Bytový dům Dalejská

Bytový dům Dalejská
Adresa Dalejská, Řeporyje, Praha 5
K nastěhování od projekt v přípravě
Počet jednotek 14
ARKADE Bau s.r.o.

O projektu:

Bytový dům Dalejská je novým developerským projektem, který se rodí na ulici Dalejská v Praze 5-Řeporyjích. Developerem je ARKADE Bau. Vzniká zde novostavba s celkem 14 byty. Novostavba bude disponovat výtahem, technickou místností, sklepními prostorami a kočárkárnou. Na pozemku je zajištěno také parkování.

Lokalita:

Umístění projektu Bytový dům Dalejská v Praze5-Řeporyjích (ul.Dalejská)na západní hranici Prahy těží z těsné blízkosti Prokopského údolí, takže se v okolí nachází dostatek příležitosti k relaxaci v přírodě.

Sport, Relax, příroda: Vlastně téměř za domem, jenom 254 m se rozkládá údolí Dalejského potoka, které je jako stvořené ke kratším i delším procházkám i cyklistickým vyjížďkám. Ze sportovního vyžití dále potěší 623 m vzdálené tenisové kurty Tenis Tami.

Nákupy a služby: V dobré dojezdové vzdálenosti je zde celá řada obchodů, například 2,5 km je dlouhá cesta do Obchodního centra Luka. 7,1 km vás dělí od Metropole Zličín s širokými nákupními možnostmi.

Vzdělávání: Celkem 773 m dlouhá jízda vás čeká k MŠ Praha 5-Řeporyje. K ZŠ Od školy je cesta o něco kratší, celkem 644 m.

Kultura: 644 m od rezidenčního souboru je vzdálená Místní knihovna Řeporyje. Do multikina Cinema City Zličín je to 6,9 km. Dále se nedaleko, cca 2,1 km, nalézá skanzen Řepora, který představuje lidovou architekturu 14. století.

Zdravotnictví: Jenom 533 m vás dělí od Zdravotního střediska Řeporyje.

Doprava: Pouhých 283 m od obytného komplexu se nalézá stanice autobusu Řeporyjské náměstí. Pro majitele aut je výhodou výborné, jenom 1,4 km vzdálené napojení na Pražský okruh, odkud můžete cestovat do jiných částí Prahy i ven z města. Dobrou dopravní variantou je i možnost cestovat vlakem, železniční stanice Praha-Řeporyje je vzdálená 566 m od domu.

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

1759x
Novostavba Viladomy Hvězdárna prodej bytů Praha 5 - Velká Chuchle

Viladomy Hvězdárna

Na Hvězdárně, Velká Chuchle , Praha 5

bude stanoveno

O projektu: Mezi architektonicky zajímavá řešení nového bydlení patří také nový developerský projekt Viladomy Hvězdárna ve Velké Chuchli na Praze 5. Prodej má na starosti Realitní kancelář Pavla Temrová, Jde o osobitý dům, který obsahuje celkem osm bytů, a to s plošnými dispozicemi od 2+kk až po 4+kk a nechybí zde ani luxusní střešní penthouse...

9170x
Novostavba Victoria Košíře prodej bytů Praha 5 - Košíře

Victoria Košíře

Musílkova/Slávy Horníka, Košíře, Praha 5

06/2020

O projektu: Victoria Košíře je nejnovějším rezidenčním projektem developerské společnosti Real-Treuhand. Je výjimečný nejen svým umístěním v klidné lokalitě pražských Košíř, ale také vhodným zasazením do okolní zástavby. Uvnitř tří navzájem propojených budov vzniknou soukromé zahrady, které nabídnou příjemný odpočinek majitelům a jejich...

5274x
Novostavba NEUGRAF prodej bytů Praha 5 - Smíchov

NEUGRAF

Grafická, Smíchov, Praha 5

na vyžádání

O projektu: Moderní bydlení na Andělu pouhých 10 minut do nejužšího centra Prahy. To je projekt Neugraf, který se buduje v ulici Grafická na Praze 5-Smíchově. Chcete útulný nový byt, loft, nebo penthouse s velkorysou terasou? To vše budete mít. Desetipatrová budova nabízí celkem 177 nových bytů. Jde o byty o plošných dispozicích od...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist