Ecocity Malešice III

Ecocity Malešice III
Adresa Marciho, Malešice, Praha 10
K nastěhování od 08/2020
Počet jednotek 80
JRD

Ecocity Malešice III:

Počet bytových jednotek 80, předpokládané datum dokončení 2020.

Ecocity Malešice II:

V Praze 10 v Malešicích, ul. Marciho vzniká novostavba pod záštitou developerské společnosti JRD s.r.o. pod názvem Ecocity II. Jedná se o mimořádně úsporné nové bydlení s maximálním ohledem na čistotu okolního prostředí a dosah městského centra. V případě, že dbáte na životní styl a ekologickou úsporu bydlení, jsou nové byty v tomto projektu přesně pro vás. Tyto moderní novostavby ocení především takový klienti, kteří hledají odpočinkové bydlení poblíž plné občanské vybavenosti. Jednotlivé bytové domy jsou navržené tak, aby si vzájemně nestínily a společně tvořily unikátní celek. Developerský projekt byl zahájen ihned po dokončení první etapy a to přesně 6 měsíce roku 2014. Odhadovaný termín dokončení je stanoven na 12 měsíc roku 2015. V nabídce je celkem 66 bytových jednotek s dispozicí od 2+kk až do 4+kk. Jedná se o soubor osmi šestipodlažních bytových domů, které obepíná uměle vytvořený zelený park sloužící k odpočinku s dětmi nebo přáteli. Jde o první energeticky pasivní obytný areál v České republice.

Užitná plocha nemovitostí startuje na hodnotách 48 m2 a končí 119 m2. Všechny nové byty jsou obdařené buď balkonem od 5 m2 až do 25 m2 nebo zahrádkou o velikosti 150 m2 až 178 m2. Několik bytových jednotek je navíc vybaveno i komfortní terasou 20 m2 až 27 m2. Parkovací místa jsou k dispozici všem majitelům domu v podzemních prostorách jednotlivých budov a jejich cena není zahrnuta v ceně bytových jednotek. Standardy nového bydlení v Ecocity II zahrnují dřevěné třívrstvé podlahy nebo dřevěná Eurookna s izolačním trojsklem. Nechybí ani kvalitní bezpečnostní dveře tř. číslo 3 d normovou protipožární odolností s bezpečnostním zámkem. Všechny vnitřní interiérové dveře jsou dýhované od renomovaného německého výrobce BLANKE s dýhovanou obložkovou zárubní.

Lokalita:

Ecocity II v Malešicích na Praze 10 při ulici Marciho je situováno do poklidné městské části plné zeleně. Malešický bytový areál je tak na rozcestí mezi přirozeným lesem, Malešickým parkem a uměle vytvořenou zelenou zónou v bezprostřední blízkosti bytových domů. V docházkové vzdálenosti naleznete Wellnes hotel Step, sportovní areál Hector, plavecký bazén Olšanka. Několik málo minut pěší chůze se nachází i nákupní centrum Flora, Penny Market, Billa nebo OC Kaufland. Nechybí ani školy, lesní stezky a dopravní dostupnost, která je zajištěna na jedné straně metrem A a na straně druhé jak tramvají, tak i autobusovou zastávkou ihned u developerského projektu.

20.12.2014 - Ecocity Malešice slaví úspěch v realitních soutěžích

Nedávný úspěch v regionálním kole a následné vítězství soutěže BEFFA 2014 (Building Efficiency Awards) si odnesl energeticky pasivní projekt Ecocity Malešice, který se zúčastnil jejího Českého a Slovenského finále. Získal první místo v kategorii bytových domů. Dále pak získal hned dvě ocenění v celostátní soutěži ČEEP 2013 (Český energetický a ekologický projekt/stavba/inovace roku). První oceněním je cena Ministerstva pro místní rozvoj a druhým je Cena hlavního města Prahy.

Porota soutěže BEFFA vybírala z celkem 230 projektů, které byli realizovány na území České a Slovenské republiky. Tyto projekty byly hodnoceny v kategoriích bytové domy, rodinné domy, nebytové budovy, rekonstrukce (bytová i nebytová), revitalizace panelových domů a také proběhla studentská soutěž stavebních projektů. Ecocity Malešice pochází z ateliéru Podlipný Sladký Architekti a odborníci jej ocenili za energetickou úsporu a celkovou koncepci.

Mezi další kategorie patřili dřevostavby a multikomfortní dům. V těchto se volilo napříč všemi přihlášenými kategoriemi. Projekty které se vyznačovali jedinečnou architektonickou, konstrukční a energetickou hodnotou. To je samo o sobě je důkazem, že výstavba pasivních bytových domů má v naší republice své místo. Stále více zájemců o nové bydlení tak upřednostňuje především zdravé prostředí, s nízkými náklady.

Prezentované inovace, projekty a stavby, zásadním způsobem snižují energetickou náročnost České republiky, zvyšují účinnost energetických zdrojů a celkově se tak podílí, na zlepšení životního prostředí, což je významným faktem pro dnešní společnost.

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

Novostavba Green Port Strašnice prodej bytů Praha 10 - Strašnice

Green Port Strašnice

Počernická, Strašnice, Praha 10

09/2021

O projektu: Green Port Strašnice se rodí v Praze 10-Strašnicích na Hagiboru v budově bývalé Československé námořní plavby, která se nachází mezi ulicemi Počernická a Nad Vodovodem. Developerem a prodejcem je společnost JRD. Ve dvou nových osmipodlažních domech obklopených zelení zde vznikne celkem 112 nových bytů o dispozicích od 1+kk až 4+kk. ...

836x
Novostavba Chodov 2018 prodej bytů Praha 10 - Záběhlice

Chodov 2018

Milínská, Záběhlice, Praha 10

08/2020

O projektu: V Záběhlicích v tiché lokalitě plné zeleně, vyroste novostavba CHODOV 2018. Budova bude mít šest nadzemních podlaží a dvě podzemní. Výstavba přinese do této oblasti 75 bytových jednotek o dispozicích 1+kk – 4+kk, s podlahovými výměrami od 32 – 110 m2. V bytech jsou francouzská okna, na podlahách dlažba a plovoucí podlahy;...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist

Array