Domy Malvazinky

Domy Malvazinky
Adresa Hillebrantova, Košíře, Praha 5
K nastěhování od 10/2020
Počet jednotek 4
Velikost jednotek 4+kk
Moravská stavební - INVEST a.s. +420-601-301-301

O projektu:

Domy Malvazinky, to je nový developerský projekt, který se rodí v Praze 5 na Malvazinkách, a to na samém okraji lesa v Košířích. Budují se zde celkem čtyři řadové domy, každý z nich má plošné dispozice 4+kk, jde tedy o bydlení určené pro rodiny s dětmi. Zároveň ke každému z domů náleží také dvě parkovací stání. Důraz je v projektu kladen především na architektonický styl a nadčasovost domů, důležité je rovněž jejich dokonalé splynutí s okolním prostředím a zástavbou. Developer je Moravská stavební – INVEST.

Lokalita:

Příjemné a velice klidné okolí asociující venkov, čisté životní prostředí, to je obrovská přednost nově budovaného developerského projektu Domy Malvazinky na Praze 5 – Košířích v ulici Hillebrantova. Přitom autobusové spojení je zde velice dobře dostupné, a to k metru na trasu B na stanice Anděl nebo Jinonice. Stejně tak do centra se dostanete velmi rychle autem do 10 minut. Dalším plusem je skutečnost, že obytný komplex leží na okraji lesoparku, takže jsou zde jedinečné možnosti k relaxaci, a to přímo za domem. Služby občanské vybavenosti jako například dětské hřiště, školy a další jsou v docházkových vzdálenostech několika minut, v dobrých dojezdových vzdálenost do 10 minut jsou potom obchodní centra u stanic metra.

Sport, Relax, příroda: 6 km se nalézá sportovní hala s hřištěm SK Uhelné sklady, ve stejné vzdálenosti je i Squash park Cibulka. Dále 5,5 km od obytného komplexu si můžete zahrát tenis na kurtech Tenis Cibulka. Bazén a plavecká škola se nalézá v 6 km vzdálené MŠ a ZŠ Weberova. Sportovní klub Motorlet dosažitelný po 3,6 km nabízí spinning centrum, wellness centrum, posilovnu a další sportovní aktivity. Milovníky zimních sportů nadchne Zimní stadion Nikolajka. V blízkém okolí se rozkládá řada parků, například 1,6 km vzdálená Bertramka. Pouhých 574 m od domů leží hřbitov Malvazinky, který rovněž může být místem ke zklidnění a procházce. Po cestě dlouhé 1,2 km dorazíte k parku Na pláni, další příležitostí pro výlety je Zahrada Santoška vzdálená 1,7 km od rezidence a konečně také Sady Na skalce dostupné po 1,8 km.

Nákupy a služby: Z nákupních center je 2,7 km dostupný Nový Smíchov, dále ještě po 2,5 km Zlatý Anděl, případně i 4,1 km Galerie Nové Butovice.

Vzdělávání: MŠ Peroutkova leží pouhých 356 m od obytného komplexu. Ve vzdálenosti 1,4 km potom najdete současně MŠ a ZŠ Radlická. Kultura: Za kulturou se dá vyrazit například do 2,3 km vzdáleného kina Cine Star Anděl či do nedalekého Švandova divadla na Smíchově, od kterého vás dělí 4 km.

Zdravotnictví: Nejbližším zdravotnickým zařízením je 2 km vzdálená klinika Václavka, nebo můžete k lékařskému ošetření zvolit 1,3 km vzdálenou kliniku Mediterra.

Doprava: Pouhých 394 m najdete autobusovou zastávku Urbanova, 347 m od areálu domů se nalézá další autobusová zastávka U Měchurky. 2,6 km je pro automobilisty dlouhý výjezd na Jinonickou ulici, odkud mohou dojet na Plzeňskou ulici a dál buď do centra nebo ven z Prahy.

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

Doporučujeme
8033x
Novostavba Rezidence MÉLANGE II. prodej bytů Praha 5 - Smíchov

Rezidence MÉLANGE II.

Pod Barvířkou, Smíchov, Praha 5

O projektu:Rezidence Mélange v rámci II. etapy nabízí 9 bytů k okamžitému nastěhování. Na rozhraní Radlic a Smíchova, v lokalitě katastrálního území Prahy 5 se v ulici Pod Barvířkou rodí developerský projekt Rezidence Mélange. V novém domě bude celkem 37 nových bytů. Architektura novostavby splyne se svým okolím. V rezidenčním...

1083x
Novostavba Viladomy Hvězdárna prodej bytů Praha 5 - Velká Chuchle

Viladomy Hvězdárna

Na Hvězdárně, Velká Chuchle , Praha 5

bude stanoveno

O projektu: Mezi architektonicky zajímavá řešení nového bydlení patří také nový developerský projekt Viladomy Hvězdárna ve Velké Chuchli na Praze 5. Prodej má na starosti Realitní kancelář Pavla Temrová, Jde o osobitý dům, který obsahuje celkem osm bytů, a to s plošnými dispozicemi od 2+kk až po 4+kk a nechybí zde ani luxusní střešní penthouse...

2699x
Novostavba Park Zličín prodej bytů Praha 5 - Zličín

Park Zličín

Na Radosti, Zličín, Praha 5

02/2021

O projektu: Rezidenční areál s privátním parkem, to je nový developerský projekt Park Zličín, který se rodí na Praze 5 – Zličíně, v ulici Na Radosti. V oblíbené lokalitě vzdálené necelé 3 minuty chůze od stanice metra B Zličín vznikne v sedmi bytových domech celkem 526 bytů. V první etapě je v prodeji 146 bytů s efektivními a promyšlenými...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlistTOPlist

Array