Domy Na Pramenech

Domy Na Pramenech
Adresa Kostelecká, Čakovice, Praha 9
K nastěhování od 2021
Počet jednotek 77
Velikost jednotek 4+kk - 6+kk
Plocha (od - do) 127 - 172 m2
Svoboda & Williams +420-257-328-281

O projektu:

Jednotná zástavba 77 elegantních domů a dvojdomů vyroste na pomezí Čakovic, Letňan a Ďáblic a uspokojí každého, kdo hledá funkční a nadčasové bydlení. Cílem investora BPD Development bylo vytvořit bezpečné místo s dostatkem soukromí a bezstarostnou sousedskou atmosférou. Architektonický návrh vzešel z per architektů z ateliéru ADR – držitelů desítek prestižních ocenění včetně Red Dot Award, Národní ceny za design či České ceny za architekturu.

Hlavní zástavbu projektu Na Pramenech tvoří 6 typů dvoupodlažních rodinných domů energetické třídy B o dispozicích 4+kk až 6+kk a podlahových plochách od 130 do 174 m². Nedílnou součástí každého objektu je francouzské okno pro vstup na terasu, kterou se bydlení otevírá do zahrady o rozloze od 71 do 279 m². Rozmístění domů bylo navrženo s ohledem na vytvoření otevřeného společného prostoru. Kromě garáže pro jeden vůz budou na každé parcele také 1-2 parkovací stání.

Domy definují kvalitní standardy. Například v podobě oken s izolačními trojskly, dřevěných podlah, přípravy pro instalaci elektricky ovládaných předokenních žaluzií či detailů, jako je velkoformátová keramická dlažba a sanita od renomovaných výrobců. Developer domy předá s kompletně dokončenými finálními povrchy. Kuchyňskou linku a zařízení si budoucí obyvatelé zajistí sami.

Termín dokončení první fáze projektu developer stanovil na jaro 2021. Rodinné domy lze nezávazně poptat již nyní. Druhou etapu dokončí do 6. a třetí etapu do 11. měsíce téhož roku. Poslední čtvrtá etapa bude zájemcům k dispozici do 7. měsíce roku 2022.

Lokalita:

Lokalita Prahy 9 nabízí veškeré benefity metropole, ale uchovává si klidnou atmosféru. Menší obchody a základní služby se nachází v docházkové vzdálenosti, stejně tak i dvě blízká nákupní centra. Rodiče ocení mateřskou školu a hřiště, které bude přímo v uzavřeném areálu komplexu. Napojení na centrum prahy zajišťuje zastávka MHD. Autobusem se lze za pár minut přemístit ke stanici metra Letňany. Zastávka se v budoucnu stane součástí nové trolejbusové linky z Letňan do Palmovky. Areál je obklopen zelení a v jeho bezprostředním okolí je spousta míst pro příjemnou procházku či projížďku na kole po některé ze zdejších cyklostezek.

Podobné nabídky

Doporučujeme
2027x
Novostavba Rezidence Harfistka prodej bytů Praha 9 - Vysočany

Rezidence Harfistka

Čerpadlová, Vysočany, Praha 9

06/2022

O projektu: Novým developerským projektem je Rezidence Harfistka, který se staví v Praze 9-Vysočanech. Novostavba o jedenácti nadzemních podlažích bude obsahovat celkem 135 nových bytů, ateliérů a studií s plošnými dispozicemi od 1+kk až po 4+kk. Celkem jde o 82 bytů 2+kk až 4+kk s rozměry a 68 ateliérů a ubytovacích jednotek 1+kk a 2+kk....

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist

Array