BelariePark II

BelariePark II
Adresa Vorařská, Modřany, Praha 4
Počet jednotek 279
K nastěhování od bude stanoveno
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Sekyra Group, a.s. +420-234-005-551

O projektu:

Rezidenční projekt BelariePark II bude umístěn na adrese ulice Vorařské, Modřany na Praze 4 a navazuje na předchozí úspěšnou první etapu rezidenčního komplexu. Celý projekt bude tvořen pěti samostatně stojícími domy o pěti podlažích, které budou obklopeny zelení a travnatou plochou. Projekt BelariePark II tvoří čtyři bytové domy s počtem 50 bytových jednotek a jeden bytový dům určený pro 79 bytů. Celkový počet bytů je proto stanoven na 279. Výstavba projektu je naplánována na rok 2017. Developerem projektu je společnost Sekyra Group, a.s. Celý komplex nových bytových domů a jejich nejbližšího okolí vzniká jako výsledek spolupráce tří architektů: Profesor Ing. arch. Ladislav Lábus ze společnosti Arch. Ladislav Lábus a Ing. Arch. Marek Chalupa s Ing. arch. Štěpánem Chalupou jako zástupci společnosti Chalupa architekti.

Byty:

Rezidenční projekt BeláriePark II bude tvořit pět bytových domů. Pětipodlažní dům s označením C má 79 bytových jednotek a 72 míst ke stání. Zbývající bytové domy mají shodně 50 bytů a 46 míst stání. Všechny bytové domy mají jedno podzemní podlaží. Bytové jednotky jsou plánovány v dispozicích 1+kk – 4+kk ve velikostech od 30 do 100 m2. Bytových jednotek o velikosti dispozic 1+kk nalezneme ve všech domech dohromady 61, 2+kk je zastoupena více než dvakrát – 123krát. Dispozice 3+kk bude v projektu zastoupena 78krát, zatímco největších prostor o velikosti 4+kk bude 17. Každý byt má prostornou lodžii a vlastní parkovací místo. V plánu domů je zahrnut i společný prostor pro kočárky a soukromý altán. BaleriePark II představují především šetrné kompaktní domy MINIMAX, které skýtají řadu výhod. Kompaktní dům představuje ideální řešení pro co možná největší úsporu energie, protože má minimalizovanou plochu pláště, čímž se snižují náklady na provoz celé budovy. Jedním z požadavků zadavatele byla také hybridní dispozice bytového domu, který je navržen tak, aby uprostřed domu vznikla prostorná schodišťová hala. Dům je poté složen z klasické chodbové a pavlačové dispozice. I díky tomu se v samotné budově nalézá mnoho prostoru pro přirozené denní světlo, což umožňuje prostředí prostorově, ekonomicky a energeticky výhodné. V celém komplexu bude volné parkovací místo pro návštěvníky, které je umístěno na povrchu a nabízí 28 parkovacích míst. Parkování pro rezidenty je situováno v podzemním podlaží budov a dosahuje celkového počtu 256 parkovacích míst. Z celkové plochy o výměře 24 410 m2 činí zastavěná plocha 7 807 m2, pro zeleň v okolí na rostlém terénu je vyhrazeno 13 543 m2, pro další variace zeleně slouží dalších 583 m2.

Lokalita:

Rezidenční projekt BelariePark II na ulici Vorařské v Praze 4 – Modřanech ul. Vorařská se skládá z pěti bytových domů. Unikátní poloha čerpá především z blízké řeky a nabízí množství parků, údolí a možností, jak využít volný čas. V blízkosti areálu se nalézá cyklo-bruslařská stezka, která vede podél řeky Vltavy. Velmi častým cílem vycházek se stane také blízká Modřanská rokle nebo údolí Berounky. V docházkové vzdálenosti pěti minut chůzí od projektu se nalézá známý Freestyle Park Modřany, v blízkém sousedství je také Skate Park. Pět minut pěšky je vzdáleno také golfiště a minigolf. Deset minut poklidnou chůzí dojdou budoucí rezidenti k samotnému parku Belárie. Ve stejné vzdálenosti se nalézá také volnočasový sportovní areál Tenis Centrum Tempo. Medicínské centrum Praha nabízí kvalitní lékařské zázemí a je vzdáleno jen pět minut chůze. Ve vzdálenosti deseti minut se nalézá Viniční domek a Dům dětí a mládeže. Ve stejném dosahu je také Základní škola Tomáše Garrigua Masaryka a další tři základní školy. Patnáct minut pěšky je vzdálena Husova knihovna v Modřanech. V docházkové vzdálenosti patnácti minut od komplexu bytových domů je také mateřská školka. Městkou hromadnou dopravu zajišťuje tramvajová zastávka Belárie, která se nachází ve vzdálenosti pěti minut od projektu. Obchodní řetězce Billa a Albert jsou vzdáleny deset minut chůze. Automobilová doprava je napojena na městský okruh a zajišťuje také spojení s rychlostní dálnicí a centrem města.

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

455x
Novostavba Rezidence U Jezerky II prodej bytů Praha 4 - Nusle

Rezidence U Jezerky II

Horní, Nusle, Praha 4

bude stanoveno

O projektu: Bydlení v klidné části města a přitom na dosah centra poskytuje developerský projekt Rezidence U Jezerky II, která se nalézá na Praze 4 v Nuslích v ulici Horní 8. Jako řada obdobných staveb v centrálních čtvrtích, i zde nejde o novostavbu, nebuduje se tu nový dům, ale rekonstruuje stávající budova. Výhodou je, že se zachovává genius...

8833x
Novostavba Bydlení Na Beránku prodej bytů Praha 4 - Modřany

Bydlení Na Beránku

Československého exilu, Modřany, Praha 4

prosinec 2016

O projektu: 18.11.2016 - Prodej 2. etapy zahájen. V klidné části Prahy 4 v Modřanech zahájila 1. června 2015 společnost LEXXUS a.s. prodej 27 nových bytů a to v ulici Hornocholupická a Československého exilu, kde vzniká díky developerskému projektu bytový komplex viladomů, nazvaný Bydlení na Beránku. V nabídce je řešení bytové situace...

1832x
Novostavba Rezidence Rostislavova prodej bytů Praha 4 - Nusle

Rezidence Rostislavova

Rostislavova, Nusle, Praha 4

březen 2018

O projektu: Příjemné prostředí Nuslí, městské čtvrti nacházející se v katastru Prahy 4, nabízí bydlení v novém developerském projektu Rezidence Rostislavova 3. Rodí se zde zcela nový dům vybudovaný podle současných architektonických trendů, od stávající zástavby se liší proskleným interiérem kombinovaným s omítkou, skleněným zábradlím a...

2310x
Novostavba Rezidence Kateřinky prodej bytů Praha 4 - Újezd u Průhonic

Rezidence Kateřinky

Na Křtině, Újezd u Průhonic, Praha 4

únor 2018

O projektu: Praha 4, hranice mezi ulicemi Vodnická a Na Křtině (Ujezd u Průhonic), je místem, kde se v současnosti staví developerský projekt Rezidence Kateřinky. Nový dům nabídne celkem 19 nových bytů ve čtyřech nadzemních podlažích. Jedná se o velmi moderní a účelné minimalistické bydlení, fasáda je maximálně jednoduchá, místy porostlá...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist

O projektu: Jedním z nekrásnějších developerských projektů v celé Praze je novostavba rezidenčního komplexu Modřanský háj, který nabízí jedinečnou kombinaci moderního velkoměstského života s krásnou a nedotknutou přírodou. Ideálním místem pro rodinné bydlení se lokalita na Praze 4 - Komořany stává díky umístění vedle rozsáhlého lesa Modřanské rokle. Moderní byty s kvalitním technickým zázemím vlastní garáže, terasy, balkóny či zahrady. To je jen několik detailů, které developerský projekt Modřanský háj nabízí.

Byty: Nové bydlení Modřanský háj nabízí byty s dispozicemi od 1 + kk do 4 + kk s obytnou plochou od 39 až do 118 metrů čtverečných. V jednotlivých bytech nalezneme jádrovou štukovou omítku a bílou otěruvzdornou výmalbu. Podlahy jsou v rámci obývacího pokoje, kuchyně, ložnice, chodby a šatny řešeny pokládkou plovoucí laminátovou podlahou včetně obvodové lišty. Na WC, v koupelně a komorách je položena italská keramická dlažba. Standardně je do koupelny dodávána vana, v případě dispozice 4kk se dvěma koupelnami, je druhá koupelna osazena sprchovým koutem. Centrální vytápění je řešeno samostatnou plynovou kotelnou, regulace teploty v bytech probíhá pomocí termostatických hlavic na každém topném tělese. Každý byt má samostatné měřiče spotřeby tepla, teplé a studené vody. Okna a balkónové dveře jsou dřevěná s izolačními dvojskly. Lodžie, terasy a předzahrádky jsou osvětleny nástěnnými osvětlovacími tělesy. Předzahrádky jsou vybaveny nezamrzajícími vodovodními kohouty.

Lokalita: Modřanský háj se nachází v přírodní lokalitě městské části Praha 12, Komořany, pouhých patnáct minut od centra města. Novostavba je obklopena zelení, je zde dětské hřiště a lokalita nabízí služby polyfunkčního domu se službami a obchody v přízemí objektu. Praha 12 je jednou z nejvyhledávanějších pražských částí. Je to díky skvělé poloze v blízkosti golfového hřiště, tenisového areálu, kolečkové a cyklistické stezky v těsné blízkosti Vltavy. Tato lokalita je také velmi dobře občansky a dopravně vybavena. Do centra Prahy se autem pohodlně přepravíte za necelých 15 minut, v MHD za 30 minut ze zastávky Komořany. Občanská vybavenost je zde zajištěna základními službami, jako jsou školy a mateřské školy, poliklinikou s kompletními lékařskými službami. Je zde také několik velkých supermarketů a další nákupní možnosti, kavárny i restaurace. Dále se zde nacházejí dvě mezinárodní školy a další vybavenost pro rodiny s dětmi.

Historie: Obecní kronikář určil dobu pravěkého osídlení této oblasti kolem roku 400 před naším letopočtem. Nebyl daleko od pravdy, protože archeologové potvrdili období osídlení do první poloviny šestého století před naším letopočtem. Tehdy se na středním toku Vltavy usadily nejprve keltské, pak germánské a nakonec slovanské kmeny. Z čeho vznikl název této městské části, není zcela jasné. Možná je to kvůli modřínovému porostu anebo také souvisí se sochou Morany, která stávala na pohřebištích.