Domy Jahodnice

Domy Jahodnice
Adresa Lomnická, Hostavice, Praha 9
K nastěhování od 2015 (vyprodáno)
Počet jednotek 46
Velikost jednotek 3+kk, 4+kk, 6+kk
Plocha (od - do) 92 - 156 m2
RD BEROUN

O projektu:

Obytný soubor budovaný na adrese ulice Lomnická v Praze 9 – Hostavice tvoří tři typy rodinných domů. Novostavba domů na klíč nabídne celkem 46 moderních nízkoenergetických dvojdomů a řadových domů vyrobených přesně na míru. O jejich výrobu, konstrukci i prodej se stará největší tuzemský dodavatel dřevostaveb firma RD Rýmařov. Jednotlivé prefabrikované díly jsou montovány přímo na staveništi. Domy jsou rozděleny do tří typů podle velkosti. Domy jsou stavěny s energetickým štítkem B. Výstavba komunikací a infrastruktury skončila 15. 12. 2014. Zároveň s ní započala fáze přípravy zahájení výstavby vzorového domu. Stavební práce trvají podle standardů firmy zhruba měsíc.

Domy:

Typ C je dispozičně řešen jako 3+kk s vlastním parkovacím stáním. Z celkového počtu 46 rodinných domů je tento typ zastoupen nejčastěji, k dispozici je 22 bytů. Součástí druhého nadzemního podlaží je také terasa o velikosti 17 m2. Celková podlahová plocha bytu činí 92,4 m2, dům stojí na pozemku o rozloze 191 m2. Dalších 18 domů je stavěno jako typ D, který je charakterizován jako dvojdům. Jeho dispozice odpovídají velikosti 6+kk a byt má vlastní garáž a terasu o rozloze 12 m2. Podlahová plocha činí 156,3 m2, celková plocha pozemku se pohybuje v rozmezí 349 – 592 m2. Ceny bytů jsou opět rozděleny do dvou kategorií určených podle výměry pozemku. Zbývajících šest rodinných domů spadá do kategorie typu G, který má dispozice 4+kk. K bytu patří vlastní garáž a vlastní terasa o velikosti 16 m2. Podlahová plocha se rozkládá na velikosti 139,4 m2 a byt stojí na vlastním pozemku o rozloze od 338 m2 do 464 m2. Všechny domy se odevzdávají v komfortním standardu, který může případný zájemce ještě modifikovat. Fasádu tvoří minerální škrábaná omítka v barevném provedení dle výběru dodavatele. Podlaha je v obytných místnostech a na chodbách laminátová, v koupelnách, na WC a v zádveří pak dlažba dle výběru ze vzorníku. Vytápění domů je řešeno pomocí systému Siemens Synco-Living a jako zdroj tepla slouží elektrické přímotopy. V koupelně je doplněno elektrickou topnou folií a topným žebříkem. Garážová vrata jsou dodávána firmou ALUROL v barvě odpovídající barvě vchodových dveří, aby byl zachován stejný barevný design.

Lokalita:

Soubor rodinných domů rozdělených na řadové domy a dvojdomy se nalézá na ulici Lomnická, HostavicePraha 9. Moderní architektonické řešení rodinných domů je obklopeno širokým spektrem možností volnočasových aktivit a kompletní občanskou vybaveností. Hostavice jsou součástí městské části Praha 9 a nabízejí skvělou dopravní dostupnost. Ve vzdálenosti deseti minut autem se nalézá Štěrboholská spojka, deset minut na opačnou stranu ulice Českobrodská. Na ní jsou autobusové zastávky Lomnická, Jahodnice a Jahodnice II. V přímém okolí jsou dvě mateřské školky a jedna škola základní. Nákupní možnosti nabízí blízký supermarket Albert, který se nalézá ve vzdálenosti 10 minut pěšky. Alternativou je rovněž blízký INTERSPAR. Relaxaci zprostředkovává nedaleký Hostavický potok a park Československých legionářů, který je vzdálen patnáct minut chůze. V docházkové vzdálenosti jsou umístěna dětská hřiště.

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

2539x
Novostavba Bydlení Jahodnice prodej bytů Praha 9 - Hostavice

Bydlení Jahodnice

U Hostavického potoka, Hostavice, Praha 9

2018

O projektu: Chcete-li žít téměř uprostřed přírody, nedaleko údolí romantické říčky, vyberte si bydlení ve východní části Prahy, v městské části Praha 14-Hostavice, kde se v ulici U Hostavického potoka rodí developerský projekt Bydlení Jahodnice. Developerem a prodejcem je v případě tohoto projektu UNIMEX GROUP,...

3744x
Novostavba Rezidence Bleriot prodej bytů Praha 9 - Letňany

Rezidence Bleriot

Polaneckého, Letňany, Praha 9

2Q/2020

O projektu: V pražských Letňanech se na Praze 9 v ulici Polaneckého staví unikátní developerský projekt Blériot. Jedná se o rezidenční areál zahrnující celkem 151 nových bytů ve 2 bytových domech se čtyřmi nadzemními podlažími (domy B a C) a jednom bytovém domě s pěti nadzemními podlažími (dům A). Nové byty mají plošné dispozice 1+kk, 2+kk,...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist

Array