Chytré bydlení NMN@Holešovice

Chytré bydlení NMN@Holešovice
Adresa Na Maninách, Holešovice, Praha 7
K nastěhování od 2019 (vyprodáno)
Počet jednotek 32
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Plocha (od - do) 38 - 120 m2
Trigema

O projektu:

V pražských Holešovicích připravuje developer Trigema projekt s názvem chytré bydlení NMN@Holešovice, který navazuje na projekty výstavby bytových domů v dalších pražských lokalitách (Letňany, Stodůlky, Řepy, Horní Měcholupy) a Plzni. Tyto projekty spojují společné standardy, developerem souhrnně označované jako „Chytré bydlení“. Kromě nich Trigema realizovala výstavbu dalších bytových domů, několika vědeckotechnických parků či sportovních areálů. Bytový dům je projektován jako šestipodlažní, zahrnující 33 bytových jednotek a 2 komerční prostory a architektonicky navazuje na okolní zástavbu. V souladu s konceptem „Chytré bydlení“ je část bytů navržena jako tzv. modulární. Takové jednotky lze vzájemně propojovat. Všechny byty jsou potom předpřipraveny pro instalaci inteligentního ovládání. Plán bytového domu zahrnuje také zelenou klidovou a relaxační zónu ve vnitrobloku.

Z hlediska energetické náročnosti patří budova do skupiny B. Významnou roli hraje při úsporách energií i systém rekuperace, tj. zpětné získávání a využití odpadního tepla.

Lokalita:

Projekt je lokalizován do ulice Na Maninách v pražských Holešovicích, sedmém pražském obvodu. Právě Holešovice lze považovat za jednu z nejdynamičtěji se rozvíjejících čtvrtí v Praze, neboť se umístila na 15. místě ankety portálu Travel Supermarket o nejlepší evropskou čtvrť za rok 2017.

Nejbližší zastávkou městské hromadné dopravy je tramvajová a autobusová zastávka Maniny, od projektu vzdálená 240 m. Stanice metra C je potom vzdálena 1,3 km. 450 m je od budoucího bytového domu vzdálen komplex mateřské a základní školy Tusarova.

Oblast Holešovic je bohatá na možnosti zábavy a trávení volného času. Známé kulturní centrum La Fabrika je od projektu vzdáleno cca 450 m. Ještě o několik metrů blíže je co-workingové centrum Paralelní Polis, které nabízí bohatou nabídku zajímavých přednášek a dalších akcí. Známým místem je i klub Mecca, ke kterému je to od projektu 800 m. Nejbližším kinem je Art kino Jazz Club vzdálené taktéž okolo 800 m. Nejbližším multikinem je Slovanský dům vzdálený 3 km, blízkost hromadné dopravy i napojení na významné dopravní tepny jako Argentinská, Nábřeží kapitána Jaroše či Revoluční ale umožňuje rychlý přesun do centra a využití veškerých jeho možností zábavy.

Relaxaci nabízí procházky podél Vltavy, na Rohanském ostrově, kde je i golfové odpaliště (1,4 km), či ve známé Stromovce ideální pro běh či jízdu na kole (2,2 km). Na holešovickém výstavišti v sousedství Stromovky se navíc nachází i dvě sportovní haly s možností bruslení. Squashové kurty Squash Holešovice jsou potom vzdáleny 400 m.

Lékařskou péči naleznou obyvatelé ve 3 km vzdálené nemocnici Na Františku či v nemocnici Na Bulovce, která je 3,6 km daleko. V okruhu půl kilometru jsou ale také dva praktičtí lékaři a některé specializace nabízí i klinické centrum ISCARE ve vzdálenosti 450 m od projektu.

Podobné nabídky

9766x
Novostavba Vivus Argentinská prodej bytů Praha 7 - Holešovice

Vivus Argentinská

Argentinská/U Průhonu, Holešovice, Praha 7

zima 2020/21

O projektu: V atraktivní lokalitě Prahy 7-Holešovic vzniká nový developerský projekt Vivus Argentinská, buduje se přímo v ulici Argentinská. Staví se hned vedle sportovního areálu Loko Vltavín. Jde o sedmipodlažní bytový dům, novostavba má tvar písmene U a navazuje přímo na zástavbu v sousedství na jihu. Nový dům se člení na čtyři části...

15775x
Novostavba Chateau Troja Residence prodej bytů Praha 7 - Troja

Chateau Troja Residence

Pod Havránkou, Troja, Praha 7

léto 2019

O projektu: Rezidenční projekt Chateau Troja Residence se nachází přímo uprostřed městské části Praha 7 - Troja. V blízkosti Trojského zámku ze 17. století tak na více než 8 000 m2 vznikne celkem 13 budov, z nichž šest je původních. Výsledkem proto bude kombinace historických budov s novostavbami uprostřed krásné trojské přírody a...

1247x
Novostavba Rezidence Pergamenka prodej bytů Praha 7 - Holešovice

Rezidence Pergamenka

U Pergamenky, Holešovice, Praha 7

2022

O projektu: Nový developerský projekt Rezidence Pergamenka vyrůstá v Praze 7 – Holešovicích. Developerem, pod kterým se staví, je společnost FINEP CZ a.s. V rámci první etapy projektu vznikne celkem 111 nových bytů, které budou umístěny v domě s šesti nadzemními podlažími. Celkově se zde postaví několik domů, které budou tvořit celý...

5972x
Novostavba Rezidence Heřmanka prodej bytů Praha 7 - Holešovice

Rezidence Heřmanka

Heřmanova, Holešovice, Praha 7

2019 - 2020

O projektu: Developerská společnost Capital for you s.r.o. pro vás připravila a již realizuje projekt Rezidence Heřmanka. Jedná se o rekonstrukci neoklasicistního činžovního domu v Praze 7 tak, aby bydlení odpovídalo požadavkům moderního městského člověka. Dům bude mít novou fasádu, ovšem se zachováním všech architektonických prvků. Původní...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist