Domy Cholupice

Domy Cholupice
Adresa Podchýšská, Cholupice, Praha 4
Počet jednotek 18
K nastěhování od 2016/2017
Velikost jednotek 5+kk
Plocha (od - do) 133 - 152 m2
Moravská stavební - INVEST a.s. 420-277-271-912

O projektu:

Na Praze 4 v městské části Praha 12 nyní vyrůstá nový developerský projekt Domy Cholupice, který sází na bydlení kousek od centra, ale s velkým množstvím zeleně. Novostavby se rodí v Podchýšské ulici v Cholupicích. V současnosti se zde v rámci třetí etapy (dvě fáze začaly v roce 2013 a jsou již hotové) dokončuje celkem 18 domů. Dokončení je plánováno na březen 2017. Nové domy se nacházejí na zasíťovaných pozemcích, které navazují na druhou etapu cholupické výstavby. Bydlení se pyšní energetickým štítkem B, tedy úsporným. Developerem je v tomto případě společnost Moravská stavební-INVEST a.s. Spolufinancující bankou se stala Equa bank. Jedná se o tzv. projektové financování, kdy se finance poukazují na projektový účet a společnost jimi může disponovat až po uhrazení celkové kupní ceny, podepsání smlouvy a zápisu na katastr. Na začátku proto zájemce odesílá 10 % z celkové ceny na projektový účet, zbylých 90 % se uhradí až po dokončení stavby a kolaudaci.

Domy:

Celková užitná plocha domů stavěných v rámci cholupického rezidenčního rezortu se pohybuje v rozmezí 132,9-166,5 m2. Domy mají prostorové dispozice 5+kk. Novostavby se nacházejí na pozemcích o rozloze 450-1099 m2. Cenové relace domů stavěných ve třetí etapě developerského projektu jsou v rozpětí 7,0-8,7 milionu Kč včetně DPH. Výstavba domů se řídí následujícími standardy, které jsou pro zákazníky zaručeny: Vnější obvodové zdivo a také vnitřní nosné zdivo se zhotovuje z keramických tvárnic. Příčky a přizdívky ve vnitřní části domu se budují z keramických příčkovek. Pro vnější omítku budovy se používá kontaktní zateplovací systém o tloušťce 140 mm opatřený minerální probarvenou omítkou.

Vnitřní omítky stěn a stropů v domě se zhotovují z jednovrstvé hlazené sádrové omítky. Celkové vytápění domu a ohřev vody zajišťuje TUV, sestava závěsného kondenzačního kotle vybaveného ohřívačem Wolf řady CGW 20/120 s třístupňovým čerpadlem a zásobníkem na 50 litrů.

Standardní vybavení dále tvoří vnitřní dveře typu A1 plné a A5 prosklené včetně obložkové zárubně typu 1. Dveře se vyrábějí z CPL laminátu v odstínech bílá, šedá, buk, dub, třešeň, javor, olše, ořech, akát, nebo barevný nástřik v definovaném spektru. Pro výplň dveří se používá sklo matelux čiré. Dveře se opatřují vrchním bytovým kováním typu ACT servis s TIPA hranatou rozetou a PÚ v nerez provedení. Podlahy se budují plovoucí laminátové ve variantách Dub Labrador, Buk hnědý, Dub bělený nebo Dub ambiente šedý, Buk rose, Dub španělský, Dub šedý, Ořech tradiční, Ořech country, vše od značky WINEO. Provádí se elektroinstalace včetně vypínačů Schneider Electric Unica Basic v barvách Polar (bílá), Marfil (slonovina), Cream/Polar (krémová/bílá) a Technico/Polar (šedá/bílá) či Cream/Marfil (krémová/slonovina) a zásuvek Schneider Electric Unica Basic varianta Polar (bílá).

Do koupelny se používají obklady Idole White, Ivory nebo Graphite o rozměrech 25 x 70 cm, všechny tři od značky Venus. Dlažba se volí Sandstone Plus šedá, slonová kost, černá, hnědá nebo okrová, vše o rozměrech 45 x 45 cm od značky Rako. Součástí standardní dodávky je závěsný klozet SHIFT se sedátkem SHIFT soft close značky VITRA. Tece BIX, ovládací tlačítko Base, provedení bílá, značky Tece. Dále se do vybavení koupelny zahrnuje vanová nástěnná baterie EUROSTYLE Cosmopolitan, umyvadlová baterie EUROSTYLE Cosmopolitan bez výpustí a sprchová souprava TEMPESTA NEW set III, všechny tři vodovodní baterie od značky Grohe. Instaluje se vana Nora o rozměrech 170 x 75 cm bez nohou, u rodinných domů typu B a D potom rohová vana Samanta 140 x 140 cm bez nohou. Obě vany pocházejí od značky Laguna. Pod umyvadlo se dodává deska Dolce Wenge s rozměry 130 x 50 x 8 cm značky Naturel. Nechybí umývátka SHIFT na zeď 50 x 25 cm a SHIFT 60 cm, obojí značky Vitra. Dále je v dodávce zrcadlo v hliníkovém rámu 55 x 85 cm značky Naturel, hlinkový radiátor VETTA, lišty z eloxovaného hliníku 8 mm o délce 25 cm značky Havos a nerezové hranaté konzole Naturel.

Lokalita:

Na jižním okraji města v Praze 4 a její městské části Praha 12 poskytují nové Domy Cholupice oázu klidu a zeleně. Podchyšská ulice v Cholupicích se stává útočištěm, odkud je kousek do centra, a přitom je zde pohodlný život jako na vesnici. Milovníci procházek uvítají, že lokalita je téměř vedle přírodního parku Modřanská rokle.

Sportovní vyžití nabízí centrum Sportovní klub Xxtreme Nutrition Praha na Točné, kam se dá dojet za 10 minut. Poskytuje zázemí posilovny. Do branického sportovní areálu HAMR, kde je možné hrát tenis nebo kolektivní míčové hry potrvá jízda asi 20 minut, za podobnou dobu se dopravíte také na zimní stadion Kobra v Mikuleckého ulici. V Písnici se nachází v ulici Na okruhu tenisový klub s dojezdem do 10 minut. Vedou tudy také tři cyklostezky: A201 Písnice-Cholupice-Točná a A204 Komořany-Letiště Točná-Cholupice a A21 Modřanská rokle. Mateřské a základní školy jsou zde v okolí do 2 km, nejbližší je Základní a mateřská školka ve Smolkově ulici v Kamýku, vzdálená cca 10 minut jízdy z Cholupic. Tato školka má v Cholupicích svoji pobočku. Dále soukromá školka Písnický domeček ve Smolkově ulici s dojezdovou vzdáleností 10 minut a podobně i základní škola Na Beránku v Pertoldově ulici. Zhruba v 15 minutové vzdálenosti jízdy se nachází Základní a mateřská škola K dolům v ulici Palmetová.

Zdravotní péči v okolí zajišťuje především poliklinika Modřany s dojezdem zhruba do 15 minut. Do Libušské lékárny sídlící na Libušské ulici se dostanete autem za maximálně 10 minut. Nejbližší nákupní možnosti zajištuje obchodní centrum Modřany na Sofijském náměstí, kam je dojezdová vzdálenost autem 5 minut. Jsou zde také bankomaty České spořitelny, ČSOB, GE Money a Komerční banky, nachází se zde i pobočka České pošty pro Prahu 12. Příležitost k nákupu poskytuje také supermarket Albert v Libušské ulici v Písnici, do kterého trvá cesta vozem asi 10 minut. Větší restauraci najdete na Putimské ulici a dorazíte k ní přibližně za 5 minut.

Pokud jde o kulturní vyžití, poskytne vám ho nedaleké Branické divadlo v Branické ulici a Modřanský biograf v ulici U kina v Modřanech. V obou případech se dá doprava stihnout za cca 20 minut. Do Cholupic zajíždí MHD, zastávka autobusů číslo 173 a 341 je od Podchyšské ulice vzdálená asi 329 m, čili s docházkovou vzdáleností cca 5 minut. Na konečnou tramvají do stanice Levského činí vzdálenost z Podchýšské ulice. 1,8 km, tedy cca 20 minut pěší chůze. Do centra Prahy je možné dojet za 40 minut. Ještě rychlejší je automobilová doprava. Kolem Cholupic vede silniční okruh kolem Prahy, takže do centra města se můžete dostat do 25-30 minut.

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

393x
Novostavba Rezidence U Jezerky II prodej bytů Praha 4 - Nusle

Rezidence U Jezerky II

Horní, Nusle, Praha 4

bude stanoveno

O projektu: Bydlení v klidné části města a přitom na dosah centra poskytuje developerský projekt Rezidence U Jezerky II, která se nalézá na Praze 4 v Nuslích v ulici Horní 8. Jako řada obdobných staveb v centrálních čtvrtích, i zde nejde o novostavbu, nebuduje se tu nový dům, ale rekonstruuje stávající budova. Výhodou je, že se zachovává genius...

8757x
Novostavba Bydlení Na Beránku prodej bytů Praha 4 - Modřany

Bydlení Na Beránku

Československého exilu, Modřany, Praha 4

prosinec 2016

O projektu: 18.11.2016 - Prodej 2. etapy zahájen. V klidné části Prahy 4 v Modřanech zahájila 1. června 2015 společnost LEXXUS a.s. prodej 27 nových bytů a to v ulici Hornocholupická a Československého exilu, kde vzniká díky developerskému projektu bytový komplex viladomů, nazvaný Bydlení na Beránku. V nabídce je řešení bytové situace...

1771x
Novostavba Rezidence Rostislavova prodej bytů Praha 4 - Nusle

Rezidence Rostislavova

Rostislavova, Nusle, Praha 4

březen 2018

O projektu: Příjemné prostředí Nuslí, městské čtvrti nacházející se v katastru Prahy 4, nabízí bydlení v novém developerském projektu Rezidence Rostislavova 3. Rodí se zde zcela nový dům vybudovaný podle současných architektonických trendů, od stávající zástavby se liší proskleným interiérem kombinovaným s omítkou, skleněným zábradlím a...

2235x
Novostavba Rezidence Kateřinky prodej bytů Praha 4 - Újezd u Průhonic

Rezidence Kateřinky

Na Křtině, Újezd u Průhonic, Praha 4

únor 2018

O projektu: Praha 4, hranice mezi ulicemi Vodnická a Na Křtině (Ujezd u Průhonic), je místem, kde se v současnosti staví developerský projekt Rezidence Kateřinky. Nový dům nabídne celkem 19 nových bytů ve čtyřech nadzemních podlažích. Jedná se o velmi moderní a účelné minimalistické bydlení, fasáda je maximálně jednoduchá, místy porostlá...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist

O projektu: Jedním z nekrásnějších developerských projektů v celé Praze je novostavba rezidenčního komplexu Modřanský háj, který nabízí jedinečnou kombinaci moderního velkoměstského života s krásnou a nedotknutou přírodou. Ideálním místem pro rodinné bydlení se lokalita na Praze 4 - Komořany stává díky umístění vedle rozsáhlého lesa Modřanské rokle. Moderní byty s kvalitním technickým zázemím vlastní garáže, terasy, balkóny či zahrady. To je jen několik detailů, které developerský projekt Modřanský háj nabízí.

Byty: Nové bydlení Modřanský háj nabízí byty s dispozicemi od 1 + kk do 4 + kk s obytnou plochou od 39 až do 118 metrů čtverečných. V jednotlivých bytech nalezneme jádrovou štukovou omítku a bílou otěruvzdornou výmalbu. Podlahy jsou v rámci obývacího pokoje, kuchyně, ložnice, chodby a šatny řešeny pokládkou plovoucí laminátovou podlahou včetně obvodové lišty. Na WC, v koupelně a komorách je položena italská keramická dlažba. Standardně je do koupelny dodávána vana, v případě dispozice 4kk se dvěma koupelnami, je druhá koupelna osazena sprchovým koutem. Centrální vytápění je řešeno samostatnou plynovou kotelnou, regulace teploty v bytech probíhá pomocí termostatických hlavic na každém topném tělese. Každý byt má samostatné měřiče spotřeby tepla, teplé a studené vody. Okna a balkónové dveře jsou dřevěná s izolačními dvojskly. Lodžie, terasy a předzahrádky jsou osvětleny nástěnnými osvětlovacími tělesy. Předzahrádky jsou vybaveny nezamrzajícími vodovodními kohouty.

Lokalita: Modřanský háj se nachází v přírodní lokalitě městské části Praha 12, Komořany, pouhých patnáct minut od centra města. Novostavba je obklopena zelení, je zde dětské hřiště a lokalita nabízí služby polyfunkčního domu se službami a obchody v přízemí objektu. Praha 12 je jednou z nejvyhledávanějších pražských částí. Je to díky skvělé poloze v blízkosti golfového hřiště, tenisového areálu, kolečkové a cyklistické stezky v těsné blízkosti Vltavy. Tato lokalita je také velmi dobře občansky a dopravně vybavena. Do centra Prahy se autem pohodlně přepravíte za necelých 15 minut, v MHD za 30 minut ze zastávky Komořany. Občanská vybavenost je zde zajištěna základními službami, jako jsou školy a mateřské školy, poliklinikou s kompletními lékařskými službami. Je zde také několik velkých supermarketů a další nákupní možnosti, kavárny i restaurace. Dále se zde nacházejí dvě mezinárodní školy a další vybavenost pro rodiny s dětmi.

Historie: Obecní kronikář určil dobu pravěkého osídlení této oblasti kolem roku 400 před naším letopočtem. Nebyl daleko od pravdy, protože archeologové potvrdili období osídlení do první poloviny šestého století před naším letopočtem. Tehdy se na středním toku Vltavy usadily nejprve keltské, pak germánské a nakonec slovanské kmeny. Z čeho vznikl název této městské části, není zcela jasné. Možná je to kvůli modřínovému porostu anebo také souvisí se sochou Morany, která stávala na pohřebištích.