EKOCITY Uhříněves I

EKOCITY Uhříněves I
Adresa Františka Diviše, Uhříněves, Praha 10
K nastěhování od projekt v přípravě
Počet jednotek 176
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Plocha (od - do) 34 - 111 m2
EKOSPOL a.s. +420-233-372-021

O projektu:

Nový bytový komplex EKOCITY Uhříněves I. situovaný v městské části Uhříněves na Praze 10 (mezi ulicemi Sušilova a Františka Diviše) nabízí zájemcům moderní a komfortní nové byty. Realizace developerského projektu zahrnuje výstavbu tří bytových domů. Jedná se o šestipodlažní novostavby s posledním ustupujícím patrem, které bude disponovat prostornými terasami. Budovy jsou orientované směrem do vilové čtvrti a lesní obory za vilovou čtvrtí a navíc disponují balkony, předzahrádkami a již zmíněnými terasami, které poskytují krásný výhled. Suterény domů ukrývají podzemní garáže s dispozicí 75 garážových stání a prostorné sklepy. Autorem je developerská společnost EKOSPOL. EKOCITY Uhříněves představuje projekt společnosti v oblasti rozsáhlého a komplexního rozvoje obytné oblasti. Obytný areál je založen na konceptu staveb tvořících městské bloky s bytovými předzahrádkami a zelenými relaxačními prostory. Areál vytváří komfortní čtvrť, v níž je k dispozici prostor pro relaxaci i bezpečné hrátky dětí. Dokončení výstavby je plánováno (bude upřesněno).

Byty:

Nabídka novostaveb EKOCITY zahrnuje 176 nových bytů rozmístěných ve třech bytových domech. Užitná plocha bytů o dispozicích 1+kk až 4+kk činí 34 m2 až 111 m2. Součástí bytů jsou balkony. Bytové jednotky v posledním šestém nadzemním podlaží ustupují a vytvářejí tak prostor pro rozsáhlé terasy. Bytové jednotky situované v přízemí naopak disponují předzahrádkami. Již standardní provedení obsahuje kvalitní vybavení, například dřevěné plovoucí podlahy, keramické obklady či plastová okna s bezpečnostním sklem. Za příplatek si můžete pořídit nadstandardní vybavení. K bytům je možno přikoupit garážové stání, jehož cena není zahrnuta v základní ceně bytu. Místo garážového stání je možno zakoupit garážový box.

Lokalita:

Nové bydlení EKOCITY Uhříněves se nachází v městské části Praha 10–Uhříněves (mezi ulicemi Sušilova a Františka Diviše). Nespornou výhodou oblasti je skvělá dopravní dostupnost pokrytá městskou hromadnou dopravou. Od novostaveb se dostanete autobusem ze zastávky Nové Náměstí ke stanici metra C – Háje do 13 minut. Na vlakové nádraží dojdete pěšky za 8 minut. V okolí novostaveb je vám k dispozici veškerá občanská vybavenost. Najdete zde mateřskou i základní školu, obchody, restaurace, poštu, lékárnu, bankomat, knihovnu či policii. Ve volném čase můžete navštívit Zámek-Uhříněves. Za odpočinkem a přírodou můžete vyrazit do Uhříněveské obory. Místo nabízí i širokou škálu vyžití pro milovníky sportu. Nachází se zde několik sportovišť a sportovních klubů.

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

383x
Novostavba Rezidence U Vinohradu prodej bytů Praha 10 - Vršovice

Rezidence U Vinohradu

Rostovská / Petrohradská, Vršovice, Praha 10

léto 2020

O projektu: V Praze 10-Vršovicích se rodí nový developerský projekt Rezidence U Vinohradu. Novostavba zahrnuje dva domy, přičemž každý má celkem šest podlaží, nechybí zde výtahy. Nabídne celkem 37 bytů v dispozičním řešení od 1+kk až po 4+kk o rozměrech od 30 m2 do 100 m2. Naprostá většina z nich má i balkon nebo terasu a také sklepní kóji. V...

4579x
Novostavba Green Port Strašnice prodej bytů Praha 10 - Strašnice

Green Port Strašnice

Počernická, Strašnice, Praha 10

05/2022

O projektu: Green Port Strašnice se rodí v Praze 10-Strašnicích na Hagiboru v budově bývalé Československé námořní plavby, která se nachází mezi ulicemi Počernická a Nad Vodovodem. Developerem a prodejcem je společnost JRD. Ve dvou nových osmipodlažních domech obklopených zelení zde vznikne celkem 112 nových bytů o dispozicích od 1+kk až 4+kk. ...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist