Hagibor

Hagibor
Adresa Vinohradská, Strašnice, Praha 10
K nastěhování od 2022
Počet jednotek 650
Velikost jednotek 1+kk - 5+kk
Plocha (od - do) ‭40‬ - 260 m2
CRESTYL real estate, s.r.o. 420-222-700-099

O projektu:

Hagibor, to je developerský projekt, který vznikne na Praze 10 v místě někdejšího brownfieldu na rozhraní Vinohrad, Strašnic a Žižkova. Na základě plánů developera společnosti Crestyl. Staví se zde hned dva nové domy označované jako alfa a beta, celkem zde bude 138 nových bytů. Budova alfa má celkem jedenáct podlaží, budova beta sedm podlaží. Plošné dispozice v obou dvou nových domech se pohybují od 1+kk až po 5+kk a rozlohu mají od 27,3 m2 až po 175,2 m2. Každý z bytů bude disponovat buď terasou nebo lodžií. Nejde navíc jenom o dva samostatné domy, přibydou k nim později ještě další tři obytné domy a bytů bude celkem 650. Projekt je také koncipován jako celá nová městská čtvrť, včetně pěti komerčních budov, kde bude například i školka, obchody a kanceláře, vznikne zde rovněž kulturní centrum, nová budova České filharmonie. Ze stanice metra Želivského se povede bulvár plný obchodů a zároveň zeleně, která rezidentům zpříjemní prostředí a zajistí prostor k odpočinku. Rezidenční obytné budovy jsou první fází projektu, k nim budou postupně přibývat další budovy. Zelený vnitroblok vytvoří chráněný prostor, navíc obytná část této nové městské čtvrti je umístěna v její klidnější části.

Lokalita:

Z pohledu městské i automobilové dopravy má developerský projekt Hagibor na Praze 10 v Počernické (Vinohradské) ulici opravdu vynikající polohu. Stanice metra Želivského je zde v těsné blízkosti, navíc se tu nachází také velká křižovatka autobusové a tramvajové dopravy, která odsud míří do různých částí města. A po Vinohradské ulici se dostanete přímo do samotného srdce Prahy na Václavské náměstí. Navíc tím, že půjde vlastně o celou novou čtvrť, bude tu širší zázemí občanské vybavenosti včetně třeba mateřské školky.

Sport, Relax, příroda: V těsné blízkosti 177 m se nalézá sportovní hala TJ Bohemians, kde najdete například tenisové kurty. Pouhých 957 m je vzdálený velodrom Třebešín. Malešický park, který najdete ve vzdálenosti 2,3 km nabízí rozsáhlé možnosti k odpočinku. Spa a Wellness hotelu Giovanni najdete 1,1 km. Ve vzdálenosti 2,9 km se rozkládá Malešický les, další místo vhodné pro relaxaci.

Nákupy a služby: Za nákupy je nejlepší vyrazit do 1,8 km vzdáleného obchodního centra Flora.

Vzdělávání: MŠ Na Třebešíně je vzdálená 629 m, jedna školka má být umístěna přímo v areálu nové čtvrti. ZŠ Chotouňská je 1,5 km. Kromě toho je v okolí několik středních škol.

Kultura: Za dobrým filmem můžete vyjet do 1,9 km vzdáleného Cinema City Flora. 3,6 km od obytného souboru se nalézá Vinohradské divadlo s širokým repertoárem. Později pak vznikne přímo v areálu čtvrti budova České filharmonie s velkým koncertním sálem.

Zdravotnictví: Nejbližším zdravotnickým zařízením s nabídkou péče praktických lékařů je 1,7 km vzdálená EUC klinika Praha Malešice.

Doprava: Nejbližší zastávka tramvaje Vinohradské hřbitovy je 1,1, km od projektu. Stanice metra Želivského je vzdálená 723 m. 1 km je vzdálený výjezd na Vinohradskou ulici, odkud můžete vyjet buď do centra Prahy na Václavské náměstí, nebo na opačnou stranu a aven z Prahy.

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

623x
Novostavba Sky Rezidence Bohdalec prodej bytů Praha 10 - Michle

Sky Rezidence Bohdalec

Bohdalecká, Michle, Praha 10

07/2021

O projektu: V Praze 10 na Bohdalci pod bohdaleckým kopcem se rodí nové bydlení v podobě Sky Rezidence Bohdalec. Jde o bydlení typu Sky House, které je zároveň energeticky úsporné. Dva nové domy s osmi nadzemními podlažími v sobě bude ukrývat celkem 58 nových bytů, a to s plošnými dispozicemi od 1+kk až po 3+kk, přičemž výměra bytů činí od 30,3...

2564x
Novostavba Rezidence Přípotoční prodej bytů Praha 10 - Vršovice

Rezidence Přípotoční

Přípotoční 35, Vršovice, Praha 10

12/2019

O projektu: Rekonstrukce domu z roku 1937, který je ukázkou řadové funkcionalistické pražské zástavby, to je nový developerský projekt Rezidence Přípotoční v Praze 10 – Vršovicích. Vzniká zde 20 nových bytů s plošnými výměrami od 30 do 80 m2 dále 5 ateliérů, 2 obchodní jednotky a 4 byty s terasami. Byty s dispozicemi od 1+kk...

2893x
Novostavba Panna a Baba prodej bytů Praha 10 - Strašnice

Panna a Baba

Žernovská, Strašnice, Praha 10

09/2020

O projektu: Dva velmi netradičně řešené domy, to je naprosto unikátní developerský projekt Panna a Baba, inspirovaný symbolem Českého ráje, budovaný v Praze 10- Strašnicích v Žernosecké/Strašínské ulici. Developerem je společnost AYOR-development. Nachází se zde pouze 13 bytů ve dvou domech na společné podnoži, takže je zde...

10796x
Novostavba Vivus Uhříněves prodej bytů Praha 10 - Uhříněves

Vivus Uhříněves

Fr. Diviše / Ke kříži, Uhříněves, Praha 10

2020

Vivus Uhříněves - III. etapa: Blízko Nového náměstí v centru katastrálního území Uhříněves, roste moderní bytový komplex Vivus Uhříněves, jehož III. etapu tvoří objekty D, E, F a G. Prodej bytových jednotek byl zahájen 11. 9. 2017. Dokončení výstavby je plánováno na 30. 6. 2020. Přízemí objektu E nabízí obchodní...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlistTOPlist

Array