Domy Unhošť – Terasy

Domy Unhošť – Terasy
Adresa Terasy V, Unhošť, Praha-západ
Počet jednotek 42
K nastěhování od 2016 - 2017 (vyprodáno)
Velikost jednotek 2+kk - 6+kk
Plocha (od - do) 63 - 153 m2
EURO NEMOVITOSTI, s.r.o.

O projektu:

Domy Unhošť-Terasy jsou developerským projektem budovaným v obci Unhošť na rozhraní okresů Praha-západ a Kladno ve vzdálenosti 15 km od hlavního města Praha. Leží přímo v ulici se stejnojmenným názvem Terasy I až IV. Novostavby tvoří soubor celkem 42 rodinných domů, výstavba se dělí do dvou etap. Dokončení domů bude upřesněno, plánuje se na duben 2016 až rok 2017. Pro nové domy vybudované v tomto prostoru je typický především jednoduchý architektonický styl s důrazem na praktické využití. Jednotlivé nové domy jsou situovány na lehce svažitém terénu, který také dal projektu název Terasy. Budovy mají energetický štítek G. Developerem se v tomto případě stala společnost Euro Nemovitosti s.r.o. se sídlem v Ječné ulici na Praze 2.

Domy:

Rezidenční bydlení Domy Unhošť-Terasy nabízí bungalovy nebo patrové vily o rozloze od 63 do 153 m2. Dispozice bungalovů nabízí různorodé vnitřní uspořádání 2+kk až 4+kk. V případě patrových vilek se jedná o rozvržení obytných prostor 4+kk až 6+kk. U některých rodinných domů se do základu zahrnuje i garáž. Vždy je ovšem součástí domů také rozlehlá zahrada o rozměrech 185–523 m2. Ceny domů o rozloze 3+kk až 6+kk se pohybují od 2,9 do 5,8 milionu Kč včetně DPH. Je třeba ale brát v úvahu, že jsou uvedeny pouze orientační ceny, které je třeba před nákupem ještě ověřit u developera.

V případě nosných stěn standardy uvádějí, že jsou domy stavěny z cihel Heluz a Porotherm o tloušťce 300 mm. Ovrstvují se zvenku izolací o tloušťce 120 mm. Paskovité omítky tvoří venkovní fasádu domů stavěných na Terasách. Plochou střechu jednotlivých jednotlivých budov chrání hydroizolační fólie. Samozřejmě nechybí kompletní okapový systém zajišťující odvod dešťové vody a také parapety. V rámci standardů se provádí také oplocení pomocí opěrných zdí a poplastovaného pletiva. Venkovní prostory kolem domů tvoří vždy zpevněné plochy.

Vnitřní standardy zákazník může hodně ovlivnit svým rozhodnutím, což je obrovská výhoda. Málokde je možné vnitřní podobu obytných domů ovlivňovat tolik, jako v tomto případě. Budoucí majitel domu si volí materiály nebo také uspořádání podle různých dispozic, které mu budou vyhovovat. Ovšem nadstandardní služby se platí zvlášť, jde o příplatky. Jaké stavební a interiérové prvky zahrnuje základní vybavení? Především o plastová okna bílé barvy, dále bezpečnostní vstupní dveře, keramickou dlažbu a obklady, laminátovou plovoucí podlahu, železobetonové schodiště, odvětrávání v koupelně, elektroinstalaci, dále slaboproudou instalaci, anténu a rovněž i přípravu na kuchyňskou linku.

Lokalita:

Idylku uprostřed zeleně se spoustou malých rybníčků v blízkém okolí nabízí potenciálním klientům developerský projekt Domy Unhošť-Terasy nacházející se v obci Unhošť na hranici okresu Praha-západ a Kladno. Novostavby leží 9 km od města Kladno a 15 km od Prahy. Situovány jsou na okraj křivoklátských lesů. Proto se nové domy budují z pohledu současné kvality života velmi atraktivní lokalita.

Sportovní vyžití je u nového rezidenčního bydlení více než bohaté. Zajišťuje ho TJ Unhošť a TJ Sokol. Ve vzdálenosti 2 km od obce, autem 2 minuty sídlí relaxační centrum Botanika, vybavené bazénem, hřištěm na golf nebo zázemím pro squash. Turistické pěší cesty v okolí se dají využít i pro cyklistiku. Byl zde pro cyklisty rovněž vytvořen Unhošťský okruh zahrnující různé stezky po okolí, jde celkem o 32 km dlouhou poznávací okružní cestu. V Kladně vzdáleném 5 minut cesty narazíte také na aqvapark, který je možné využívat.

Z kulturních památek zde najdete zámek a novorenesanční radnici. Navštívit můžete 12 minut pěší procházky vzdálené Melicharovo vlastivědné muzeum. Deset minut cesty to trvá do cca 5,5 km vzdáleného Červeného Újezda na hrad. Kulturní vyžití ale nabízí i nedaleké Kladno vzdálené přibližně 5 minut cesty autem. Tam najdete například i kladenské divadlo. V Unhošti najdete veškerou občanskou vybavenost. Na Komenského ulici stojí základní škola, k níž se dostanete z Teras příjemnou 12 trvající procházkou. Celkem 17 minut chůze se nachází mateřská škola ve Wolkerově ulici. Autem to k ní ale zvládnete za 5 minut. Lékárnu objevíte také přímo v obci, a to na ulici Pražské, kam vám bude trvat pěší cesta 15 minut, autem to samozřejmě zvládnete mnohem rychleji, a to za 4 minuty. Na stejné ulici se nachází i lékař, k němuž po svých dorazíte za 19 minut, s vozem zhruba za 4 minuty. Na unhošťské ulici Doktora Beneše má své sídlo zdejší pobočka České pošty. Ani v tomto případě vám cesta nebude trvat příliš dlouho. Zvládnete ji pěší chůzí za 12 minut, když využijete svůj automobil, stihnete to i za 5 minut. Navíc se v obci nachází dokonce i pobočka České spořitelny, a sice opět na již nám dobře známé Pražské ulici. Dostanete se k ní také pěšky za 14 minut, chcete-li se svézt, bude to trvat pouhých 5 minut. Kromě standardních bankovních služeb je zde samozřejmě i bankomat. Nejbližší bankomaty ostatních bank jsou buď v Praze na Zličíně, nebo v Kladně. Pokud si budete chtít vyrazit do restaurace, je jich v Unhošti několik, Terasám nejblíže se ale nachází restaurace Stará studna na Karlovarské ulici. Procházkou k ní dorazíte do 8 minut.

Velké nákupní centrum OC Zličín leží 15 km od Unhoště a je dosažitelné po 10 minutové cestě vozem. Najdete zde i multikino, pokud budete chtít vyrazit do města za kulturou, nebo také řadu restaurací. Dvanáct minut jízdy znamená výlet do Kladna za nákupem do supermarketu Albert na náměstí Stítná. Pro menší nákupy se dá využít samoobsluha Družstvo jednota Kladno sídlící na Pražské ulici v dosahu 14 minut pěší cesty. Na Pražské ulici se nachází i místní Obchodní dům Čeperka.

Dopravní spojení umožňuje bezproblémový výjezd na dálnice směrem na Prahu, Plzeň a Karlovy Vary. Do centra Prahy se dostanete asi za 25 minut vozem, nebo 30-40 minut autobusem. Z Unhoště jezdí autobus číslo 307 ke konečné metra trasy B Zličín, cesta trvá 39 minut a dále ještě autobus číslo 610 míří pro změnu ke stanici metra trasy A Hradčanská. Tady se projedete 30 minut. Do Kladna jezdí z Unhoště celkem tři autobusové linky, a sice A29, A30 a A33 a budete jimi cestovat 26-31 minut. Autem po silnici R6 dojedete na Zličín za 10 minut. Dopravit se do Unhoště můžete také vlakem, protože obec leží na trati Praha-Kladno-Chomutov. Pěšky je unhošťské nádraží asi 4 km cesty, tedy zhruba 45 minut, autem se ovšem stejná vzdálenost dá stihnout přibližně za 8 minut.

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

4567x
Novostavba Na Malé Růži prodej bytů Praha-západ - Drahelčice

Na Malé Růži

U Potoka, Drahelčice, Praha-západ

3Q/2019

3. etapa projektu: Na Malé Růži hlásí téměř 50% prodaných a rezervovaných rodinných domů v rekordním čase Úspěšný developerský projekt Na Malé Růži v Drahelčicích u Rudné (Praha – západ) odstartoval v polovině února 2018 prodej rodinných domů z 3. etapy. Již nyní je prodáno či rezervováno téměř 50% z celkového počtu 46 rodinných domů....

971x
Novostavba Byty Bažantnice prodej bytů Praha-západ - Hostivice

Byty Bažantnice

Komenského / Okrajová, Hostivice, Praha-západ

2018

O projektu: Na jižním okraji obce Hostivice, cca 300 metrů za hranicemi Prahy, se staví nový developerský projekt Byty Bažantnice. Obytný soubor se nalézá na ulicích Komenského a Okrajová. Jedná se o celkem 127 nových bytů v jedenácti čtyřpodlažních novostavbách označovaných písmeny A až K. Nové byty v něm mají plošné dispozice od 1+k do 5+kk...

9067x
Novostavba Viladomy Zbuzany prodej bytů Praha-západ (Praha 5) - Zbuzany

Viladomy Zbuzany

U Kovárny, Zbuzany, Praha-západ (Praha 5)

leden 2018

O projektu: Výstavba rozsáhlého komplexu desíti bytových novostaveb Viladomy Zbuzany, bude odstartována na jaře 2016. Developerský projekt je rozdělený do tří stavebních etap a bude se nacházet na ulici U Kovárny v městské části Zbuzany, v okrese Praha – západ, ležící v těsném sousedství Prahy 5. Deset třípodlažních...

1470x
Novostavba Obytný soubor Dolní Roztoky prodej bytů Praha-západ - Roztoky u Prahy

Obytný soubor Dolní Roztoky

Nádražní, Roztoky u Prahy, Praha-západ

projekt v přípravě

O projektu: Obytný soubor Dolní Roztoky nabídne šest bytových domů o zhruba 120 bytových jednotek v dispozici od 1+kk až po 4+kk. Projekt je situován v blízkosti nádraží a velmi dobré dopravní dostupnosti, čímž je zároveň luxusní lokalitou nacházející se v obci Roztoky u Prahy, v ulici Nádražní, v okrese Praha –...

5304x
Novostavba Byty Amadet Jesenice prodej bytů Praha-západ - Jesenice

Byty Amadet Jesenice

Nákupní, Jesenice, Praha-západ

říjen 2017 (vyprodáno)

O projektu: V Jesenici těsně za hranicí Prahy s výbornou dopravní dostupností vzniká developerský projekt Byty Amadet Jesenice v Nákupní ulici. Zde na okrese Praha-západ se staví vícefunkční komplex, jehož novostavby mají městský charakter. Díky tomu nejde jenom o nové domy bez zázemí v podobě služeb a občanské vybavenosti, ale o funkční...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist