Ekorezidence Braník

Ekorezidence Braník
Adresa Na Mlejnku / Bezová, Braník, Praha 4
K nastěhování od projekt v přípravě
Počet jednotek 300

O projektu:

V pražské části Braník, začala v roce 2018 společnost EKOSPOL s plánováním výstavby nové ekorezidence. Developerská firma se soustředí především na “zelenější” části Prahy, například při výstavbě Michelských zahrad nebo Ekorezidence Hodkovičky. Zprostředkovává i prodej zatravněných parcel. Na rovinatém povrchu břehu Kunratického potoka, kde se v současnosti nachází jen travnatá plocha, vyroste pět obytných domů kubického tvaru. Pojmou téměř 300 nových bytů a 170 podzemních parkovacích míst. Sází především na blízkost zeleně, absenci téměř jakýchkoli sousedů a nízkou energetickou náročnost budovy. Dokončení Ekorezidence Braník se plánuje na rok 2021.

Lokalita:

Projekt Ekorezidence Braník je sevřen mezi Kunratický potok a Jižní spojku, v ulicích Na Mlejnku a Bezová. Majitelé aut tedy budou ve výhodě. Směrem přes řeku se dostanete k autobusovým zastávkám Branické náměstí a U Staré pošty. V blízkosti jsou také dvě vlaková nádraží – Braník a Krč. Tato klidná část Prahy nabízí supermarket a několik restaurací, lékárnu, dále mateřskou a základní školu a o něco dál pak pobočku České pošty.

V dochozí vzdálenosti je také Akademie Řemesel Praha. Během patnácti minut jízdy se dostanete do Thomayerovy nemocnice. Daleko zajímavější je místo z pohledu přírody. Lokalita je totiž určena především lidem, kteří si chtějí vychutnat poklidnější atmosféru, ale přitom se nevzdat blízkosti velkoměsta. Několik zatravněných dětských hřišť v blízkém okolí poskytne prostor i pro nejmenší. Břehy Vltavy nabízí Branickou louku, Kemp park, Branické skály nebo vyhlídku Dobešku.

Východní část je věnovaná sportovním klubům. Z památek je známý také nedaleký Branický pivovar nebo Dominikánský dvůr. Do samotného centra Prahy se odsud dostanete za půl hodiny. Předpokládá se, že výstavba s sebou přinese navýšení dopravy a s tím i budoucí rozvoj občanské vybavenosti.

Podobné nabídky

Doporučujeme
8801x
Novostavba Zahálka prodej bytů Praha 4 - Modřany

Zahálka

Mezi vodami, Modřany, Praha 4

10/2020

O projektu: Na břehu Vltavy, v sousedství golfového hřiště Hodkovičky, vyrůstá nová malá čtvrť Zahálka. Autoři projektu nechali vyniknout přednostem atraktivní lokality u Vltavy na pomezí Hodkoviček a Modřan. Zasadili do ní koncept nadčasově moderního bydlení s respektem k přírodě, které poskytne klid a prostor pro odpočinek...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist

Array