Bytový dům Jurkovičova

Bytový dům Jurkovičova
Adresa Jurkovičova, Háje, Praha 4
K nastěhování od 09/2021
Počet jednotek 90
Velikost jednotek 1+kk - 3+kk
Wadia a.s. +420-731-502-523

O projektu:

V roce 2020 začala v pražské čtvrti Háje výstavba nového projektu Bytový dům Jurkovičova, nabízející 90 bytů. Nový projekt v lukrativní části Prahy nabídne byty v dispozicích od 1+kk až po 3+kk. Součástí stavby jsou tři nebytové prostory v přízemí domu, kde se nachází také několik bytů. Všechny byty nabízí terasu, balkon nebo předzahrádku. Součástí bytů v přízemí jsou prostorné terasy a ve vyšších patrech jsou to balkony. Dům disponuje dvěma podzemními patry, které nabídnou dostatek parkovacích míst pro rezidenty. Další možností je venkovní parkování na vlastním pozemku před domem. Podzemní podlaží nabízí také sklepy pro úschovu osobních věcí.

Autorem projektu je developerská společnost Wadia. Společnost má na kontě již několik úspěšných projektů. Zmínit můžeme Rezidenci divadelní 24 – Karoliny světlé 25 a Betlémskou 1. Termín nastěhování je stanoven na konec září roku 2021.

Lokalita:

Nová výstavba je umístěna na Praze 4 mezi ulicemi Stříbrského a Jurkovičova. Ze stavebního hlediska se jedná o již dokončenou oblast v klidné části Prahy, nazvané podle někdejšího prostředí Milíčovský háj. Projekt je obklopen řadami dalších bytových domů. Do centra se lze pohodlně dostat ze zastávky Metro „C“ Háje, vzdálené pouhých 7 minut chůze nebo ze zastávky MHD Milíčov, vzdálené 1 minutu chůze. Výhodou je také nedaleké napojení na hlavní dopravní komunikaci Opatovská, vzdálené dvě minuty jízdy autem.

Rodinný nákup zajistí potraviny Norma, vzdálené pouhé 4 minuty. S vyřízením pravidelných pochůzek Vám pomůže bankomat vzdálený pouhých 7 minut chůze a pobočka České pošty o dvě ulice dál. K dispozici je také Úřad MČ Praha 11, vzdálený pouhé dvě ulice od nové výstavby. S péčí o Vaše zdraví Vám pomůžou Polikliniky Litochleby a Michnova, k nimž se dostanete po deseti minutách chůze. Obě centra jsou obklopena několika lékárnami, které Vám zajistí možnost vyzvednout si ihned předepsané léky. Pro Vaše nejmenší je v okolí domu několik mateřských školek a pro ty starší je tu základní škola a několik středních škol včetně gymnázia, vše v pěší vzdálenosti. K dispozici je také umělecká škola.

Několik minut chůze od zástavby se nachází Miličovský les s několika vodními plochami, obklopenými řadami starých dubů. Snadno lze navštívit také Hostivařský lesopark s vodní nádrží Hostivař, kde jsou k dispozici vedle nuda pláže také paddleboarding nebo wake vlek. Horké letní dny tu můžete strávit v kavárně či v baru. Nechybí ani lodičky nebo obří trampolína pro děti.

Podobné nabídky

Doporučujeme
10616x
Novostavba Zahálka prodej bytů Praha 4 - Modřany

Zahálka

Mezi vodami, Modřany, Praha 4

10/2020

O projektu: Na břehu Vltavy, v sousedství golfového hřiště Hodkovičky, vyrůstá nová malá čtvrť Zahálka. Autoři projektu nechali vyniknout přednostem atraktivní lokality u Vltavy na pomezí Hodkoviček a Modřan. Zasadili do ní koncept nadčasově moderního bydlení s respektem k přírodě, které poskytne klid a prostor pro odpočinek...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist

Array