DUO Řeporyje

DUO Řeporyje
Adresa Neffova, Řeporyje, Praha 5
K nastěhování od březen 2016 (vyprodano)
Počet jednotek 6
Velikost jednotek 3+kk - 4+kk
Plocha (od - do) 77 - 87 m2
CHIRŠ realitní kancelář

O projektu:

Dva vzájemně propojené viladomy nazvané Duo Řeporyje, představuje developerský projekt vyrůstající na ulici Neffova, v katastrálním území Řeporyje. Ty spadají pod obvod Prahy 5, v městské části Prahy 13. V dvou třípodlažních novostavbách bude celkem 6 nových bytů. Na každém jednotlivém patře se bude rozprostírat pouze jedna bytová jednotka, což zaručí soukromí budoucích rezidentů. V přízemních prostorách se jedná o bytové jednotky 3+kk s předzahrádkou. Ve druhém a třetím nadzemním podlaží se nachází nové byty 4+kk s prostornými balkony. Developerský projekt nabízí k bytům i dostatek parkovacích míst, v podobě venkovního parkovacího stání. Novostavba je provedena v energetické náročnosti skupiny B (velmi úsporná). Developerem je společnost ARKADEBAU s.r.o., který spustil začátek výstavby v říjnu 2014 a plánované ukončení všech stavebních prací na novostavbě je určeno na březen 2016, kdy proběhne i kolaudace. Prodejcem viladomů Duo Řeporyje je Realitní kancelář CHIRŠ.

Byty:

Dva třípodlažní viladomy Duo Řeporyje svou nabídkou 6 nových bytových jednotek zcela odpovídají požadavkům moderního bydlení současné doby. Domy jsou rozděleny do sekce 1 a sekce 2. Velkou výhodou jsou samostatné byty na každém podlaží. V přízemí obou dvou sekcí se nachází byty s dispozicemi 3+kk o rozměrech 77 m2, ke kterým patří předzahrádky. Menší má rozměry 111 m2 (sekce 1) a větší 270 m2 (sekce 2). Druhé a třetí nadzemní podlaží v obou sekcích skýtá zbývající 4 byty s dispozicemi 4+kk o velikosti 87 m2. K nim patří balkony o rozměrech 11,9 m2. Parkování je vyřešeno dostatkem parkovacích míst před domem. Celá novostavba je vybavená kontaktním zateplovacím systémem: grafitový polystyren tl. 140 mm s kotvením, perlinka, lepidlo, vrchní akrylátová omítka barvená zrnitosti 1,5 mm. Vnitřní omítky jsou sádrové v bílé barvě. Podlahy obytných místností pokrývá plovoucí podlaha tl. 8 mm, v koupelnách a na WC keramické obklady a dlažba. Balkony pokrývá keramická mrazuvzdorná dlažba. Vytápění bytů zajišťuje podlahové topení, které dodává teplo rozvodem od kotle k rozvaděčům v Cu. Koupelnu vyhřívá otopné těleso trubkové Koralux Linear. Terasy v předzahrádkách, stejně jako přístupový chodník a parkovací stání jsou vybaveny zámkovou dlažbou. Viladomy jsou oploceny poplastovaným pletivem do výšky 150 cm.

Lokalita:

Projekt Duo Řeporyje se nachází na ulici Neffova v klidné lokalitě katastrálního území Řeporyje. Ty spadají pod městskou část Praha 13 - obvod Prahy 5. Jde se o plně vybavenou lokalitu, ať už se jedná o dopravní dostupnost anebo občanskou vybavenost. Přímo na hranici pozemku projektu (100 m) leží autobusová zastávka MHD – Mrákovská s přímým spojením na metro B – Luka (vzdálené 10 minut chůze), Stodůlky a Nové Butovice. Nedaleká železniční zastávka Praha – Řeporyje zaručuje spojení s Prahou a Berounem. Občanskou vybavenost zastupují základní a mateřské školy, dětské hřiště Na Manoušce, Česká pošta, Lékárna Řeporyje, Policie České republiky. V těsné blízkosti je supermarket Billa a Makro, za většími nákupy je možné vyjet do obchodů na Zličíně (Nákupní centrum Metropole, Globus, Tesco a Shopping Park Zličín). Příjemné posezení s přáteli slibuje Restaurace Řeporyjská sokolovna, Restaurace U Trunečků nebo Kavárna Na náměstí. Pro informace je určená Místní knihovna Praha 5 – Řeporyje. Sportovnímu vyžití slouží místní sokolovna, tenisové kurty a fotbalový stadion Řeporyje. Východně od ulice Ořešské je také hřiště TJ Sokol Řeporyje. Možnost příjemných procházek a velkého množství cykloturistických tras nabízí blízká chráněná oblast – Prokopské údolí. Další zajímavé lokality se nachází opodál – lom Požáry a Mušlovka. Historicky zajímavá a významná stavba – kostel svatých Petra a Pavla (jeden z nejstarších na území ČR) stojí také za zhlédnutí. Za návštěvou je možné vyrazit i do skanzenu Řepora anebo přírodního parku Daleské údolí, kterým protéká Dalejský potok.

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

1783x
Novostavba Park Zličín prodej bytů Praha 5 - Zličín

Park Zličín

Na Radosti, Zličín, Praha 5

02/2021

O projektu: Rezidenční areál s privátním parkem, to je nový developerský projekt Park Zličín, který se rodí na Praze 5 – Zličíně, v ulici Na Radosti. V oblíbené lokalitě vzdálené necelé 3 minuty chůze od stanice metra B Zličín vznikne v sedmi bytových domech celkem 526 bytů. V první etapě je v prodeji 146 bytů s efektivními a promyšlenými...

3893x
Novostavba Park rezidence Klamovka prodej bytů Praha 5 - Smíchov

Park rezidence Klamovka

Plzeňská, Smíchov, Praha 5

10/2019

O projektu: Park Rezidence Klamovka je novostavba, která se realizuje na Smíchově, u parku Klamovka. Dům je sedmipatrový a navazuje na stávající zástavbu. Je řešen jako nízkonákladový – energetická náročnost B. V domě je výtah. Projekt přináší 32 bytových jednotek, dispozičně řešených jako 1+kk – 3+kk, o výměrách od 30 do 81 m2. Některé byty...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist