Gotthard Yard

Gotthard Yard
Adresa Československé Armády, Bubeneč, Praha 6
K nastěhování od 01/2020
Počet jednotek 25
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Plocha (od - do) 41 - 141 m2
Success +420-778-534-632

O projektu:

Chcete-li bydlet na atraktivní adrese v Praze 6 -Bubenči, věnujte pozornost novému developerskému projektu Gotthard Yard v ulici Č.S. Armády. Kompletně zrekonstruovaný činžovní dům zde nabízí celkem 25 nových bytů od menších 1+kk o rozloze 41 m2 až po luxusní mezonetové townhousy 4+kk rozkládající se na ploše 141 m2 s terasou velkou 13 m2. Developerem je společnost Success Development, prodejcem BNX ČSA s.r.o.

Mimořádně přitažlivé bydlení zkvalitňuje ještě navíc zahrada přiléhající k domu. Skrývá se v ní wellness zóna v podobě sauny a vířivky a soukromý altán jako stvořeného k odpočinku po náročném pracovním dni. Nový projekt spojuje moderní prvky s geniem loci klasického činžovního bydlení. Zachovány jsou historické řemeslné a architektonické detaily, přitom dispozice bytů jsou takové, aby vyhovovaly těm nejnáročnějším kritériím soudobého bydlení. Komfort bytů zvyšuje použití nadčasových materiálů jako je bělený dub, mosaz nebo terazzo. Ke standardům patří ústřední plynové topení řešené podlahovým vytápěním, dubové podlahy, špaletová dřevěná okna a dveře. K nastěhování budou byty k dispozici na počátku roku 2020.

Lokalita:

V současnosti patří Praha 6-Bubeneč k velmi žádaným adresám a nový developerský projekt Gotthard Yard v ulici Československé Armády v tomto směru není výjimkou. Nabízí komfortní bydlení s dostatkem zeleně v okolí i maximální občanskou vybaveností.

Dopravní dostupnost je opravdu výborná, rezidence se totiž nachází v půli cesty mezi dvěma stanicemi metra – Dejvickou a Hradčanskou, obě jsou ve vzdálenosti cca 500 metrů od domu. Ještě lepší dostupností se vyznačují zastávky autobusů a tramvají jak směrem do centra Prahy, tak i na opačnou stranu a k letišti. Od domu je dělí vzdušnou čarou asi 450 metrů. Jednoduché pro vás také budou cesty autem, protože necelé 2 km se nalézá vjezd do Letenského tunelu, který vás za chvilku dovede až do centra Prahy.

Na nejbližší supermarket narazíte ve vzdálenosti 250 metrů. Pouhých 100 metrů od domu se nachází MŠ a ZŠ Emy Destinnové, takže vaši potomci budou mít školu a školku rovnou za rohem. Přibližně v okruhu 100-300 metrů objevíte řadu obchodních pasáží, restaurací a kaváren. Obrovskou výhodou tohoto bydlení je také spousta zeleně pouhých pár minut od domu. Kromě několika menších parků v okolí se jenom 700 metrů od vašeho nového bydliště se rozkládají Letenské sady, přibližně ve vzdálenosti 1,2 km se nachází Královská obora Stromovka vhodná i k dlouhým víkendovým procházkám, nebo cca 3 km vzdálené Šárecké údolí, kam můžete vyrazit s batohem klidně i na celý den.

Strádat zde ale nebudou ani milovníci kultury, protože v okruhu 500 metrů se tu nacházejí hned tři významná divadla: Dejvické, Semafor a Spejbla a Hurvínka. Kdo rád chodí na fotbal, jistě ho nadchne skutečnost, že jenom 1,5 km daleko stojí stadion slavného klubu Sparty a aktivní sportovci jistě rádi navštíví hned vedle stojící sportovní halu Královka.

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

3813x
Novostavba Šárecký dvůr prodej bytů Praha 6 - Vokovice

Šárecký dvůr

Ke Dvoru, Vokovice, Praha 6

léto 2018

O projektu: Nově se rodící Šárecký dvůr na Praze 6-Vokovicích v ulici Ke Dvoru nedaleko přírodní rezervace Divoká Šárka a vodní nádrže Džbán má mimořádně atraktivní polohu i okolí. Developerem projektu je společnost CRESTYL real estate, prodej bytů má na starosti realitní kancelář Svoboda & Williams. Celkem...

2800x
Novostavba Bytový dům Žalanského prodej bytů Praha 6 - Řepy

Bytový dům Žalanského

Žalanského, Řepy, Praha 6

09/2019

O projektu: V klidném místě v Praze 5-Řepích v ulici Žalanského se buduje nový developerský projekt Bytový dům Řepy Žalanského. Rezidence vyrůstá ve velice klidné části starých Řep mezi rodinnými domy, mimo sídliště ovšem s infrastrukturou, jakou vykazuje sídliště. Jedná se o velice komorní projekt třípodlažní novostavby, ve které se...

2798x
Novostavba Kratochvíle Stochovská prodej bytů Praha 6 - Ruzyně

Kratochvíle Stochovská

Stochovská, Ruzyně, Praha 6

10/2020

O projektu: Chráněná vesnická rezervace s možností uniknout do přírody kdykoli máte chuť – to není sen, ale realita v podobě nového developerského projektu Kratochvíle Stochovská, který se staví v Praze 6-Ruzyně nedaleko obory Hvězda v ulici Stochovská. Jde o projekt rodinného bydlení, jehož developerem je společnost

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist

Array