Gotthard Yard

Gotthard Yard
Adresa Československé Armády, Bubeneč, Praha 6
K nastěhování od 09/2020
Počet jednotek 25
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Plocha (od - do) 41 - 141 m2
Success +420-778-534-632

O projektu:

Chcete-li bydlet na atraktivní adrese v Praze 6 -Bubenči, věnujte pozornost novému developerskému projektu Gotthard Yard v ulici Č.S. Armády. Kompletně zrekonstruovaný činžovní dům zde nabízí celkem 25 nových bytů od menších 1+kk o rozloze 46 m2 až po luxusní mezonetové townhousy 4+kk rozkládající se na ploše 137 m2 s terasou velkou 13 m2. Developerem je společnost Success Development, prodejcem BNX ČSA.

Mimořádně přitažlivé bydlení zkvalitňuje ještě navíc zahrada přiléhající k domu. Skrývá se v ní wellness zóna v podobě sauny a vířivky a soukromý altán jako stvořeného k odpočinku po náročném pracovním dni. Nový projekt spojuje moderní prvky s geniem loci klasického činžovního bydlení. Zachovány jsou historické řemeslné a architektonické detaily, přitom dispozice bytů jsou takové, aby vyhovovaly těm nejnáročnějším kritériím soudobého bydlení. Komfort bytů zvyšuje použití nadčasových materiálů jako je bělený dub, mosaz nebo terazzo. Ke standardům patří ústřední plynové topení řešené podlahovým vytápěním, dubové podlahy, špaletová dřevěná okna a dveře. K nastěhování budou byty k dispozici 09/2020.

Lokalita:

V současnosti patří Praha 6-Bubeneč k velmi žádaným adresám a nový developerský projekt Gotthard Yard v ulici Čs. Armády v tomto směru není výjimkou. Nabízí komfortní bydlení s dostatkem zeleně v okolí i maximální občanskou vybaveností.

Dopravní dostupnost je opravdu výborná, rezidence se totiž nachází cca 300 metrů od stanice metra Hradčanská. Ještě lepší dostupností se vyznačují zastávky autobusů a tramvají jak směrem do centra Prahy, tak i na opačnou stranu a k letišti. Od domu je dělí vzdušnou čarou asi 680 metrů. Jednoduché pro vás také budou cesty autem, protože necelé 2 km se nalézá vjezd do Letenského tunelu, který vás za chvilku dovede až do centra Prahy.

Na nejbližší supermarket narazíte ve vzdálenosti 440 metrů. Pouhých 270 metrů od domu se nachází MŠ a ZŠ Emy Destinnové, takže vaši potomci budou mít školu a školku rovnou za rohem. Přibližně v okruhu do 500 metrů objevíte řadu obchodních pasáží, restaurací a kaváren. Obrovskou výhodou tohoto bydlení je také spousta zeleně pouhých pár minut od domu.

Kromě několika menších parků v okolí se jenom 680 metrů od vašeho nového bydliště se rozkládají Letenské sady, přibližně ve vzdálenosti 760 metrů se nachází Královská obora Stromovka vhodná i k dlouhým víkendovým procházkám, nebo cca 4 km vzdálené Šárecké údolí, kam můžete vyrazit s batohem klidně i na celý den.

Strádat zde ale nebudou ani milovníci kultury, protože v okruhu 500 metrů se tu nacházejí hned tři významná divadla: Dejvické, Semafor a Spejbla a Hurvínka. Kdo rád chodí na fotbal, jistě ho nadchne skutečnost, že jenom 1,3 km daleko stojí stadion slavného klubu Sparty a aktivní sportovci jistě rádi navštíví hned vedle stojící sportovní halu Královka.

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

Doporučujeme
1765x
Novostavba Maison Ořechovka prodej bytů Praha 6 - Střešovice

Maison Ořechovka

Cukrovarnická/Na dračkách, Střešovice, Praha 6

O projektu: Na developerském projektu Maison Ořechovka, jenž se rodí na Praze 6 ve čtvrti Ořechovka, se podílí společně developerské skupiny bpd development a Penta Real Estate. Vznikne zde celkem osm viladomů. Za projektem stojí tým známého pražského ateliéru QARTA architektura, který vede Jiří Řezák a David Wittasska. V...

7506x
Novostavba Šárecký dvůr prodej bytů Praha 6 - Vokovice

Šárecký dvůr

Ke Dvoru, Vokovice, Praha 6

léto 2018

O projektu: Projekt situovaný v malebné části Prahy 6, poblíž přírodní rezervace Divoká Šárka, má mimořádně atraktivní polohu i okolí. Unikátní rezidenční park v prostorách historického panského dvora s působivou barokní bránou přináší luxusní bydlení v uzavřeném areálu s recepcí a podzemním parkováním, jen pár minut chůze od zastávky metra....

5651x
Novostavba Bytový dům Žalanského prodej bytů Praha 6 - Řepy

Bytový dům Žalanského

Žalanského, Řepy, Praha 6

09/2019

O projektu: V klidném místě v Praze 5-Řepích v ulici Žalanského se buduje nový developerský projekt Bytový dům Řepy Žalanského. Rezidence vyrůstá ve velice klidné části starých Řep mezi rodinnými domy, mimo sídliště ovšem s infrastrukturou, jakou vykazuje sídliště. Jedná se o velice komorní projekt třípodlažní novostavby, ve které se...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlistTOPlist

Array