Ekorezidence Plzeňka

Ekorezidence Plzeňka
Adresa Na Plzeňce, Smíchov, Praha 5
Počet jednotek 45
K nastěhování od 2019/2020
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Plocha (od - do) 34 - 114 m2
EKOSPOL a.s. +420-233-372-021

O projektu:

Nejvyšší standard bydlení a jedna z nejvyhledávanějších lokalit v Praze, na takové přednosti láká budoucí obyvatele developerský projekt Ekorezidence Plzeňka, který se připravuje na Praze 5-Smíchově, stavět se bude v ulici Na Plzeňce. Projekt vzniká pod záštitou developera společnosti Ekospol a.s. Příjemné je zjištění, že projekt velice citlivě zapadá do původní smíchovské zástavby a nijak ji nenarušuje nesourodými prvky.

Jedná se o poměrně komorní novostavbu, protože v novém osmipodlažním domě naleznete jenom 45 nových bytů. Zájemci o bydlení si mohou volit některý z bytů s dispozicemi 1+kk, 2+kk, 3+kk nebo 4+kk, a to od 34 m2 do 114 m2. Podle standardů se v obytných místnostech pokládají buď třílamelové dřevěné podlahy Eurowood nebo vinylové podlahy na tvrdé dřevovláknité desce, obojí je k dispozici ve třech dekorech na výběr. Většina bytů má buď balkon, nebo terasu. Nejatraktivnější volbou se pro zájemce o bydlení zcela jistě stanou střešní byty vybavené velkou terasou. Svým majitelům nabídnou okouzlující výhled na Vyšehrad a Pražský hrad.

Parkování aut je pro majitele bytů možné buď na garážovém stání v domě, nebo v parkovacím zakladači. Oba typy parkování ovšem nejsou zahrnuty v základní ceně bytu, je nutné je dokupovat zvlášť. Předpokládaným termínem dokončení výstavby projektu je přelomu roku 2019/2020. Všechno ale závisí na reálném termínu zahájení výstavby, ten se aktuálně předpokládá na podzim letošního roku.

Lokalita:

Citlivé zasazení do lokality Prahy 5-Smíchova a zároveň dokonalý komfort pro bydlení nabízí nový developerský projekt Ekorezidence Plzeňka, který se brzy bude stavět v ulici Na Plzeňce. Veškerá občanská vybavenost se zde bude nacházet doslova na dosah ruky. Tesco hypermarket v obchodním centru Nový Smíchov se nalézá jenom 3 minuty jízdy vozem. Pokud zde budete bydlet s rodinou, pak své malé předškolní ratolesti naložíte do auta a za pouhou minutu jízdy budete u mateřské školy v ulici U železničního mostu. Daleko to nebudou mít ani školou povinné děti. Městskou dopravou zvládnou cestu samy za 14 minut. Úřad městské části Praha 5 je 3 minuty jízdy autem, cesta na policejní stanici je ještě o minutu kratší.

V blízkém okolí narazíte na řadu sportovních areálů, například Dům jógy ve vzdálenosti 2 minuty autem, nebo ženské fitness centrum Contours dostupné do 5 minut rovněž autem. Daleko to nebudete mít ani za kulturou, 6 minut autem je to do multikina Cinema City u Anděla, zajímavý program nabízí i Národní dům na Smíchově ve stejné vzdálenosti. Příroda je zde také velice dobře dostupná, rozsáhlý park na Santošce máte v dojezdové vzdálenosti jenom 6 minut autem.

Pouhých pět minut pěší chůze od obytného komplexu najdete stanici metra, autobusů, tramvají a také vlakové nádraží. Nedaleko se nachází smíchovský přívoz, kterým můžete přeplout na druhou stranu řeky Vltavy. Pro cestování ven z Prahy je zde ideální nájezd na městský okruh, na Jižní spojce se odsud ocitnete za 5 minut, na městský okruh na Dobříšskou ulici dorazíte za 6 minut. Do nejužšího centra Prahy dojedete metrem nebo tramvají za 10 minut.

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

960x
Novostavba NEUGRAF prodej bytů Praha 5 - Smíchov

NEUGRAF

Grafická, Smíchov, Praha 5

jaro 2020

O projektu: Elegantní bydlení na dosah od nejužšího centra Prahy se buduje v ulici Grafická 1 na Praze 5-Smíchově. Kde vzniká developerský projekt NEUGRAF. Chcete útulný nový byt, loft, nebo penthouse s velkorysou terasou? To vše budete mít. Desetipatrová budova nabízí celkem 177 nových bytů. Jde o byty o plošných dispozicích od 1+kk...

521x
Novostavba Rezidence Lochkov prodej bytů Praha 5 - Lochkov

Rezidence Lochkov

Cementářská, Lochkov, Praha 5

září 2019

O projektu: Krásné bydlení téměř v lůně přírody nabízí nově vybudovaná Rezidence Lochkov, nacházející se v Praze 5-Lochkově v ulici Cementářská. V novostavbě se nachází 14 bytů, přičemž jde o 9 bytů o plošné dispozici 2+kk, 4 byty 1+kk a jeden byt s dispozicemi 3+kk. Nové byty s jihozápadní orientací se pyšní krásným výhledem,...

4763x
Novostavba Barrandez Vous prodej bytů Praha 5 - Barrandov

Barrandez Vous

Kurandové, Barrandov, Praha 5

O projektu: Rezidenční projekt Barrandez-vous, který vzniká ve čtvrti Barrandov spadající do katastrálního území městské části Praha 5 Hlubočepy, zahrnuje výstavbu komplexu dvou bytových a polyfunkčních domů. Bytové domy jsou situovány v blízkosti Prokopského a Dalejského údolí. Součástí projektu, který se rozprostírá na 16 500 m2, je...

Doporučujeme
10359x
Novostavba Rezidence Park Nikolajka prodej bytů Praha 5 - Smíchov

Rezidence Park Nikolajka

U Nikolajky, Smíchov, Praha 5

O projektu: Ukončení developerského projektu nazvaného Rezidence Park Nikolajka, hrdě hlásí jedna z největších developerských společností Central Group. Novostavba se nachází ve výjimečné lokalitě obklopené zelení, na ulici U Nikolajky, v prestižní vilové čtvrti na Smíchově blízko Malé Strany, na Praze 5 a je...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist