Dům U akátu

Dům U akátu
Adresa Nemocniční, Vysočany, Praha 9
K nastěhování od 12/2019
Počet jednotek 28
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
CPI Property Group +420-602-226-156

O projektu:

Ze starého činžovního domu vybuduje developer CPI Services, a.s. luxusní moderní bydlení. Jedná se o Dům U akátu na Nemocniční ulici v Praze 9 – Vysočanech. Budova je cihlová, se sedlovou střechou. Dům bude celý rekonstruován a ještě navíc budou dostavěny dva podkrovní byty, čímž vznikne v šesti nadzemních podlažích 28 bytů. Developer myslel na bydlení rodin i jednotlivců a taktéž na všechny věkové kategorie, a proto dispozice bytů budou následující: 1+kk (6x), 2+kk (11x), 3+kk (6x) a bytů 4+kk bude pět. Podlahová plocha se bude pohybovat od 42 do 119 m2. U podkrovních bytů budou terasy, a ostatní byty – kromě těch v 1. NP – mají balkony. Podlahy v bytech budou plovoucí dřevěné a jejich vzor napodobí kdysi tak oblíbené dubové parkety. Interiérové dveře budou mít také dekor dubu, okna jsou plastová, omítky štukové. Bonusem pro nové majitele je možnost přizpůsobit byt jejich individuálním představám či potřebám. V domě bude nový výtah a kočárkárna. Tyto bytové jednotky jsou již v prodeji, jejich prodejcem je RK CPI Flats, a.s. Dokončení rekonstrukce je naplánováno k 30. listopadu 2019, s nastěhováním nových majitelů se počítá k datu 31. 12. 2019.

Lokalita:

Developerský projekt Dům U akátu bude realizován v Nemocniční ulici, v městském obvodu Praha 9, katastrální území Praha – Vysočany. Nemovitost je situována v místě, které má dobré dopravní spojení po celé Praze, dále jsou tu důležité instituce a dobrá občanská vybavenost: k zastávce tramvaje nebo autobusu Poštovská to od Domu U akátu trvá pěšky 4 – 5 minut, na stanici autobusu Špitálská je to stejně daleko. K metru trasy B, stanice Vysočanská, dojdete za 8 minut. V tomto místě najdete Nákupní centrum Fénix, supermarket Billa, prodejnu s elektrickými spotřebiči a elektronikou, KFC, několik restaurací, Pizzerii, Sushi jídelnu, veganskou jídelnu, čerpací stanici, poštu, bankomaty, lékárnu. Zkrátka vše potřebné budete mít do deseti minut pěšky. Děti do mateřské školy zavedete za pouhých pět minut – MŠ U Vysočanského pivovaru. Základní škola Špitálská je vzdálena jen tři minuty. Do stejnojmenného gymnázia dojdou studenti taktéž v rozmezí 3 – 5 minut. A kam za zábavou, odpočinkem nebo za sportem? Děti i dospělé jistě zaujme, pobaví a snad i poučí Dino park, který je autem vzdálen tři minuty, MHD 14 minut; za 7 minut tam budete na kole a při nejhorším za 30 minut pěšky. Zhruba stejně daleko je Minigolf Aréna. Za pět minut se dojde ke Skateboardu Pragovka. Koho zajímá lanové centrum na kraji parku Podviní, může tam dojít do dvaceti minut a zkusit si lanovku i skoky, lanové překážky, anebo lezeckou stěnu. Všude kolem vašeho nového domova se nachází parky a dětská hřiště, kam za několik málo minut dojdete pěknou procházkou, ať už jste senioři, anebo maminky s kočárky. Vysočany v minulosti bývaly spíše průmyslovou oblastí, ale nyní se tato lokalita dynamicky rozvíjí, a co víc - téměř na každém kroku je možnost vyjít si za zelení a přírodou.

Podobné nabídky

Novostavba Domy Na Pramenech prodej bytů Praha 9 - Čakovice

Domy Na Pramenech

Kostelecká, Čakovice, Praha 9

2021

O projektu: Jednotná zástavba 77 elegantních domů a dvojdomů vyroste na pomezí Čakovic, Letňan a Ďáblic a uspokojí každého, kdo hledá funkční a nadčasové bydlení. Cílem investora BPD Development bylo vytvořit bezpečné místo s dostatkem soukromí a bezstarostnou sousedskou atmosférou. Architektonický návrh vzešel z per architektů z ateliéru ADR –...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist

Array