Byty Vokáčova

Byty Vokáčova
Adresa Vokáčova, Pankrác, Praha 4
Počet jednotek 37
K nastěhování od 4.Q 2016
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Plocha (od - do) 23 - 118 m2
LAPIANTA, spol. s r.o. +420-216-216-936

O projektu:

Bytový dům Vokáčova (37 nových bytů) se nalézá na nároží ulic Vokáčova a Přímětická v městské části Prahy 4 – Pankrác. Novostavba zaujme především grafickým řešením fasády, která klade důraz na barevnost, ale nezapomíná ani na komfort pro nájemníky z hlediska odhlučnění. V novostavbě na adrese Vokáčova nalezneme celkem osm podlaží, která jsou rozdělena na bytové a nebytové prostory, což ze stavby dělá polyfunkční projekt. Novostavba nabízí celkem 37 bytových jednotek, vlastní parkoviště, obchodní prostor a také komfortní komerční prostor o výměře 134 m2 s vlastním vchodem. Celý objekt je rozdělen do dvou částí. V první sekci je celkem 22 bytových jednotek, druhá sekce má bytů 15. Nebytové prostory v přízemí a prvním patře mají samostatný vchod z ulice Vokáčova. Demolice původního projektu začala v srpnu roku 2014, datum kolaudace I.Q 2016. Investorem je společnost BORGO s.r.o., Developer LAPIANTA, spol. s.r.o. Projekt vznikl spoluprací čtyř architektů. Na stavbě se podíleli Ing.arch. Ondrej Greguška, Ing.arch. Vratislav Hudec, Ing.arch. Pavol Holík, a Ing.arch. Silvester Baďura.

Byty:

V prvním podlaží bytového domu se nachází vstupní prostor a obchodní prostor o výměře 35 m2. Dispozice bytů jsou rozčleněny od 1+kk do 4+kk. Některé byty lze propojit, jiné může developer upravit dle specifických požadavků kupujícího. Nejmenší dispozice 1+kk má rozměry 22,70 m2, zatímco rozměry největší bytové jednotky činí 118,39 m2. Menší byty 1+KK – 3+KK jsou orientovány většinou na jihovýchod. Každý byt má k dispozici kromě sklepa také jedno garážové stání pro bezpečné parkování umístěné v podzemním podlaží, u větších bytů jsou přidělena dvě garážová stání. Byty jsou dodávány ve standardizované podobě, která zahrnuje bezprahové interiérové dveře v provedení dýha – buk s nerezovým kováním. V ložnicích, WC, koupelnách a komorách se dodávají dveřní křídla hladká, plná; do obývacího pokoje pak prosklená. Kanalizace je provedena formou plastových rozvodů. Podlaha je dřevěná vrstvená masivní. Omítka je hladká štuková, malba bílá. Na balkonech a lodžiích nalezneme mrazuvzdornou dlažbu z přírodního betonu na terčích. Místa pro parkování jsou umístěna ve dvou částech. Zatímco v přízemí je k dispozici 10 parkovacích stání, v každém ze suterénů se nachází dalších 17 parkovacích stání. Vjezd a výjezd je orientován z ulice Vokáčova do ulice Přímětická a jsou pro ně připraveny dva autovýtahy. Sklepy se nacházejí v prvním a druhém podzemním podlaží, přístup k nim je možný z domovních chodeb i z garáží.

Lokalita:

Bytový projekt Vokáčova je umístěn na stejnojmenné ulici v Praze 4 – Pankrác a čerpá z velké šíře občanské vybavenosti. Dům se nachází v klidném prostředí vnitrobloku a v docházkové vzdálenosti je množství škol, školek, služeb i obchodů. Ty zprostředkovává supermarket Albert, do deseti minut budou nájemníci v OC DBK Budějovická. Další možnost představují deset minut vzdálené Arkády Pankrác. Bytový dům je umístěn v bezprostředním okolí kancelářského komplexu BB Centrum, kde se nachází řada nadnárodních firem jako O2, ČEZ, Microsoft nebo UniCredit Bank, které skýtají množství pracovních příležitostí. Rodiče mají pro své potomky na výběr hned ze tří blízkých základních škol (ZŠ Bítovská, ZŠ Poláčkova, ZŠ Horáčkova). Dále se zde nalézají jazykové školy, Gymnázium Budějovická a Vyšší odborná škola informačních služeb. V dosahu patnácti minut chůzí je postaveno Hobby Centrum, které slouží mnoha dětem jako místo volného času. Ve vzdálenosti deseti minut chůze se rozkládá Centrální park Prahy 4 jako místo pro procházky a relaxaci. Zdravotnickou složku doplňuje Poliklinika Budějovická a veterinární klinika. Městskou hromadnou dopravu zajišťuje autobusová zastávka Budějovická.

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

455x
Novostavba Rezidence U Jezerky II prodej bytů Praha 4 - Nusle

Rezidence U Jezerky II

Horní, Nusle, Praha 4

bude stanoveno

O projektu: Bydlení v klidné části města a přitom na dosah centra poskytuje developerský projekt Rezidence U Jezerky II, která se nalézá na Praze 4 v Nuslích v ulici Horní 8. Jako řada obdobných staveb v centrálních čtvrtích, i zde nejde o novostavbu, nebuduje se tu nový dům, ale rekonstruuje stávající budova. Výhodou je, že se zachovává genius...

8833x
Novostavba Bydlení Na Beránku prodej bytů Praha 4 - Modřany

Bydlení Na Beránku

Československého exilu, Modřany, Praha 4

prosinec 2016

O projektu: 18.11.2016 - Prodej 2. etapy zahájen. V klidné části Prahy 4 v Modřanech zahájila 1. června 2015 společnost LEXXUS a.s. prodej 27 nových bytů a to v ulici Hornocholupická a Československého exilu, kde vzniká díky developerskému projektu bytový komplex viladomů, nazvaný Bydlení na Beránku. V nabídce je řešení bytové situace...

1832x
Novostavba Rezidence Rostislavova prodej bytů Praha 4 - Nusle

Rezidence Rostislavova

Rostislavova, Nusle, Praha 4

březen 2018

O projektu: Příjemné prostředí Nuslí, městské čtvrti nacházející se v katastru Prahy 4, nabízí bydlení v novém developerském projektu Rezidence Rostislavova 3. Rodí se zde zcela nový dům vybudovaný podle současných architektonických trendů, od stávající zástavby se liší proskleným interiérem kombinovaným s omítkou, skleněným zábradlím a...

2310x
Novostavba Rezidence Kateřinky prodej bytů Praha 4 - Újezd u Průhonic

Rezidence Kateřinky

Na Křtině, Újezd u Průhonic, Praha 4

únor 2018

O projektu: Praha 4, hranice mezi ulicemi Vodnická a Na Křtině (Ujezd u Průhonic), je místem, kde se v současnosti staví developerský projekt Rezidence Kateřinky. Nový dům nabídne celkem 19 nových bytů ve čtyřech nadzemních podlažích. Jedná se o velmi moderní a účelné minimalistické bydlení, fasáda je maximálně jednoduchá, místy porostlá...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist

O projektu: Jedním z nekrásnějších developerských projektů v celé Praze je novostavba rezidenčního komplexu Modřanský háj, který nabízí jedinečnou kombinaci moderního velkoměstského života s krásnou a nedotknutou přírodou. Ideálním místem pro rodinné bydlení se lokalita na Praze 4 - Komořany stává díky umístění vedle rozsáhlého lesa Modřanské rokle. Moderní byty s kvalitním technickým zázemím vlastní garáže, terasy, balkóny či zahrady. To je jen několik detailů, které developerský projekt Modřanský háj nabízí.

Byty: Nové bydlení Modřanský háj nabízí byty s dispozicemi od 1 + kk do 4 + kk s obytnou plochou od 39 až do 118 metrů čtverečných. V jednotlivých bytech nalezneme jádrovou štukovou omítku a bílou otěruvzdornou výmalbu. Podlahy jsou v rámci obývacího pokoje, kuchyně, ložnice, chodby a šatny řešeny pokládkou plovoucí laminátovou podlahou včetně obvodové lišty. Na WC, v koupelně a komorách je položena italská keramická dlažba. Standardně je do koupelny dodávána vana, v případě dispozice 4kk se dvěma koupelnami, je druhá koupelna osazena sprchovým koutem. Centrální vytápění je řešeno samostatnou plynovou kotelnou, regulace teploty v bytech probíhá pomocí termostatických hlavic na každém topném tělese. Každý byt má samostatné měřiče spotřeby tepla, teplé a studené vody. Okna a balkónové dveře jsou dřevěná s izolačními dvojskly. Lodžie, terasy a předzahrádky jsou osvětleny nástěnnými osvětlovacími tělesy. Předzahrádky jsou vybaveny nezamrzajícími vodovodními kohouty.

Lokalita: Modřanský háj se nachází v přírodní lokalitě městské části Praha 12, Komořany, pouhých patnáct minut od centra města. Novostavba je obklopena zelení, je zde dětské hřiště a lokalita nabízí služby polyfunkčního domu se službami a obchody v přízemí objektu. Praha 12 je jednou z nejvyhledávanějších pražských částí. Je to díky skvělé poloze v blízkosti golfového hřiště, tenisového areálu, kolečkové a cyklistické stezky v těsné blízkosti Vltavy. Tato lokalita je také velmi dobře občansky a dopravně vybavena. Do centra Prahy se autem pohodlně přepravíte za necelých 15 minut, v MHD za 30 minut ze zastávky Komořany. Občanská vybavenost je zde zajištěna základními službami, jako jsou školy a mateřské školy, poliklinikou s kompletními lékařskými službami. Je zde také několik velkých supermarketů a další nákupní možnosti, kavárny i restaurace. Dále se zde nacházejí dvě mezinárodní školy a další vybavenost pro rodiny s dětmi.

Historie: Obecní kronikář určil dobu pravěkého osídlení této oblasti kolem roku 400 před naším letopočtem. Nebyl daleko od pravdy, protože archeologové potvrdili období osídlení do první poloviny šestého století před naším letopočtem. Tehdy se na středním toku Vltavy usadily nejprve keltské, pak germánské a nakonec slovanské kmeny. Z čeho vznikl název této městské části, není zcela jasné. Možná je to kvůli modřínovému porostu anebo také souvisí se sochou Morany, která stávala na pohřebištích.