Rezidence Gemma

Rezidence Gemma
Adresa Pyšelská/Knovízská, Chodov, Praha 4
K nastěhování od 2021
Počet jednotek 51
Velikost jednotek 1+kk – 5+kk
Plocha (od - do) 31 - 110 m2
Skanska Home Center

O projektu:

Novostavba Rezidence Gemma bude další v řadě bytových domů, které v posledních letech vyrostly na pražském Chodově. Tato pětipodlažní budova svým vzhledem dokonale zapadne do okolní zástavby. V objektu vznikne 51 nových bytových jednotek, které jsou řešeny jako 1+kk – 5+kk, o výměrách od 31 do 110 m2. Byty mají balkony nebo terasy, ty přízemní budou mít dokonce předzahrádky. V prvním nadzemním podlaží bude osm komerčních prostor, které mohou sloužit jako kanceláře nebo obchody, takže zájemci mohou – kromě bytu – zakoupit i tyto prostory ke svému podnikání. Garážová stání budou umístěna ve dvou podzemních podlažích. Navíc bude v domě kolárna a umývárna. Bytový dům Rezidence Gemma je nízkoenergetický, s průkazem energetické náročnosti B, což znamená okna s trojskly a zateplení budovy. Společné prostory kolem domu budou osázené zelení a k jejímu zalévání poslouží připravená nádrž na dešťovou vodu. Developerem projektu je společnost Skanska; výstavba bude zahájena v září 2018. Termín k nastěhování je plánován na rok 2021.

Lokalita:

Developerský projekt Rezidence Gemma bude realizován na nároží ulic Pyšelská a Knovízská, v městském obvodu Praha 11, v katastrálním území Chodov. Jedná se klidnou oblast na okraji Prahy 4, s navazující zelení na Kulatém Chodovci a Slunečném vršku, která pokračuje až k Záběhlicím a Novému Zahradnímu městu. Tento kus přírody dobře doplňuje kompletní infrastruktura: doprava, vzdělávací instituty, nákupní centra, sportovní a kulturní střediska, zdravotnictví, a to všechno dohromady činí tuto lokalitu velmi žádanou. A zde je malá ochutnávka toho, co budete mít „takřka na dosah ruky“: Plavecký bazén – vzdálenost 2 minuty autem a 14 minut pěšky; vodní nádrž Košík – 2 minuty na kole, 4 minuty autem; venkovní posilovna a dětské hřiště – 2 minuty na kole, 7 minut chůze; discgolf, minigolf a Bludiště u Chodovské tvrze – také jen několik minut pěšky; Obchodní centrum Chodov – 4 minuty autem a hned za ním se nachází Poliklinika Jižní Město. Co se dopravy týká, tak na Chodově jsou tři stanice metra trasy C – Opatov, Chodov a Roztyly. Pět minut od rezidence se nachází autobusová zastávka. Pro automobilisty bude příjemné, že nájezd na D1 je vzdálen pouhé tři minuty jízdy.

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

Doporučujeme
6974x
Novostavba Zahálka prodej bytů Praha 4 - Modřany

Zahálka

Mezi vodami, Modřany, Praha 4

10/2020

O projektu: Na břehu Vltavy, v sousedství golfového hřiště Hodkovičky, vyrůstá nová malá čtvrť Zahálka. Autoři projektu nechali vyniknout přednostem atraktivní lokality u Vltavy na pomezí Hodkoviček a Modřan. Zasadili do ní koncept nadčasově moderního bydlení s respektem k přírodě, které poskytne klid a prostor pro odpočinek...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist

Array