Bydlení Jinočany

Bydlení Jinočany
Adresa Karlštejnská, Jinočany, Praha-západ
K nastěhování od 2020-2021
Počet jednotek 20 bytů + 16 domů
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Plocha (od - do) 32 - 83 m2
Jinočany development, s.r.o.

O projektu:

Občanskou vybavenost a veškeré zázemí nabízí developerský projekt Bydlení Jinočany budovaný ve Středočeském kraji v okrese Praha-západ. Novostavby vznikají v obci Jinočany, v Karlštejnské ulici a nachází se v těsném sousedství hlavního města. K dispozici je 20 nových bytů v bytovém domě a 16 moderních rodinných domů. V případě rodinných domů jde o celek spojených šesti domů s dominujícími dřevěnými prvky. U bytového domu je počátek stavby naplánován na jaro 2016, dokončen by měl být během následujících 12 měsíců. U domů bude dokončení upřesněno. Prodejcem a zároveň developerem je společnost Jinočany development s.r.o. se sídlem v Sázavské ulici na Praze 2. Při rezervaci je nutná složit 100 tisíc jako rezervační poplatek při koupi novostavby rodinného domu a 50 tisíc při koupi nového bytu. Při podpisu smlouvy o smlouvě budoucí se platí 10 % z ceny, při podpisu kupní smlouvy zbylých 90 % z ceny. Bydlení je možné financovat buď hotově z vlastních zdrojů, hypotečním úvěrem či stavebním spořením nebo kombinací úvěru a spoření. Hypotečním partnerem Bydlení Jinočany je Sparkasse.

Byty a Domy:

Prostorové dispozice rodinných domů typu A stavěných v rámci developerského projektu činí 3+kk a 5+kk. Obě varianty disponují vlastní samostatnou zahradou a buď garáží pro vůz, nebo dvěma parkovacími místy. Možné je také dobudování půdní vestavby o velikosti 30 m2. Domy se rozkládají na ploše 65,5-80 m2. Součástí jsou pozemky o velikosti 125-327 m2. Druhou variantou jsou rodinné domy typu C s celkovou rozlohou 176 m2 a vlastní obytnou plochou 145 m2. I v tomto případě je možnost půdní vestavby. Cena domu s dispozicí 3+kk je 3,7 milionu Kč, u 4+kk zaplatíte celkem 4,07 milionu Kč, za 5+kk potom 7,4 milionu včetně DPH.

Bytový komplex nabízí možnosti bydlení od 1+kk až po 4+kk vybavené terasou a garážovým stáním. Nové byty mají rozlohu od 32 do 83 m2. V přízemí bytového domu jsou byty vybavené předzahrádkou. Byty 2+kk a 3+kk mají nárok na využití sklepení o velikosti 2 m2 a je k nim možné dokoupit podzemní garážové stání propojené s domem výtahem. Proto se nové bydlení velmi dobře hodí i pro osoby s omezenou možností pohybu. Ceny bytů se pohybují od 1,7 (1+kk) do 3,4 (3+kk) milionu Kč včetně DPH. Za garáž se připlácí 200 tisíc Kč. Ceny domů a bytů jsou orientační, pro přesné informace navštivte stránky projektu. Rodinné domy typu A2 odpovídají následujícím standardům: jedná se o 3+kk ve dvou nadzemních podlažích. Půda nabízí možnost rozšíření o 1-2 místnosti 26-35 m2. Základy jsou monolitické železobetonové, nosné zdivo tvoří Porotherm, vnitřní příčky Porotherm a Ytong. Pojezdové a pěší komunikace se skládají z betonové dlažby BEST, u pěší komunikace jsou navíc umístěny také obrubníky značky BEST. Stropní desky jsou z železobetonu, nad druhým nadzemním podlažím se klene dřevěný trámový strop se sádrokartonovým pohledem. Klempířské konstrukce pocházejí z titanzinkového materiálu s venkovním systémem standard.

Fasádní omítka se nanáší v bílé barvě Baumit Granopor Primer, její součástí se stává zateplovací systém opatřený probarvenou omítkou se zrnitostí 1,5 mm. Vnitřní omítky se volí buď vápenocementové, štukové nebo sádrové. Vnitřní zdi se ovrstvují bílou prodyšnou malbou Primalex Plus.

Střecha se na domech staví sedlová vybavená krytinou CEMBIT s českou šablonou v šedé barvě. Doplňují ji klempířské prvky z titanzinku (parapety) a hliníku. Schodiště uvnitř domů se buduje železobetonové s obložením a zábradlím s bezpečnostním sklem CONEX. Vnitřní zábradlí se skládá z ocelových prvků s dřevěným madlem. Podlahy pokojů a chodeb tvoří lamináty značky Kaindl a Eurowood. Koupelnové, předsíňové a WC podlahy se opatřují dlažbou Rako, a to Rock 30/60, Unistone 33/63, Trend 45/45 a 30/60 a Siena. Vnitřní stěny nesou obklady Rako, a sice druhy Unistone, Concept (Plus), Via Veneto, textile, Triangle, či Manufactura. Kuchyň se podle konkrétního přání klienta skládá z keramické dlažby Rako/laminátové podlahy. Okna a balkonové dveře disponují plastovým izolačním dvojsklem s dřevěným dezénem. Vstupní dveře jsou plastové s bočním prosklením. V případě interiérových dveří tvoří standard hladké dveře s folií, imitací dýhy. Mohou být částečně prosklené, případně plné a vsazené do obložkové zárubně. Místnosti pro sanitární zázemí, tedy WC, koupelna a komora mají plné obložkové dveře.

Elektroinstalace sestává z jističů v přízemí domu, vývodů pro lustry v pokojích a další pevná svítidla v ostatních místnostech, dále zásuvky a vypínače typu Schneider Unica Basic v bílé barvě. Nechybí domácí telefon napojený na elektrického vrátného a zavedení trubek pro satelitní a kabelovou televizi a telefon. Ze zdravotní instalace se dodávají bílé vany Jika Cubito. U čela jsou přizdívané a obložené. Sprchové kouty mají zástěny čiré barvy. Toaletu tvoří závěsné WC se zabudovanou nádržkou. Keramika umyvadel se umisťuje buď hranatá, nebo oválná od značky Kolo Nova Pro. Vývod vody zajišťují baterie Grohe Euroeco a Euromsmart. V koupelně je samozřejmostí vývod na pračku, v kuchyni na dřez a myčku. Kuchyňské linky nejsou součástí standardního dodávaného vybavení. Pro dům A2-1 je vytápění řešeno plynovým kondenzačním kotlem se zásobníkem na teplou vodu a podlahovým vytápěním zavedeným do obývacího pokoje, ložnic, chodeb, v koupelně se umisťují topné žebříky. U domu typu A2-2 se umisťuje elektrické Heatflow podlahové a stropní topení.

Okolí domů tvoří předzahrádky ze směsi substrátu a ornice, vydlážděné zámkovou dlažbou BEST v přírodní barvě. Terasa se buduje z vymývaných dlaždic do štěrkového lože. Pozemky ohraničují ploty s dřevěnými prkny s ocelovými sloupky v lazuře Osmo. Zahrady odděluje pozinkované pletivo ovrstvené plastem. Druhou variantou jsou rodinné domy typu C. Jedná se o dispozice 5+kk. Standardy jsou stejné jako u domů typu A2. Liší se pouze v jednotlivostech. Střecha je plochá s extenzivní zelení. V pokojích a na chodbě se nacházejí vinylové podlahy Tatrafloor. Koupelny, WC a předsíně mají dlažbu Rako Kaira, Elektra, Linea, Arde, Litera, Concept. V garáži se nacházejí betonové podlahy opatřené epoxidovým nátěrem. Vstupní dveře domu jsou EURO s bočním prosklením. Interiérové dveře se dodávají hladké s fólií buď částečně prosklené nebo plné, zavěšené do obložkové zárubně COBRA. V případě elektroinstalací se liší jenom typem vypínače, který je v tomto případě Tango ABB v bílém provedení. Další drobné odlišnosti se týkají zdravotních instalací, kde se dodávají bílé akrylátové vany Gustavsberg Carmina150-180, sprchové kouty Ravak (Radius, Ronda), dále závěsné WC GEBERIT, umyvadlo JIKA Mio a baterie METALIA. Vytápění zajišťují plynové kotle Brotje Heizung WG-K20 CE, WBS 22 E se zásobníkem na teplou vodu. Pro garáž se dodávají sekční garážová lamelová vrata s elektromotorem na dálkové ovládání.

Kdo si vybere bydlení v bytovém komplexu Bydlení Jinočany, může se spolehnout, že budou dodrženy následující standardy: Nosné zdivo domu tvoří cihelné bloky Porotherm, vnitřní příčky bytů se budují z bloků Porotherm a Ytong. Stropní desky sestávají z železobetonových monolitů. Schodiště sestává z železobetonové konstrukce, dále nášlapné vrstvy dlažby, podstupnice dlažby a v neposlední řadě i vnitřní zábradlí včetně kovového madla dodaného v barevné úpravě RAL. Střecha je konstruována jako jednoplášťová z tvarovaných tepelněizolačních dílů, krytina se využívá povlaková z modifikovaných pásů. Klempířské prvky se vyrábí z AL. Na balkony se dodávají prefabrikáty včetně žárově zinkovaných madel a skleněné výplně. Společné prostory tvoří povrchová úprava s dlažbou, soklem a štukovou či vápeno-sádrovou omítkou, dále je na chodbách bílá otěruvzdorná malba. Podlaha sklepních kójí se opatřuje nátěrem.

Domovní dveře jsou plastové opatřené elektromagnetickým zámkem. Vchodové dveře do bytu disponují požárním atestem podle PD. Vsazují se do ocelové zárubně v barevné úpravě RAL. Jedná se o plné dveře vybavení bezpečnostním kováním. Vnitřní dveře jednotlivých bytů jsou hladké s fólií buď částečně prosklené, nebo plné, usazují se do obložkové zárubně. Okna a balkonové dveře jsou plastové, vybavené izolačním dvojsklem a celoobvodovým kováním. Je možné je otevírat, sklápět a také otevřít na mikroventilaci. Podlahy v zádveří bytu, na WC, v koupelně a komoře tvoří keramické dlaždice. Stěny koupelny a WC se opatřují keramickými obklady, v případě WC do výšky 1500 mm, v koupelně do výše 2100 mm. Do obytných místností se dodávají plovoucí podlahy lamino v barvě dřeva.

Vnitřní stěny bytů zdobí štukové či vápeno-sádrové omítky, stropy tvoří stěrka. Volí se bílá, otěruvzdorná malba. Na venkovní stěny se užívá certifikovaný kontaktní zateplovací systém ukončený strukturovanou tenkovrstvou omítkou. Do koupelny a na WC se užívají zařizovací předměty IDEAL Standard. Vytápění zajišťuje centrální plynová kotelna pro celý dům. V bytech se instalují teplovodní otopná tělesa Radik, v koupelně topný žebřík. Odvětrávání bytu v koupelně a WC řeší elektrický ventilátor, v kuchyni má odvod vzduchu na starosti zděř pro napojení odsavače par. Součástí jsou i ZTI vodovody a kanalizace, a sice kompletní rozvody, které jsou pro kuchyňskou linku ukončeny v prostupu konstrukcí, dále vývody určené pro stojánkové baterie, jež ukončují rohové ventily, to se týká i kuchyňských vývodů. Nechybí výtokové baterie, ventily a sifony pro WC a koupelny. V dodávce jsou i vodoměry na teplou a studenou vodu.

Do standardu patří elektroinstalace, které například v pokojích o dalších místnostech tvoří vývody pro lustry a pevná svítidla, dále zásuvky, dvojzásuvky a vypínače bílé barvy a zesílený třífázový přívod pro elektrický sporák. Stejně tak připojení pro kuchyňské linky, a to vývody bez svítidel. Ze slaboproudých rozvodů se zhotovuje zásuvka DAT, STA, zvonek elektrický vrátný, zvonkové tablo u vchodových dveří a zvonek u vchodu do bytu. Nechybí osvětlení před domovním vchodem a ve společných prostorách, zbudované včetně svítidel. V rámci venkovních úprav nechybí předzahrádky v podobě upravená ornice a oplocení předzahrádek má podobu pletiva s povrchovou úpravou PVC, a to sahajícího do výšky 1,2 m.

Lokalita:

Developerský projekt Bydlení Jinočany je situovaný do Karlštejnské ulice v obci Jinočany ve Středočeském kraji. Nachází se v okrese Praha-západ mezi obcemi Rudná, Ořech a Zbuzany a do hlavního města je to odsud jenom kousek. Novostavby vznikají v pěkném prostředí a jedná se jak o nové domy, tak i nové byty.

Výhodou je, že se přímo v obci nachází kompletní občanská vybavenost. V docházkové vzdálenosti 5 minut od lokality je zrekonstruovaná základní škola a nově otevřená mateřská škola (obě se nacházejí v Pražské ulici). Nachází se zde také autoservis a Česká pošta, obojí přímo v obci s dojezdem či docházkou do 5 minut. V obci je restaurace Brčálník ve vzdálenosti cca 5 minut pěší chůze. Na náměstí 5. Května sídlí zdravotnické středisko a lékárna, opět s docházkou cca 5 minut. Nejbližší nemocnice je Motol, dojet se k ní dá za 20 minut autem. Za kulturou ovšem musíte vyrazit do centra města. Nejblíže je kino Cinema City Zličín, přibližně 5 minut cesty vozem.

Sportovní zázemí poskytuje Sokol Jinočany ve vzdálenosti 5 minut pěší chůze. Využít je zde možné například fotbalové hřiště. Kromě toho je přímo u obce Malý rybník s možností přírodního koupání. Vede tudy rovněž cyklostezka A12 Hlubočepy-Řeporyje-Jinočany. Do Vysokého Újezdu je možné vyrazit na golf do Golf Resortu Albatross, dojezd je 10-15 minut. Nejbližší nákupní možnosti nabízí OC Metropole na Zličíně dostupná cca po 5 minutách jízdy autem, do cca 15 minut lze dorazit i do obchodního centra Šestka. MHD zajišťuje prostřednictvím autobusů 309, 310 a 352 spojení na Zličín a do Stodůlek. Cesta trvá 20 minut. Zhruba pět minut cesty od lokality bydlení je železniční zastávka Praha-Jinočany. Za 20 minut je možné dojet vlakem na nádraží Praha-Smíchov.

Podobné nabídky

3629x
Novostavba Tuchoměřické zahrady prodej bytů Praha-západ - Tuchoměřice

Tuchoměřické zahrady

V Kněžívce, Tuchoměřice, Praha-západ

2021

O projektu: Na severním okraji Prahy, v obci Tuchoměřice, začala realizace bytového komplexu Tuchoměřické zahrady. Developerský projekt počítá s více než stovkou atraktivních bytů. V první etapě budou vystavěny dvě čtyřpodlažní budovy. Dispozice bytů jsou 1+kk – 4+kk, podlahová výměra od 24 – 93 m2. K přízemním bytům – jak už je u novostaveb...

4049x
Novostavba Velvaria Residence prodej bytů Praha-západ - Horoměřice

Velvaria Residence

Velvarská, Horoměřice, Praha-západ

01/2022

O projektu: Obytný komplex nabízí celkem tři křídla a pět podlaží, v nich se bude nacházet celkem 234 nových bytů. Předností je orientace bytů na východ nebo západ. Na výběr jsou byty od 1+kk až po 4+kk. Pokud jde o plošné dispozice, rozloha bytových jednotek se pohybuje od 21,9 m2 po 102,1 m2 podlahové plochy. U žádného z nových bytů přitom...

7645x
Novostavba Byty Amadet Jesenice prodej bytů Praha-západ - Jesenice

Byty Amadet Jesenice

Nákupní, Jesenice, Praha-západ

říjen 2017

O projektu: V Jesenici těsně za hranicí Prahy s výbornou dopravní dostupností vzniká developerský projekt Byty Amadet Jesenice v Nákupní ulici. Zde na okrese Praha-západ se staví vícefunkční komplex, jehož novostavby mají městský charakter. Díky tomu nejde jenom o nové domy bez zázemí v podobě služeb a občanské vybavenosti, ale o funkční...

9196x
Novostavba Nové byty Chrásťany prodej bytů Praha-západ - Chrášťany

Nové byty Chrásťany

Chrášťany, Chrášťany, Praha-západ

2017

O projektu: Podzim roku 2015 jsme zahájili výstavbu dalšího bytového domu pod označením "K". V nabídce jsou byty dispozic 3+kk a 4+kk s balkony a velikými sklepními plochami. Dokončení tohoto domu je plánované na začátek roku 2017. K dispozici bude možnost dokoupení samostatné garáže v 1.PP domu a venkovní parkovací stání...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist

Array