Bytový dům Žalanského

Bytový dům Žalanského
Adresa Žalanského, Řepy, Praha 6
K nastěhování od 09/2019 (vyprodáno)
Počet jednotek 17
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
QARA

O projektu:

V klidném místě v Praze 5-Řepích v ulici Žalanského se buduje nový developerský projekt Bytový dům Řepy Žalanského. Rezidence vyrůstá ve velice klidné části starých Řep mezi rodinnými domy, mimo sídliště ovšem s infrastrukturou, jakou vykazuje sídliště. Jedná se o velice komorní projekt třípodlažní novostavby, ve které se nachází celkem 17 bytů s plošnými dispozicemi od 1+kk až po 4+kk. Plošná výměra nových bytů se pohybuje od 30 m2 do 100 m2. Byty v prvním nadzemním podlaží budou mít k dispozici vlastní zahrádky, v nichž si obyvatelé těchto bytů budou moci vychutnat soukromí a klid od ruchu hlavní ulice.

Všechny byty nacházející se v 1. patře mají k dispozici vlastní lodžii nebo také balkon. Tři nové byty v posledním nadzemním podlaží patře potom mohou využívat prostorné terasy k odpočinku a relaxaci. Ke každému bytu náleží také sklep a garážové stání v prvním podzemním podlaží. Odsud se výtahem snadno vyjet do kteréhokoli podlaží nového domu. Samozřejmostí je také sklepní kóje pro každý z bytů. Sklepní kóje jsou součástí ceny bytů, ovšem garážová stání v prvním podzemním podlaží se platí samostatně, nejsou zahrnuty do finanční částky za byt. Prodejcem projektu je realitní kancelář QARA. Předpokládaný termín k nastěhování září 2019.

Lokalita:

Ve velice klidné částí Prahy, v obvodě Prahy 5-Řepy se v ulici Žalanského rodí úplně nový developerský projekt Bytový dům Řepy-Žalanského. Jde o velice starou městskou část, jejíž historie se začala psát už roku 993 v souvislosti s tehdejším založením břevnovského kláštera. Vždy tvořila obec v těsném sousedství Prahy, velice tichou, příjemnou a klidnou, orientovanou hlavně na zemědělství, ovšem během 20. století se začalo hlavní město velmi rozvíjet a počínaje rokem 1968 se Řepy staly součástí Prahy.

Právě po tomto datu došlo po připojení této obce k Praze k významnému rozvoji Řep už coby součásti velké Prahy. Díky tomu proběhlo postupné vybudování infrastruktury a zároveň se začaly v místě velmi široce rozvíjet nejrůznější obchody a služby, ovšem naštěstí zde nevznikal žádný průmysl. Ačkoli dnes už jsou Řepy městskou částí s dokonalou občanskou vybaveností a nic zde nechybí, stále ještě je zde možné velice klidné a tiché bydlení v zeleni, jehož příkladem je i tento zbrusu nový projekt. Jedná se zároveň o část Prahy, která má nejčistší ovzduší. Pouhou minutu cesty autem od domu se nachází Penny market, takže na nákup to budete mít opravdu velmi blízko, pěšky je to jenom 3 minuty.

Dojezdová vzdálenost 2 minuty autem vás dělí od hypermarketu Tesco v Řepích. Za pouhé 4 minuty jízdy autem se dostanete k mateřské škole. V dojezdové vzdálenosti 5 minut se nachází základní škola. 3 minuty jízdy autem vás dělí od nejbližšího zdravotnického střediska, ve stejném dosahu se nacházejí i další služby jako například banky či pošta. V těsné blízkosti budete mít také celou řadu příležitostí ke sportování. Jenom 400 metrů od domu, tedy nějaké 4 minuty pěší chůze se nachází nová sportovní hala i s bazénem. Sokolovnu s venkovními tenisovými kurty máte doslova přímo přes ulici jenom minutu cesty. Můžete vyrazit autem na výlety, křivoklátské lesy jsou odsud jenom 10 minut jízdy, pokud byste chtěli jet na kole, bude vám výlet do lesů trvat asi 30 minut. Začátek cyklotras se nachází jenom 200 metrů od domu.

Dopravní spojení je zde skvělé, pouhých 10 minut jízdy autem je to odsud na letiště. Tramvají se ke stanici metra Anděl dostanete za 18 minut, autobusem ke stanici metra Zličín dojedete za 5 minut. Na metro do Motola je to potom 12 minut. Za 4 minuty dojedete autem k železniční zastávce Praha-Zličín. Celkem 9 minut jízdy vozem a ocitnete se na Pražském okruhu.

Fórum: Bytový dům Žalanského →

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

Doporučujeme
2515x
Novostavba Maison Ořechovka prodej bytů Praha 6 - Střešovice

Maison Ořechovka

Cukrovarnická/Na dračkách, Střešovice, Praha 6

1Q/2021

O projektu: Na developerském projektu Maison Ořechovka, jenž se rodí na Praze 6 ve čtvrti Ořechovka, se podílí společně developerské skupiny bpd development a Penta Real Estate. Vznikne zde celkem osm viladomů. Za projektem stojí tým známého pražského ateliéru QARTA architektura, který vede Jiří Řezák a David Wittasska. V...

5516x
Novostavba Kratochvíle Stochovská prodej bytů Praha 6 - Ruzyně

Kratochvíle Stochovská

Stochovská, Ruzyně, Praha 6

05/2021

O projektu: Chráněná vesnická rezervace s možností uniknout do přírody kdykoli máte chuť – to není sen, ale realita v podobě nového developerského projektu Kratochvíle Stochovská, který se staví v Praze 6-Ruzyně nedaleko obory Hvězda v ulici Stochovská. Jde o projekt rodinného bydlení, jehož developerem je společnost

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist