní nadšence potěší, že jenom kousek cesty od domu, celkem 494 m, se nalézá Strašnické divadlo. Koncerty, divadelní představení a celou řadu dalších kulturních akcí si můžete užít v 701 m vzdáleném Kulturním domě Barikádníků. Služby v oblasti půjčování knih nabízí Městská knihovna v Praze, její strašnická pobočka, která se nalézá 1,1 km daleko.

Zdravotnictví: Praktičtí lékaři nabízejí svoje ordinační kapacity v EUC Klinice Praha Malešice dosažitelné 1,2 km od budovy. Další volbou pro zdravotní péči je 812m vzdálená Poliklinika Skalka.

Doprava: Jenom 18m od domu se nachází autobusová zastávka Štěchovická. Nedaleko, přesněji 800 m je stanice metra Strašnická, Metro Skalka 945m. Tramvajová zastávka Dobročovická, kde zastavují hned dvě linky směřující do centra, se nalézá ve vzdálenosti 524 m od rezidence. Železniční zastávka Praha-Strašnice potom leží 1,1 km od domu. Automobilisty nadchne, že se po pouhých 170 m od výjezdu z rezidenčního komplexu dostanou na ulici V Olšinách, odkud mohou jet jak směrem do centra Prahy, tak i na výjezd na Jižní spojku a dálnici D1.

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

379x
Novostavba Sky Rezidence Bohdalec prodej bytů Praha 10 - Michle

Sky Rezidence Bohdalec

Bohdalecká, Michle, Praha 10

07/2021

O projektu: V Praze 10 na Bohdalci pod bohdaleckým kopcem se rodí nové bydlení v podobě Sky Rezidence Bohdalec. Jde o bydlení typu Sky House, které je zároveň energeticky úsporné. Dva nové domy s osmi nadzemními podlažími v sobě bude ukrývat celkem 58 nových bytů, a to s plošnými dispozicemi od 1+kk až po 3+kk, přičemž výměra bytů činí od 30,3...

2415x
Novostavba Rezidence Přípotoční prodej bytů Praha 10 - Vršovice

Rezidence Přípotoční

Přípotoční 35, Vršovice, Praha 10

12/2019

O projektu: Rekonstrukce domu z roku 1937, který je ukázkou řadové funkcionalistické pražské zástavby, to je nový developerský projekt Rezidence Přípotoční v Praze 10 – Vršovicích. Vzniká zde 20 nových bytů s plošnými výměrami od 30 do 80 m2 dále 5 ateliérů, 2 obchodní jednotky a 4 byty s terasami. Byty s dispozicemi od 1+kk...

2730x
Novostavba Panna a Baba prodej bytů Praha 10 - Strašnice

Panna a Baba

Žernovská, Strašnice, Praha 10

09/2020

O projektu: Dva velmi netradičně řešené domy, to je naprosto unikátní developerský projekt Panna a Baba, inspirovaný symbolem Českého ráje, budovaný v Praze 10- Strašnicích v Žernosecké/Strašínské ulici. Developerem je společnost AYOR-development. Nachází se zde pouze 13 bytů ve dvou domech na společné podnoži, takže je zde...

10683x
Novostavba Vivus Uhříněves prodej bytů Praha 10 - Uhříněves

Vivus Uhříněves

Fr. Diviše / Ke kříži, Uhříněves, Praha 10

2020

Vivus Uhříněves - III. etapa: Blízko Nového náměstí v centru katastrálního území Uhříněves, roste moderní bytový komplex Vivus Uhříněves, jehož III. etapu tvoří objekty D, E, F a G. Prodej bytových jednotek byl zahájen 11. 9. 2017. Dokončení výstavby je plánováno na 30. 6. 2020. Přízemí objektu E nabízí obchodní...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist

Array