Ekovily Nymburk

Ekovily Nymburk
Adresa Na Hroudách, Nymburk-Drahelice, Středočeský kraj
Počet jednotek 68
K nastěhování od ihned (2016)
Plocha (od - do) 135 - 207 m2
Gama Prague Development +420-277-271-844

O projektu:

Nové bydlení ve Středočeském kraji, ve 45 kilometrové vzdálenosti od hlavního města Prahy nabízí developerský projekt Ekovily Nymburk. Na novostavby narazíte přímo na okraji Nymburka v části Drahelice, vzorový dům se ukrývá v ulici Na Hroudách. Vybírat rezidenční bydlení je možné z pěti typů vilek. Vily tvoří celkem osm obytných zón skládajících se vždy z několika domů. Centrem každé takto vytvořené čtvrti je malé náměstí, kterému dominuje nějaký architektonický skvost. Většinou jde o sochy, plastiky nebo například fontány, případně se vysazuje vzrostlý strom. Kruhový objezd umožňuje čtyři kolmé vstupy vždy ke dvojicím domů nebo k jednomu samostatnému. Kolem vybudovaného kruhového náměstíčka je totiž vždy sedm domů, tři dvojice a jeden umístěný samostatně. Důraz při stavbě domů se klade také na energetické úspory. Domy jsou již dokončeny, celkem jich je 68, k prodeji aktuálně zbývají poslední dva. Developerem je Gama Prague Development, s. r. o. se sídlem v Holečkově ulici na Praze 5.

Domy:

Stylové domy rezidenčního komplexu Ekovily Nymburk mají pět variant označovaných jako Alfa, Beta, Gama, Kappa a Lambda. Podlahová plocha se pohybuje od 164 do 207 m2. Domy Alfa Top a Alfa Economic mají celkovou plochu 164 m2, užitnou plochu 135 m2, Beta Top celkovou 185 m2 a užitnou plochu 156 m2, Gama Top 209/182 m2 (celková/užitná plocha), Kappa 207/180 m2 (celková/užitná plocha), Lambda 182/159 m2 (celková/užitná plocha) a Alfa Economic Součástí jsou i rozsáhlé pozemky v rozmezí 825–1302 m2, obvykle jde o cca pětinásobek rozlohy domu. Do základní nabídky jednotlivých typů domu je zahrnuta i garáž o ploše 25-40 m2. Ceny domů Kappa ve variantě 4+kk, které jsou ještě v nabídce, se pohybují v rozmezí 6,8-6,9 milionu Kč.

Pro stavby vilek se ve standardním vybavení používají nízkoenergetické stavební materiály. Z velké části jde o přírodní materiály, především kámen a dřevo, které také mají kladný vliv na energetickou bilanci domů. Ve vilách se na vytápění a ekologický ohřev vody utratí pouze cca 21 tisíc Kč ročně. Jedná se o jednopodlažní zděné stavby. Velké prosklené plochy směřují do vlastních zahrad. Součástí jsou oplocené pozemky, na nichž se dá vybudovat například i rozlehlá terasa. V nabídce jsou tři různé úrovně vnitřního vybavení, takže se všechno dá přizpůsobit nárokům konkrétního zájemce. Základní vybavení tvoří standard, dále je k dispozici top kvalita a nadstandard.

Popíšeme základní vybavení domu Alfa Top. Základy tvoří základové pásy, B20 armované včetně podkladní desky. Obvodové stěny se staví z cihel Porotherm 30 P+D, vnitřní příčky z cihel SDK/Ytong. Stropy a krovy budov tvoří dřevěné trámy včetně laminovaných a dřevěné bednění. Vnitřní omítky jsou štukové, venkovní štukové s ochranným nátěrem. Obklady fasády se provádějí z dřevěných palubek ze smrku či borovice, jedná se o částečný obklad. Střecha se zhotovuje z falcovaného pozinkovaného plechu. Odvodnění střechy je vložené z okapových svodů, zaústěné do kanalizace. Součástí základního vybavení domu jsou kompletní kanalizační rozvody s napojením na kanalizační přípojku. Rovněž se budují kompletní rozvody vody, a to včetně napojení na městský vodovod.

Izolace podlah je vícevrstvá, z asfaltového pásu s vložkou, parotěsnou zábranu tvoří PE folie lepená samolepícími pásy, střecha je navíc opatřena difúzní fólií. Obvodový plášť domu tvoří 100 mm silná zateplená fasáda s polystyrénem, perlinkou, tmelem a kotvou. Střechu izoluje 180 mm vrstva minerální vaty. Okna disponují pevným zasklením U 1,1 W/m2/K. Francouzská okna mají to samé zasklení U 1,1 W/m2/K a hliníkový profil v přesně daném odstínu. Jsou otevírací do větrací polohy. Také dveře do obývacího pokoje jsou opatřeny zasklením U 1,1 W/m2/K, mají hliníkový profil v odstínu. Vstupní dveře disponují 5x bezpečnostní uzávěrou. Vnitřní dveře se dodávají plné v provedené z dřevěné dýhy včetně kování, disponují obložkovou zárubní z oceli. Garážová vrata se instalují výklopná, izolovaná a automatická.

Vybavení koupelen tvoří závěsné WC, umyvadlo, vana a vanová a umyvadlová baterie. Do kuchyně se montuje vývod pro dřez a pro myčku. V koupelně se stěny opatřují keramickými obklady, na WC, v koupelně a v zádveří se pokládá dlažba. Podlahy v obývacím pokoji a na chodbě tvoří dubové vlysy, v ložnici koberec. Na terase je dlažba. Stropy se skládají z dřevěných palubek.

Výmalba interiérů se provádí v bílém odstínu, u dřevěných konstrukcí se plochy lakují. Samozřejmostí je rovněž elektroinstalace. Zahrnuje domovní rozvaděč a jističe, proudovou ochranu a hlavní domovní jistič třikrát 32 A. Vedení elektrického proudu se provádí v mědi. Zásuvek je třináct (dvě v ložnici, tři v obývacím pokoji, čtyři v kuchyni, jedna v koupelně, jedna v garáži, jedna pro pračku a jedna pro ledničku a navíc ještě čtrnáctá zásuvka na 380 V. Montuje se rovněž osm vývodů pro osvětlení. Slaboproudů rozvody obnášejí jednu zásuvku pro TV, jednu telefonní zásuvku a jeden schodišťový vypínač. Z veřejných sítí je zde i napojení na kabelovou TV a telefonní síť.

Vytápění pro celý dům zajišťuje kombinovaný plynový kotel 24 kW. Ohřev TUV funguje také pomocí plynového kotle, v jednotlivých místnostech jsou nainstalovány podlahové konvektory a radiátory. Vše se dá programovatelně regulovat. Standardy se neliší ani pro ostatní domy Beta Top, Gamma Top, Kappa, Lambda a Alfa Economic. V rámci nadstandardu získají klienti i venkovní bazén, saunu, sanitu v exkluzivním designu, krbovou vložku a komín a také kuchyň a spotřebiče.

Lokalita:

Klidná lokalita ve Středočeském kraji poblíž zelených lesů u Kerska, to je developerský projekt Ekovily Nymburk, nacházející se na okraji okresního města Nymburka. Jeho část Drahelice se vzorovým domem v ulici Na hroudách nabízí venkovské prostředí, do kterého ovšem novostavby dokonale zapadnou.

V okolí jsou cyklistické trasy, vede tudy například cyklotrasa 0019 mezi Kostelcem nad Labem nebo Poděbrady. Ke sportovním aktivitám můžete využít i zimní stadion sloužící přímo občanům Nymburka. Naleznete ho na Svatojiřské ulici 22 minut pěšky nebo 5 minut autem. Pohybových aktivit si můžete užít dostatek také ve Sportovním centru Nymburk na Sportovní ulici asi 48 minut pěšky nebo 11 minut autem.

Pěšky dorazíte z Drahelic do centra města zhruba za 15 minut, protože je od souboru staveb vzdálené pouhý kilometr cesty. Z centra dojdete po Tyršově a Drahelické ulici směrem na Kostomlaty. K procházkám vybízí okolí městských hradeb a parky. Samozřejmostí je rovněž více než dostatečné kulturní vyžití. Navštěvovat můžete divadelní představení v Hálkově Městském divadle na Tyršově ulici, kam se vozem dopravíte za 5 minut, pěšky přibližně za 25 minut. Na Tyršově ulici také promítá Městské kino Sokol s docházkovou vzdáleností 24 minut, autem ovšem tuto vzdálenost zvládnete za pouhých pět minut. Další kulturní akce pořádá Městské kulturní středisko na Palackého třídě vzdálené 34 minut pěšky či 8 minut po silnici.

Město Nymburk nabízí obyvatelům Drahelic veškerou základní občanskou vybavenost. Nachází se zde Základní a mateřská škola, ke které dorazíte buď procházkou trvající asi 32 minut, nebo také autem za cca 6-8 minut. Zajištěna je i zdravotní péče, přímo v Nymburce pracují lékaři na poliklinice v Okružní ulici, kam se dostanete 16 minutovou procházkou. Zhruba 28 minut vám bude trvat cesta po svých do lékárny v ulici 2. května, autem to samozřejmě stihnete mnohem rychleji, a to za 7-8 minut. Na Boleslavské třídě sídlí Nemocnice Nymburk. Pěší procházka sem trvá 27 minut, cesta autem asi 6 minut. V Nymburce najdete i zázemí v podobě různých obchodů, v centru narazíte například na Kaufland na Kolínské ulici, kam zvládnete dojít za 32 minut, nebo docestovat autem za 9 minut. 8 minut cesty je na Poděbradské ulici supermarket Albert, nachází se u něj i benzínová pumpa. V Drahelické ulici 11 minut pěšky byl vystavěn Penny Market. Na Náměstí Přemyslovců se také setkáte s bankomatem České spořitelny, s docházkovou vzdáleností 27 minut, vozem je dostupný do 7 minut. Pokud potřebujete něco vyřídit na poště, pobočku České pošty najdete na ulici Petra Bezruče. Pěší cesta k ní trvá 39 minut, autem ovšem pouhých 9 minut. Z řady restaurací jmenujme například U Gregorů na Palackého třídě, pěšky 33 minut, autem 8 minut.

Autem se na okraj Prahy dostanete za dvacet minut po dálnici D11. Z pohledu dopravy je pozitivní, že z Nymburka můžete dojet vlakem do okolních větších měst. Po železnici trvá cesta do Prahy 45 minut, do Brandýsa 17 minut, do Kolína 21 minut. Na nymburské hlavní nádraží se pěší túrou dostanete po 38 minutách, autem po 9 minutách. Vedle železničního nádraží je také nádraží autobusové. V Nymburce také funguje městská autobusová doprava.

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

828x
Novostavba Rodinné domy Jenštejn prodej bytů Praha-východ - Jenštejn

Rodinné domy Jenštejn

Hradní, Jenštejn, Praha-východ

léto 2018

O projektu: Bydlení v zeleni a přitom na dosah hlavního města Prahy nabízí developerský projekt Rodinné domy Jenštejn, který vzniká v Hradní ulici (etapa A) a Zlatnické ulici (etapa B) přímo v obci Jenštejn severovýchodně od Prahy mezi Vinoří a Horními Počernicemi. Novostavby tvoří patrové řadové domy, kterých se postaví celkem 50, a to ve dvou...

Doporučujeme
1058x
Novostavba Zåhrada To je život! prodej bytů Středočeský kraj - Lysá nad Labem

Zåhrada To je život!

Slunéčkova, Lysá nad Labem, Středočeský kraj

srpen 2018

O projektu: Nízkoenergetické bydlení s výbornou dostupností z Prahy (jen 25 minut na Masarykovo nádraží) na vás čeká v městečku Lysá nad Labem, kde v rámci dokončených etap výstavby projektu Zåhrada již stojí tři z celkem 13 bytových domů. Výstavba Zåhrady je rozdělena do několika etap. Po kompletním dokončení tak bude na ploše...

1953x
Novostavba Na Vyhlídce prodej bytů Praha-východ - Říčany

Na Vyhlídce

Popovičky, Říčany, Praha-východ

O projektu:Nedaleko Prahy vyroste ve vesnici Popovičky projekt Na Vyhlídce, jehož dokončení se (bude stanoveno). V rámci plánu výstavby komplexu Na vyhlídce je plánováno celkem 9 rodinných domů, 4 dvojdomy a 1 vila. Developerem i prodejcem bytů je AMADET a.s. Více info: http://navyhlidcepopovicky.cz/ Domy: V rámci...

1120x
Novostavba Modrý Platan prodej bytů Středočeský kraj - Beroun

Modrý Platan

Vysoký Újezd, Beroun, Středočeský kraj

září 2017

O projektu: Ve Vysokém Újezdu v okrese Beroun jsou v rámci projektu zahradní rezidence Modrý Platan plánované moderní rodinné domy, které představují atraktivní bydlení v krásném prostředí Berounska, a přitom nedaleko od Prahy. Obytný komplex Modrý Platan se skládá celkem ze 24 parcel se vzrostlým platanem, na kterých vzniknou zděné...

Doporučujeme
3042x
Novostavba Loreta Homes prodej bytů Středočeský kraj - Pyšely

Loreta Homes

Lipová, Pyšely, Středočeský kraj

ihned - léto 2016

O projektu: V pěkné krajině Posázaví v městečku Pyšely roste ve Středočeském kraji v okrese Benešov developerský projekt Loreta Homes. Na nízkém svahu s výhledem do přírody se v ulici Lipová staví čtyři typy domů SYDNEY, BENJAMIN, MIAMI a TOSCA. Rezidenční areál bezprostředně souvisí s golfovým hřištěm. Pozemky jsou orientované na...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist