Domy Herink

Domy Herink
Adresa Dlouhá, Herink, Praha-východ
Počet jednotek 107
K nastěhování od jaro 2016 (vyprodáno)
Velikost jednotek 3+kk - 5+1
Plocha (od - do) 72 - 140 m2
EURO NEMOVITOSTI, s.r.o.

O projektu:

Bydlení nedaleko Prahy, a přitom uprostřed přírody, nabízí developerský projekt Domy Herink nacházející se v obci Herink ve Středočeském kraji v okrese Praha-východ. Obec je plná zeleně, rybníčků a remízků, novostavby naleznete ve zdejší Dlouhé ulici. Nové domy jsou vybudovány ve 107 domech rozprostřených podél této ulice. Developerský projekt se staví ve třech etapách. K zahájení výstavby došlo už na jaře v roce 2012 a první nové domy získaly své majitele už týž rok. Poslední třetí fáze započala v létě loňského roku a dokončena bude na jaře 2016. Jedná se o kompletně vybavené rodinné domy s důrazem na dosažení co nejnižších provozních nákladů. Developerem jsou v tomto případě Euro nemovitosti s. r. o. se sídlem v Ječné ulici na Praze 2. Sjednání hypotečního úvěru zařizuje společnost 1. EUROHYPOTÉKA s.r.o., v případě sjednání u této společnosti se nabízí i sleva 0,5 % z ceny domu.

Domy:

Cenové relace novostaveb Domy Herink se pohybují od 2,7 milionů do cca 4,7 milionů Kč včetně DPH, ovšem je možné využít výhodnějších akčních cen nižších proti uvedeným o cca 300‒400 tisíc Kč. Finanční náročnost koupě se samozřejmě liší podle toho, zda jde o dům o užitkové ploše 3+kk, 4+kk nebo 5+kk či 5+1. Plochy domu činí 72-140 m2. Jaký standard projekt splňuje? Základovou desku nových domů tvoří beton s hydroizolací a protiradonovou bariérou. Svislé nové stěny se zdí z keramických tvarovek šířky 300 mm. Používají se tvarovky Heluz, Porotherm a Wiklmann. Vnitřní příčky domu se staví z keramických příčkovek. Součástí budovy je i zateplení z bílého polystyrenu 120 mm EPSF 70F. Stropy tvoří sádrokarton zavěšený přímo na dřevěné konstrukci střechy. Materiál samozřejmě splňuje předepsanou požární odolnost REI 15. Střecha se skládá z dřevěných sbíjených vazníků, které jsou navíc impregnovány. Krytina sestává z černých betonových střešních tašek, ovšem není zde střešní výlezové okno. Komín zde není, nechybí ale hromosvod sestavený z pozinkovaného jímače, svodů a uzemnění. Nezapomíná se ani na izolaci stropu, která je parotěsná a tepelná, používá se na ni minerální vata o tloušťce 240 mm. Izolována je i podlaha nového domu, a to bílým polystyrenem tloušťky 100 mm EPS 100Z. Oplechování tvoří lakovaný bílý pozink.

Okna a balkonové dveře jsou plastová v bílé barvě s šestikomorovým profilem. Budoucí majitelé mohou volit barvy rámů z vnější strany – dřevodekory ze zlatého dubu, ořechu, mahagonu, tmavého dubu nebo borovice douglasky. Okna mají vnitřní parapet bílé barvy, vnější parapety tvoří pozinkovaný lakovaný plech bílé barvy. Vchodové dveře jsou vyrobeny z plastu a odpovídají II. bezpečnostní třídě dveří. Nepostrádají kování a skleněnou výplň bílé barvy. Zákazníci si mohou podle požadavků vybrat barvy dveřních rámů z dřevodekorů, a to z nabídky zlatý dub, mahagon, ořech, douglaska nebo tmavý dub, včetně kování obou klik.

Vnější omítka novostavby sestává z tenkovrstvé pastovité konzistence ve standardní bílé barvě a zrnitosti 1,5 mm. Okapové žlaby a svody se sestavují z dílů z lakovaného pozinkovaného plechu bílé barvy. Boční a zadní oplocení pozemků budov tvoří poplastované drátěné pletivo s kovovými sloupky o výšce 1,4 metru. Ploty nemají podezdívky ani opěrné zdi. Součástí developerského projektu ovšem není přední oplocení, vjezdová vrata a branka. Přístupovou cestu k domu zpevňují dvě řady zatravňovacích dlaždic o šířce 40 cm a délce 6 m. Samotný přístup k domu zajišťuje chodníček o šířce 1,17 m, jeho délka činí vzdálenost od domů až ke hranici parcely.

Vnitřní vybavení domu tvoří hladké dveře do všech místností. Osazené jsou do lakovaných bílých obložkových zárubní a opatřené rozetovým kováním. Podlahy v obytných místnostech se skládají z povlakové podlahové krytiny Barkotex. Kuchyňský kout, vstupní hala, komory, koupelna a WC se opatřují keramickou dlažbou, pokládkou na koso. Vnitřní omítky tvoří dvě vrstvy, lepidlo, armovací tkanina, štuk a ALU rohy. Vnitřní malby jsou také bílé. Elektroinstalace zajišťují měděné vodiče pod omítkou. Nezabudovávají se osvětlovací tělesa, pouze kabelové vývody, zásuvky a vypínače Legrand Niloé v bílé barvě. Topení v každém novém domě obhospodařuje plynový kotel s průtokovým ohřevem TUV bez sond a čidel. Obytné místnosti vyhřívají bílé deskové radiátory, v koupelně potom bílý otopný žebřík, nejsou zde ale termoregulátory a pokojové termostaty. Mezi standardní vybavení ovšem nepatří slaboproudé rozvody. Do rámce standardu je ale zahrnuta příprava anténního rozvodu se třemi zásuvkami. Ovšem není zde příprava na uchycení antény a paraboly či rozdělovače satelitního rozvodu s příslušenstvím.

Do výšky zárubní se koupelna a WC keramicky obkládá, rohy obkladů se opatřují nerezovými lištami. Do koupelny se umisťuje bílá akrylátová vana, závěsné bílé WC a keramické bílé umyvadlo. Montují se chromové pákové baterie. Do standardního vybavení se nezahrnují kuchyňské obklady a linky. Ovšem součástí vybavení je autonomní požární detektor a hasicí přístroj odpovídající ČSN.

Všechno popsané standardní vybavení platí i tehdy, když je to v projektu uvedeno jinak. Nepovolují se také dodávky vlastních materiálů. Vše se vybírá z nabídky subdodavatelů, které určuje zhotovitel. Základní nabídku lze doplnit také o garáž o výměře 20 m2, jinak se standardně dá parkovat na zatravňovacím dláždění příjezdové cesty k domu. Jako nadstandard je možné zvolit kvalitnější dřevěná Euro okna nebo plynový paket.

Lokalita:

Obec Herink nabízí lukrativní polohu bydlení v zeleni v okrese Prahy-východ, respektive na jeho rozhraní s Prahou západ. Patří pod Středočeský kraj. Úplně nové Domy Herink jsou situovány v Dlouhé ulici. Novostavby se nachází v klidné části malé obce, ovšem za kulturou, zábavou a sportem budete muset do sousedních obcí. Přímo v centru obce je vybudováno dětské hřiště, obchod se smíšeným zbožím, Vinotéka Herink, solná jeskyně Relax Herink spojená s masážemi, jógou a prodejem kosmetiky, vše s docházkovou vzdáleností asi 5 minut.

V blízkém okolí se nachází například obec Říčany, Jesenice nebo Dobřejovice či Čestlice. Mateřské školky sídlí v nejbližší v Modleticích (cca 5 minut jízdy autem), dále v Říčanech v Olivově ulici (asi 20 minut autem). Základní školy v Čestlicích v ulicích Na Návsi, v Průhonicích v ulici Školní (cca 10-15 minut jízdy vozem) a v Říčanech v Olivově ulici v dojezdové vzdálenosti asi 20 minut. Nejbližší zdravotnické zařízení, ambulance praktických lékařů a základních odborných lékařů se nacházejí ve Zdravotním středisku v Průhonicích na Květnovém náměstí a v Říčanech ve Štefánikově ulici. V Říčanech v ulici Smiřických také sídlí nejbližší nemocnice. Zdravotnická péče je tedy v dosahu asi 15-20 minut autem. Nákupní možnosti nabízí Lidl v Průhonicích (do 15 minut jízdy autem) a Albert v Říčanech (20 minut). Sportovní vyžití nabízí rozsáhlý aqua park Čestlice cca 10 minut autem. V Říčanech v Mánesově ulici se nachází bazén, welness a relaxační centrum v ulici V Chobotě, v Žižkově ulici jezdecký klub. Za kulturou je možné vyrazit do Říčan do KC Labuť v ulici 17. listopadu a také do kina Na Fialce v Mánesově ulici. Vše je dostupné cca 15-20 minut jízdy autem. K procházkám svádí nedaleký průhonický park situovaný kolem zámku, který je vzdálený asi 30 minut pěší chůze. Milovníci cyklistiky se mohou z obce napojit na cyklostezku směřující z Prahy do Vídně.

Automobilovou dopravu zde zajišťuje nájezd na dálnici D1, exit 11. Do centra města se po této komunikaci dostanete přibližně za 25 minut jízdy. Obec protíná rychlostní silnice R1 (Pražský okruh) propojující dálnice D1 a D5. Využít je ale možné také místní autobusovou dopravu. Přímo v obci staví příměstská linka číslo 363, které míří ke stanici metra Opatov s dojezdovou vzdáleností cca 35 minut a linka 428 spojující Herink s Jesenicí v jednom směru a Říčany ve druhém směru. Autobusy jezdí z intervalech 60 minut. Celková vzdálenost obce Herink od okraje Prahy je asi 13 km.

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

1764x
Novostavba Rezidence BOČEK prodej bytů Středočeský kraj - Poděbrady

Rezidence BOČEK

Čechova, Poděbrady, Středočeský kraj

prosinec 2018

O projektu: Rezidence Boček je projekt bytového domu v blízkosti lázeňské kolonády v Poděbradech, 45 km východně od Prahy. Jedná se o pětipodlažní stavbu, celkem se 47 byty o dispozicích v rozmezí od 1+kk po 4+kk. Developerem je společnost PMS s.r.o., která v oboru podniká od roku 1991 a může nabídnout reference na již realizované bytové i...

1847x
Novostavba Panská pole Přezletice prodej bytů Praha-východ - Přezletice

Panská pole Přezletice

Ctěnická, Přezletice, Praha-východ

podzim 2017

O projektu: Pro zájemce o moderní klidné bydlení v rodinném domu v blízkosti Prahy je určen projekt Panská pole v Přezleticích. Na západě obce v prostoru mezi Čakovickou silnicí a prodlouženou Ctěnickou ulicí vzniká nová obytná čtvrť. Je složena z funkcionalisticky řešených moderních staveb. Jsou to nadzemní nepodsklepené...

1336x
Novostavba Berounská brána prodej bytů Středočeský kraj - Beroun

Berounská brána

Talichova, Beroun, Středočeský kraj

jaro 2019

O projektu: Berounská brána je projektem zahrnující výstavbu 23 řadových rodinných domů a 5 menších bytových jednotek. Pro vyznavače pohodlí jsou reálnou volbou byty. Naopak pro stoupence individuálního soužití je k dispozici bydlení v řadové výstavbě. Účelem výše zmíněného projektu je poskytnout doslova vysněné obydlí pro každého, tj. pro...

1159x
Novostavba Rezidence Kralupy prodej bytů Středočeský kraj - Kralupy nad Vltavou

Rezidence Kralupy

Cesta brigádníků, Kralupy nad Vltavou, Středočeský kraj

2017

O projektu: Bytový komplex Rezidence Kralupy je situován na pravý břeh Vltavy v poklidné lokalitě Kralup nad Vltavou Lobečku (Středočeský kraj)v ulici Cesta brigádníků. Dispozice bytů se pohybují v rozmezí 2+KK až 4+KK. Dříve hotelový komplex nyní reprezentuje moderní bydlení v bytech, které jsou vhodné pro jednotlivce i početnější...

1456x
Novostavba Nová Máchovna prodej bytů Středočeský kraj - Beroun

Nová Máchovna

Na Máchovně, Beroun, Středočeský kraj

2015 - jaro 2018

O projektu: Projekt Nová Máchovna představuje 24 obytných domů budovaných 30 metrů jižně od ulice Na Máchovně v jihozápadní části královského města Beroun. Z těchto 24 domů je 15 dokončeno a již prodáno v rámci prvních dvou etap projektu. Dalších 9 je realizováno v současné době (dokončení výstavby jaro 2018). Developerská...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist