Byty Dolní Počernice

Byty Dolní Počernice
Adresa Za luhem, Dolní Počernice, Praha 9
K nastěhování od duben 2014 (vyprodáno)
Počet jednotek 53
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Plocha (od - do) 48 - 103 m2
Sekyra Group, a.s.

O projektu:

Developerský projekt se nachází v lokalitě městské části Prahy 9 - Dolní Počernice. Jedná se o projekt moderního nízkoenergetického bydlení, které majitelům nových bytů ušetří peníze za vytápění. Prozatím nabízejí byty standard nízkoenergetický, který bude v budoucnu navýšen do standardu pasivního (dům, který potřebnou energii bere z místních zdrojů). Nízkoenergetického standardu bylo dosaženo zvýšenou dimenzí tepelných izolací obvodových konstrukcí a použitím oken s trojsklem. Developerem projektu je společnost Sekyra Group, která plánuje konec výstavby na duben roku 2014. Projekt se skládá z šesti nadzemních objektů zahrnutých ve třech domech, které navazují na historické centrum a vilovou zástavbu Dolních Počernic. V každém z objektů bude k dispozici maximálně 10 bytů. Celková nabídka činí 53 bytů o velikostních kategoriích 1+kk a 3+kk, výjimečně 4+kk. Součástí projektu jsou také podzemní garáže s krytými parkovacími místy, jejichž cena je zahrnuta v ceně bytu. Obytný komplex se nacházejí severovýchodně od historického centra Dolních Počernic a nedaleko Počernického rybníku. Projekt společnosti Sekyra Group je kombinací moderní architektury a nízkoenergetického standardu, navíc v překrásném okolním prostředí s řadou relaxačních i odpočinkových zón.

Byty:

V rámci obytného komplexu Dolní Počerniceje k dispozici celkem 53 bytů, jejichž prodej byl již zahájen. Vybrat si můžete mezi novými byty velikostních kategorií 1+kk a 3+kk, výjimečně 4+kk o rozměrech 48 - 103 m2. Ceny bytů se pohybují od 2.450.000 Kč do 5.950.000 Kč.

Lokalita:

V okolí novostaveb na Praze 9 najdete mateřskou, základní školu či moderní anglickou mateřskou školu. K dispozici je zde také síť veřejných služeb – policejní služebna, pošty a banky, atraktivní restaurace, kavárny nebo nákupní centra. Nakupovat můžete v nejbližším hypermarketu Interspar nebo v nejbližším nákupním centru Černý most, které je vzdálené 10 minut cesty automobilem či autobusem. Za sportem a relaxací se můžete vydat procházkou k Počernickému rybníku nebo do zámeckého parku. Využít můžete místí cyklostezky, TJ Sokol Počernice nebo Golf Resort Black Bridge.

Podobné nabídky

1202x
Novostavba Harfa Yard prodej bytů Praha 9 - Libeň

Harfa Yard

Kovářská, Libeň, Praha 9

2Q/2022

O projektu: V roce 2020 začne v pražské čtvrti Libeň výstavba bytového komplexu Harfa Yard, umístěného do bezprostřední blízkosti O2 areny, nabízející 28 bytů. Termín dokončení výstavby byl stanoven na 2. čtvrtletí roku 2022. Na vzhledu projektu se podílel světově známý český výtvarník a architekt Bořek Šípek, známý pro své skleněné objekty....

1354x
Novostavba Domy Na Pramenech prodej bytů Praha 9 - Čakovice

Domy Na Pramenech

Kostelecká, Čakovice, Praha 9

2021

O projektu: Jednotná zástavba 77 elegantních domů a dvojdomů vyroste na pomezí Čakovic, Letňan a Ďáblic a uspokojí každého, kdo hledá funkční a nadčasové bydlení. Cílem investora BPD Development bylo vytvořit bezpečné místo s dostatkem soukromí a bezstarostnou sousedskou atmosférou. Architektonický návrh vzešel z per architektů z ateliéru ADR –...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist

Array