Byty Vivus Luka

Byty Vivus Luka
Adresa Jeremiášova, Řeporyje, Praha 5
K nastěhování od jaro 2016 (vyprodáno)
Počet jednotek 227
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Plocha (od - do) 36 - 75 m2
Vivus Luka, s.r.o.

O projektu:

Developerský projekt Vivus Luka představuje nový bytový komplex zahrnující pět bytových domů nabízejících 227 nových bytů. Z toho čtyři pětipodlažní novostavby zahrnují vždy 47 bytů a poslední pátá čtyřpodlažní budova skrývá 39 bytových jednotek. Nové bydlení Byty Vivus Luka je situován na Praze 5 v Řeporyjích, při ulici Jeremiášova na jižním svahu v lokalitě Šafránka a umístění plánovaných novostaveb ve svahu jim dává jedinečný ráz terasovitého uspořádání. Budovy zahrnují prostorné sklepy sloužící jako úložné prostory rezidentů a kryté garáže poskytují dostatek parkovacích stání. Autorem vznikajícího areálu je developerská společnost VIVUS. Prodej nových bytů obytného komplexu Byty Vivus Luka byl zahájen v dubnu 2014. Výstavba novostaveb by měla být dokončena na jaře roku 2016 a v druhé polovině roku 2016 budou byty zpřístupněny k nastěhování.

Byty:

Rezidenční resort nabízí 227 nových bytů o dispozicích 1+kk až 4+kk. Součástí bytů jsou balkony, případně u bytů orientovaných na jih tvoří součást bytů terasy. Bytové jednotky situované v přízemí disponují soukromými předzahrádkami. K bytům náleží prostorná sklepní kóje a kryté parkovací stání. Užitná plocha bytů činí 36 m2 až 75 m2.

Lokalita:

V městské části Řeporyje na Praze 5 ve svahu Šafránka na okraji přírodní památky Prokopské údolí je realizován developerský projekt. Oblast Řeporyje nabízí veškerou občanskou vybavenost. Pro pohodlí a potřebu rezidentů jsou k dispozici mateřské i základní školy, dětská hřiště pro hrátky vašich dětí, všestranně zaměřené obchody i supermarkety Billa a Makro, restaurace a mnoho dalších služeb. Zatoužíte-li po větších nákupech či zábavě, můžete vyrazit do některého z okolních nákupních center, například nákupního střediska Luka, Metropole Zličín, Avion shopping parku nebo Galerie Butovice. Velká obchodní centra nezahrnují jen velké množství obchodů, ale i restaurace, kavárny či kina. Místo se pyšní i skvělou úrovní dopravní dostupnosti. Využívat můžete veškerou městskou hromadnou dopravu (autobusy, meto i tramvaje). Zastávka autobusu je od areálu vzdálená pouhých pár metrů. Ke stanicím metra Lužiny a Luka se dostanete po pár minutách chůze. Vyžití zde najdou i milovníci procházek či sportu. Za odpočinkem můžete vyrazit do přilehlého chráněného území Prokopské údolí. Přírodní památka Prokopské údolí ukrývá mnoho přírodních krás, počínaje jezírky, lomy a konče skalními výběžky. Prokopským údolím vede i naučná stezka, která vás blíže obeznámí s historií, flórou i faunou této přírodní geologické krásy.

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

1558x
Novostavba Park Zličín prodej bytů Praha 5 - Zličín

Park Zličín

Na Radosti, Zličín, Praha 5

02/2021

O projektu: Rezidenční areál s privátním parkem, to je nový developerský projekt Park Zličín, který se rodí na Praze 5 – Zličíně, v ulici Na Radosti. V oblíbené lokalitě vzdálené necelé 3 minuty chůze od stanice metra B Zličín vznikne v sedmi bytových domech celkem 526 bytů. V první etapě je v prodeji 146 bytů s efektivními a promyšlenými...

3620x
Novostavba Park rezidence Klamovka prodej bytů Praha 5 - Smíchov

Park rezidence Klamovka

Plzeňská, Smíchov, Praha 5

10/2019

O projektu: Park Rezidence Klamovka je novostavba, která se realizuje na Smíchově, u parku Klamovka. Dům je sedmipatrový a navazuje na stávající zástavbu. Je řešen jako nízkonákladový – energetická náročnost B. V domě je výtah. Projekt přináší 32 bytových jednotek, dispozičně řešených jako 1+kk – 3+kk, o výměrách od 30 do 81 m2. Některé byty...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist