Byty Lochkov

Byty Lochkov
Adresa U sladovny, Lochkov, Praha 5
K nastěhování od 2016 (vyprodáno)
Počet jednotek 73
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Plocha (od - do) 45 - 124 m2
Unistav

O projektu:

Jihozápadně od Prahy vznikl v ulici U Sladovny, která spadá do městské části Praha Lochkov, jedinečný bytový areál. Zatímco tři ze čtyř celkových objektů v rámci projektu Byty Lochkov prošly rekonstrukcí, čtvrtý objekt je novostavba. Zajímavostí bytového komplexu je, že loftové byty vznikly v rámci bývalého Lochkovského pivovaru. Přestavba pivovaru z 18. století byla navržena italským architektem a restaurátorem Albertem Di Stefanem. V rámci projektu Byty Lochkov, který je aktuálně dokončen, vzniklo 73 bytových jednotek různých velikostí i dispozic a 66 parkovacích stání. Developerem i prodejcem bytů je UNISTAV a.s.

Byty:

V ulici U Sladovny v městské části Praha Lochkov vznikl jedinečný bytový dům Lochkov se 73 bytovými jednotkami. Plocha jednotlivých bytů se pohybuje od 44,7 m2 do 124,7 m2.. Dispozice bytů je od 1+kk do 4+kk, přičemž aktuálně je volných pouze pět bytů o dispozici 1+kk. Zatímco některé jednotky jsou již dokončeny, jedna z nich je nabízena ke koupi v kolaudačním minimu, a je proto možné ji finalizovat dle vlastních představ a požadavků.

lokalita:

Bytový dům Lochkov se nachází v ulici U Sladovny v městské části Praha Lochkov, která představuje ideální bydlení především pro rodiny s dětmi. Výhodou této lokality je výborná dostupnost, neboť se díky pravidelnému autobusovému spojení dostanete bez problémů nejen do sousedního Slivence či Radotína, ale i do centra Prahy. V případě jízdy autem vám cesta zabere přibližně 20 minut. Na Letiště Václava Havla se dostanete již za 21 minut. Co se týče veřejných institucí, v Lochkově se nachází pouze dvoutřídní mateřská škola. Základní škola je však hned v sousedním Slivenci. Lochkov ale kromě dlouhých procházek krásnou přírodou nabízí i sportovní vyžití, a to například v areálu místního fotbalového klubu SOKOL Lochkov.

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

1558x
Novostavba Park Zličín prodej bytů Praha 5 - Zličín

Park Zličín

Na Radosti, Zličín, Praha 5

02/2021

O projektu: Rezidenční areál s privátním parkem, to je nový developerský projekt Park Zličín, který se rodí na Praze 5 – Zličíně, v ulici Na Radosti. V oblíbené lokalitě vzdálené necelé 3 minuty chůze od stanice metra B Zličín vznikne v sedmi bytových domech celkem 526 bytů. V první etapě je v prodeji 146 bytů s efektivními a promyšlenými...

3620x
Novostavba Park rezidence Klamovka prodej bytů Praha 5 - Smíchov

Park rezidence Klamovka

Plzeňská, Smíchov, Praha 5

10/2019

O projektu: Park Rezidence Klamovka je novostavba, která se realizuje na Smíchově, u parku Klamovka. Dům je sedmipatrový a navazuje na stávající zástavbu. Je řešen jako nízkonákladový – energetická náročnost B. V domě je výtah. Projekt přináší 32 bytových jednotek, dispozičně řešených jako 1+kk – 3+kk, o výměrách od 30 do 81 m2. Některé byty...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist