Bytový dům Dalejská

Bytový dům Dalejská
Adresa Dalejská, Řeporyje, Praha 5
K nastěhování od projekt v přípravě
Počet jednotek 14
ARKADE Bau s.r.o.

O projektu:

Bytový dům Dalejská je novým developerským projektem, který se rodí na ulici Dalejská v Praze 5-Řeporyjích. Developerem je ARKADE Bau. Vzniká zde novostavba s celkem 14 byty. Novostavba bude disponovat výtahem, technickou místností, sklepními prostorami a kočárkárnou. Na pozemku je zajištěno také parkování.

Lokalita:

Umístění projektu Bytový dům Dalejská v Praze5-Řeporyjích (ul.Dalejská)na západní hranici Prahy těží z těsné blízkosti Prokopského údolí, takže se v okolí nachází dostatek příležitosti k relaxaci v přírodě.

Sport, Relax, příroda: Vlastně téměř za domem, jenom 254 m se rozkládá údolí Dalejského potoka, které je jako stvořené ke kratším i delším procházkám i cyklistickým vyjížďkám. Ze sportovního vyžití dále potěší 623 m vzdálené tenisové kurty Tenis Tami.

Nákupy a služby: V dobré dojezdové vzdálenosti je zde celá řada obchodů, například 2,5 km je dlouhá cesta do Obchodního centra Luka. 7,1 km vás dělí od Metropole Zličín s širokými nákupními možnostmi.

Vzdělávání: Celkem 773 m dlouhá jízda vás čeká k MŠ Praha 5-Řeporyje. K ZŠ Od školy je cesta o něco kratší, celkem 644 m.

Kultura: 644 m od rezidenčního souboru je vzdálená Místní knihovna Řeporyje. Do multikina Cinema City Zličín je to 6,9 km. Dále se nedaleko, cca 2,1 km, nalézá skanzen Řepora, který představuje lidovou architekturu 14. století.

Zdravotnictví: Jenom 533 m vás dělí od Zdravotního střediska Řeporyje.

Doprava: Pouhých 283 m od obytného komplexu se nalézá stanice autobusu Řeporyjské náměstí. Pro majitele aut je výhodou výborné, jenom 1,4 km vzdálené napojení na Pražský okruh, odkud můžete cestovat do jiných částí Prahy i ven z města. Dobrou dopravní variantou je i možnost cestovat vlakem, železniční stanice Praha-Řeporyje je vzdálená 566 m od domu.

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

1558x
Novostavba Park Zličín prodej bytů Praha 5 - Zličín

Park Zličín

Na Radosti, Zličín, Praha 5

02/2021

O projektu: Rezidenční areál s privátním parkem, to je nový developerský projekt Park Zličín, který se rodí na Praze 5 – Zličíně, v ulici Na Radosti. V oblíbené lokalitě vzdálené necelé 3 minuty chůze od stanice metra B Zličín vznikne v sedmi bytových domech celkem 526 bytů. V první etapě je v prodeji 146 bytů s efektivními a promyšlenými...

3620x
Novostavba Park rezidence Klamovka prodej bytů Praha 5 - Smíchov

Park rezidence Klamovka

Plzeňská, Smíchov, Praha 5

10/2019

O projektu: Park Rezidence Klamovka je novostavba, která se realizuje na Smíchově, u parku Klamovka. Dům je sedmipatrový a navazuje na stávající zástavbu. Je řešen jako nízkonákladový – energetická náročnost B. V domě je výtah. Projekt přináší 32 bytových jednotek, dispozičně řešených jako 1+kk – 3+kk, o výměrách od 30 do 81 m2. Některé byty...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist