Hamerské terasy

Hamerské terasy
Adresa Ryšánkova, Záběhlice, Praha 10
K nastěhování od 2014 (vyprodáno)
Počet jednotek 15
Velikost jednotek 1+kk - 3+kk
Plocha (od - do) 48 - 98 m2
Realitní společnost České spořitelny

O projektu:

Představujeme Vám projekt šestipodlažní budovy, která je tvořena pouze 15-ti bytovými jednotkami se základní dispozicí od 1+kk po 3+1, vč. možnosti realizace až 4+kk ve vybraných bytech. Stavba domu je umístěna jako poslední budova na východním konci slepé ulice Ryšánkova, Záběhlice - Praha 10. Velmi klidné prostředí vhodném zejména pro rodiny s dětmi či pro zájemce, kteří touží po klidné lokalitě bez hluku. Celkově je tvar domu navržen jako kaskádovitě ustupující. Všechna nadzemní podlaží mají vždy ustoupenou jižní, převážně prosklenou fasádu, kde vznikají téměř pro každou bytovou jednotku vlastní prostorné terasy s krásným výhledem do zeleně v oblasti Hamerského rybníka. V ceně každé bytové jednotky je zahrnuto jedno parkovací stání v 1.PP budovy a jedna sklepní koje. Cena je konečná, tj. včetně DPH. Výstavba bytového domu v klidné části Záběhlic, 6 min na metro A, komorní projekt, pouze 15 bytových jednotek, 1+kk - 4+kk, od 49.000,- Kč/m2 vč. DPH!

Lokalita:

Stavba domu je umístěna jako poslední budova na východním konci slepé ulice Ryšánkova ve velmi klidném prostředí vhodném zejména pro rodiny s dětmi či pro zájemce, kteří touží po klidné lokalitě, bez hluku projíždějících automobilů či autobusů.

Více info: http://www.hamersketerasy.cz/

Podobné nabídky

4544x
Novostavba Rezidence Štěrboholy prodej bytů Praha 10 - Štěrboholy

Rezidence Štěrboholy

Pod areálem, Štěrboholy, Praha 10

07/2020

O projektu: Developerský projekt Rezidence Štěrboholy umožní novým majitelů bytů bydlení v klidné vilové čtvrti, v blízkosti přírody, a přitom s širokou infrastrukturou – veškeré, pro obyvatele potřebné veřejné služby - například doprava, energetika, školství, zdravotnictví. Uvedený projekt s moderní architekturou tvoří tři samostatné...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist