Domy Cholupice

Domy Cholupice
Adresa Podchýšská, Cholupice, Praha 4
Počet jednotek 18
K nastěhování od 2016 - 2017
Velikost jednotek 5+kk
Plocha (od - do) 133 - 152 m2
Moravská stavební - INVEST a.s. 420-277-271-912

O projektu:

Na Praze 4 v městské části Praha 12 nyní vyrůstá nový developerský projekt Domy Cholupice, který sází na bydlení kousek od centra, ale s velkým množstvím zeleně. Novostavby se rodí v Podchýšské ulici v Cholupicích. V současnosti se zde v rámci třetí etapy (dvě fáze začaly v roce 2013 a jsou již hotové) dokončuje celkem 18 domů. Dokončení je plánováno na březen 2017. Nové domy se nacházejí na zasíťovaných pozemcích, které navazují na druhou etapu cholupické výstavby. Bydlení se pyšní energetickým štítkem B, tedy úsporným. Developerem je v tomto případě společnost Moravská stavební-INVEST a.s. Spolufinancující bankou se stala Equa bank. Jedná se o tzv. projektové financování, kdy se finance poukazují na projektový účet a společnost jimi může disponovat až po uhrazení celkové kupní ceny, podepsání smlouvy a zápisu na katastr. Na začátku proto zájemce odesílá 10 % z celkové ceny na projektový účet, zbylých 90 % se uhradí až po dokončení stavby a kolaudaci.

Domy:

Celková užitná plocha domů stavěných v rámci cholupického rezidenčního rezortu se pohybuje v rozmezí 132,9-166,5 m2. Domy mají prostorové dispozice 5+kk. Novostavby se nacházejí na pozemcích o rozloze 450-1099 m2. Cenové relace domů stavěných ve třetí etapě developerského projektu jsou v rozpětí 7,0-8,7 milionu Kč včetně DPH. Výstavba domů se řídí následujícími standardy, které jsou pro zákazníky zaručeny: Vnější obvodové zdivo a také vnitřní nosné zdivo se zhotovuje z keramických tvárnic. Příčky a přizdívky ve vnitřní části domu se budují z keramických příčkovek. Pro vnější omítku budovy se používá kontaktní zateplovací systém o tloušťce 140 mm opatřený minerální probarvenou omítkou.

Vnitřní omítky stěn a stropů v domě se zhotovují z jednovrstvé hlazené sádrové omítky. Celkové vytápění domu a ohřev vody zajišťuje TUV, sestava závěsného kondenzačního kotle vybaveného ohřívačem Wolf řady CGW 20/120 s třístupňovým čerpadlem a zásobníkem na 50 litrů.

Standardní vybavení dále tvoří vnitřní dveře typu A1 plné a A5 prosklené včetně obložkové zárubně typu 1. Dveře se vyrábějí z CPL laminátu v odstínech bílá, šedá, buk, dub, třešeň, javor, olše, ořech, akát, nebo barevný nástřik v definovaném spektru. Pro výplň dveří se používá sklo matelux čiré. Dveře se opatřují vrchním bytovým kováním typu ACT servis s TIPA hranatou rozetou a PÚ v nerez provedení. Podlahy se budují plovoucí laminátové ve variantách Dub Labrador, Buk hnědý, Dub bělený nebo Dub ambiente šedý, Buk rose, Dub španělský, Dub šedý, Ořech tradiční, Ořech country, vše od značky WINEO. Provádí se elektroinstalace včetně vypínačů Schneider Electric Unica Basic v barvách Polar (bílá), Marfil (slonovina), Cream/Polar (krémová/bílá) a Technico/Polar (šedá/bílá) či Cream/Marfil (krémová/slonovina) a zásuvek Schneider Electric Unica Basic varianta Polar (bílá).

Do koupelny se používají obklady Idole White, Ivory nebo Graphite o rozměrech 25 x 70 cm, všechny tři od značky Venus. Dlažba se volí Sandstone Plus šedá, slonová kost, černá, hnědá nebo okrová, vše o rozměrech 45 x 45 cm od značky Rako. Součástí standardní dodávky je závěsný klozet SHIFT se sedátkem SHIFT soft close značky VITRA. Tece BIX, ovládací tlačítko Base, provedení bílá, značky Tece. Dále se do vybavení koupelny zahrnuje vanová nástěnná baterie EUROSTYLE Cosmopolitan, umyvadlová baterie EUROSTYLE Cosmopolitan bez výpustí a sprchová souprava TEMPESTA NEW set III, všechny tři vodovodní baterie od značky Grohe. Instaluje se vana Nora o rozměrech 170 x 75 cm bez nohou, u rodinných domů typu B a D potom rohová vana Samanta 140 x 140 cm bez nohou. Obě vany pocházejí od značky Laguna. Pod umyvadlo se dodává deska Dolce Wenge s rozměry 130 x 50 x 8 cm značky Naturel. Nechybí umývátka SHIFT na zeď 50 x 25 cm a SHIFT 60 cm, obojí značky Vitra. Dále je v dodávce zrcadlo v hliníkovém rámu 55 x 85 cm značky Naturel, hlinkový radiátor VETTA, lišty z eloxovaného hliníku 8 mm o délce 25 cm značky Havos a nerezové hranaté konzole Naturel.

Lokalita:

Na jižním okraji města v Praze 4 a její městské části Praha 12 poskytují nové Domy Cholupice oázu klidu a zeleně. Podchyšská ulice v Cholupicích se stává útočištěm, odkud je kousek do centra, a přitom je zde pohodlný život jako na vesnici. Milovníci procházek uvítají, že lokalita je téměř vedle přírodního parku Modřanská rokle.

Sportovní vyžití nabízí centrum Sportovní klub Xxtreme Nutrition Praha na Točné, kam se dá dojet za 10 minut. Poskytuje zázemí posilovny. Do branického sportovní areálu HAMR, kde je možné hrát tenis nebo kolektivní míčové hry potrvá jízda asi 20 minut, za podobnou dobu se dopravíte také na zimní stadion Kobra v Mikuleckého ulici. V Písnici se nachází v ulici Na okruhu tenisový klub s dojezdem do 10 minut. Vedou tudy také tři cyklostezky: A201 Písnice-Cholupice-Točná a A204 Komořany-Letiště Točná-Cholupice a A21 Modřanská rokle. Mateřské a základní školy jsou zde v okolí do 2 km, nejbližší je Základní a mateřská školka ve Smolkově ulici v Kamýku, vzdálená cca 10 minut jízdy z Cholupic. Tato školka má v Cholupicích svoji pobočku. Dále soukromá školka Písnický domeček ve Smolkově ulici s dojezdovou vzdáleností 10 minut a podobně i základní škola Na Beránku v Pertoldově ulici. Zhruba v 15 minutové vzdálenosti jízdy se nachází Základní a mateřská škola K dolům v ulici Palmetová.

Zdravotní péči v okolí zajišťuje především poliklinika Modřany s dojezdem zhruba do 15 minut. Do Libušské lékárny sídlící na Libušské ulici se dostanete autem za maximálně 10 minut. Nejbližší nákupní možnosti zajištuje obchodní centrum Modřany na Sofijském náměstí, kam je dojezdová vzdálenost autem 5 minut. Jsou zde také bankomaty České spořitelny, ČSOB, GE Money a Komerční banky, nachází se zde i pobočka České pošty pro Prahu 12. Příležitost k nákupu poskytuje také supermarket Albert v Libušské ulici v Písnici, do kterého trvá cesta vozem asi 10 minut. Větší restauraci najdete na Putimské ulici a dorazíte k ní přibližně za 5 minut.

Pokud jde o kulturní vyžití, poskytne vám ho nedaleké Branické divadlo v Branické ulici a Modřanský biograf v ulici U kina v Modřanech. V obou případech se dá doprava stihnout za cca 20 minut. Do Cholupic zajíždí MHD, zastávka autobusů číslo 173 a 341 je od Podchyšské ulice vzdálená asi 329 m, čili s docházkovou vzdáleností cca 5 minut. Na konečnou tramvají do stanice Levského činí vzdálenost z Podchýšské ulice. 1,8 km, tedy cca 20 minut pěší chůze. Do centra Prahy je možné dojet za 40 minut. Ještě rychlejší je automobilová doprava. Kolem Cholupic vede silniční okruh kolem Prahy, takže do centra města se můžete dostat do 25-30 minut.

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

762x
Novostavba Obytný areál Budějovická prodej bytů Praha 4 - Krč

Obytný areál Budějovická

Budějovická, Krč, Praha 4

11/2018

O projektu: Kombinace atraktivního místa, příjemné ceny a moderních interiérů, to je nový developerský projekt Obytný areál Budějovická, který se buduje v Praze 4-Krči na ulici Budějovická. Stojí za ním developerská skupina GARTAL. V tomto případě se budoucí obyvatelé mohou těšit na tři třípodlažní novostavby označované...

1381x
Novostavba View Spořilov prodej bytů Praha 4 - Záběhlice

View Spořilov

Choceradská, Záběhlice, Praha 4

11/2020

O projektu: Menší byty vhodné pro single, mladé páry, ale i seniory nebo rodiny s dětmi či jako investice na pronájem nabízí nový developerský projekt View Spořilov, který se připravuje v Praze 4-Záběhlicích. Vzniká zde příjemná novostavba v zeleni, obsahuje celkem 68 nových bytů, které se pyšní vysokým standardem. Jde...

1377x
Novostavba Resort Milíčovský les prodej bytů Praha 4 - Újezd u Průhonic

Resort Milíčovský les

Formanská, Újezd u Průhonic, Praha 4

květen 2019

O projektu: Developerský projekt Milíčovský les, který se nachází v katastrálním území Újezd u Průhonic v městské části Praha 11 na obvodě Praha 4, tvoří uzavřený komplex celkem 30 řadových rodinných domů vybudovaných v moderním funkcionalistickém stylu. Prodej zajišťuje realitní kancelář NEUSTAV, spol. s r.o....

1965x
Novostavba Vanguard Prague prodej bytů Praha 4 - Modřany

Vanguard Prague

Čs. Exilu, Modřany, Praha 4

1Q/2020

O projektu: Vanguard Prague je nově vznikajícím projektem loftového bydlení. Je situován v Modřanech, které jsou součástí městského obvodu Praha 4. Rezidenční projekt, který naleznete v ulici Čs. Exilu, vznikne přestavbou původní továrny na letecké přístroje, v níž naposledy sídlily kanceláře Microna. Projekt přestavby objektu...

1460x
Novostavba Rezidence Alba prodej bytů Praha 4 - Chodov

Rezidence Alba

Benkova, Chodov, Praha 4

listopad 2019

O projektu: Rezidence Alba je nově vznikajícím bytovým domem, který naleznete v ulici Benkova. Ta leží v blízkosti Obchodního centra Chodov a je součástí městského obvodu Praha 4. Rezidence Alba je pětipodlažní budovou se čtyřmi nadzemními a jedním podzemním podlažím. V rámci projektu bude vybudováno celkem 31 bytů v dispozicích 2+kk...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist