Bytový dům ARGO

Bytový dům ARGO
Adresa Drahobejlova, Libeň, Praha 9
K nastěhování od leto 2016 (vyprodáno)
Počet jednotek 24
Velikost jednotek 1+kk - 3+kk
Plocha (od - do) 30 - 88 m2
REGARD s.r.o.

O projektu:

Pod názvem Bytový dům ARGO představuje společnost REGARD s.r.o. svůj developerský projekt, umístěný v hojně vyhledávané lokalitě v Libni, spadající pod Prahu 9. Zde se na ulici Drahobejlova rozrůstá sedmi podlažní novostavba, která čítá celkem 26 jednotek. Z toho je 24 nových bytů a dva komerční prostory, umístěné v přízemí. Ukončení stavebních prací na novostavbě je naplánované na léto 2016, kdy budou nové byty předány k užívání. Developerský projekt také nabízí garážové stání + sklepy, umístěné v přízemí budovy. Vysoce moderní novostavba se sedlovou střechou a modrou, zateplenou fasádou, nabízí bytové jednotky o dispozicích 1+kk – 3+kk, z nichž jsou některé situované do vnitrobloku na jih.

Byty:

Sedmipodlažní Bytový dům Argo nabízí kromě bytových jednotek i přízemní nebytové prostory. První je velikostně 18,55 m2 a jeho cena je 1.500.000 Kč. Druhý měří 36 m2 a koupit je ho možné za 2.200.000 Kč. Ceny jsou včetně DPH. Byty mají dispozice 1+kk – 3+kk a jejich užitná plocha se pohybuje v rozmezí 29,7 m2 – 88,3 m2. Ceny za bytové jednotky jsou uváděny od 1.900.000 až po 6.500.000 Kč a to včetně DPH. K některým bytům patří balkony a terasy. V suterénních prostorách se rovněž nachází celkem 14 nadstandardně velkých garážových stání a sklepy, s dálkově ovládanými garážovými vraty. Samotné byty jsou provedeny v těch nejmodernějších standardech, mezi něž se řadí například bílá, plastová, šestikomorová okna s trojsklem PASIV CL, vstupní dveře do bytů SAPELI Elegant Comfort bezpečnostní II. Třída, barva Wenge (černá), kvalitní laminátové podlahy, značkové obklady a dlažba a spousta dalších. V celém objektu je zabudovaný moderní bezpečnostní kamerový systém - 6 kamer chránicích jeho okolí a společné prostory. V domě je moderní výtah Schindler 3100 až pro 8 osob vhodný i pro kolo a kočárek - s nerez povrchem uvnitř a všemi dveřmi ve všech patrech.

Lokalita:

Novostavba Bytový dům Argo je umístěn ve velmi klidné lokalitě Prahy 9, v Libni, na ulici Drahobejlova, která se nachází mimo hlavní automobilové a tramvajové trasy, jež se nachází o ulici dál. Jelikož se v ulici jedná převážně o místní dopravní obslužnost, jde o tiché a klidné místo. V blízkosti domu se také nachází rozsáhlý park, určený k procházkám a relaxaci. Občanskou vybavenost zde zastupuje v docházkové vzdálenosti obchodní centrum Galerie Harfa a O2 Aréna. V okolí jsou k dispozici i mateřské školy a školky, při zdravotních problémech je možné navštívit nedalekou Polikliniku Vysočany. Dopravní dostupnost zabezpečuje pouhých sto metrů vzdálená stanice metra Českomoravská, s rychlou dopravou do centra města.

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

2539x
Novostavba Bydlení Jahodnice prodej bytů Praha 9 - Hostavice

Bydlení Jahodnice

U Hostavického potoka, Hostavice, Praha 9

2018

O projektu: Chcete-li žít téměř uprostřed přírody, nedaleko údolí romantické říčky, vyberte si bydlení ve východní části Prahy, v městské části Praha 14-Hostavice, kde se v ulici U Hostavického potoka rodí developerský projekt Bydlení Jahodnice. Developerem a prodejcem je v případě tohoto projektu UNIMEX GROUP,...

3744x
Novostavba Rezidence Bleriot prodej bytů Praha 9 - Letňany

Rezidence Bleriot

Polaneckého, Letňany, Praha 9

2Q/2020

O projektu: V pražských Letňanech se na Praze 9 v ulici Polaneckého staví unikátní developerský projekt Blériot. Jedná se o rezidenční areál zahrnující celkem 151 nových bytů ve 2 bytových domech se čtyřmi nadzemními podlažími (domy B a C) a jednom bytovém domě s pěti nadzemními podlažími (dům A). Nové byty mají plošné dispozice 1+kk, 2+kk,...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist

Array