Harfa Design Residence

Harfa Design Residence
Adresa Českomoravská, Libeň, Praha 9
K nastěhování od 11/2020
Počet jednotek 249
Velikost jednotek 1+kk - 3+kk
CENTRAL GROUP a.s. +420-226-222-222

O projektu:

Na pražské Harfě vyrůstá nový designový bytový dům Harfa Design Residence, namísto zchátralých obytných domů a vyřazené trafostanice, které zdejší prostředí jenom hyzdily. Investor Central Group zpracoval developerský projekt s celkem 249 byty (či ateliéry), o dispozicích 1+kk, 2+kk a 3+kk. Central Group výstavbu cihlového bytového domu na Českomoravské ulici, v Praze 9 – Libni, pojal velmi designově. Jak vzhled stavby, tak interiéry domu i bytů budou luxusní. Architekti navrhli unikátní kovovou fasádu, na terasách a balkonech bude skleněné zábradlí.

Ve stylové vstupní hale bude recepce s nepřetržitým provozem, což zajistí pořádek a bezpečnost v domě. Byty budou vybaveny dřevěnými podlahami, posuvnými hliníkovými okny s trojskly, designovými koupelnami; vytápění bude podlahové a ve všech bytech je instalován úsporný systém řízeného větrání a rozvodu tepla. Rekuperace přinese, kromě výměny vzduchu, tepelný komfort a úspory za vytápění. Designové prvky navenek, kvalita odvedené práce a luxusní vybavení poskytnou novým majitelům celkově vysoký standard bydlení. Developerská a investiční společnost Central Group poskytuje na kvalitu prodlouženou záruku. Prodej bytů byl zahájen (vhodné též pro investování vašich volných finančních prostředků); s dokončením se počítá v září 2020, termín nastěhování je 1. listopadu 2020. Kompletní nabídku nových bytů společnosti naleznete ZDE: www.central-group.cz

Lokalita:

Harfa Design Residence se nachází v katastrálním území Praha 9, v městském obvodu Libeň, na Českomoravské ulici, a v bezprostřední blízkosti Obchodního centra Galerie Harfa, v němž najdete všechny druhy obchodů, služeb i restaurací, a kousek od O2 Arény Na Balabence. Tato lokalita má dokonalou dopravní vybavenost a rozsáhlé možnosti nakupování, sportování, vzdělávání, kulturního vyžití, zdravotní péče a zeleně v dosahu několika minut.

Sport, relax, příroda: Minigolf u O2 Arény, pro sportovní aktivity lze využívat park Podviní – běhání, kolo, dětské hřiště, lanové centrum, keltské hradiště, vyhlídka – na kole 6 minut, pěšky 18 minut. V parku Máchalka zkuste třeba bobovou dráhu, lanový park, anebo vystoupejte na vyhlídkové místo. Cesta sem vám bude trvat autem 5 minut, na kole 11 minut a stejně tak s využitím MHD. Fotbalový oddíl TJ Jednota Spoje najdete Pod Balkánem, kam na kole dojedete za 12 minut,při použití MHD jste tam za 25 minut, a autem za 8 minut. Dále je poblíž Park Nad Klíčovem.

Nakupování a služby: OC Galerie Harfa (mimo jiné s oblíbeným Dinoparkem), několik dalších supermarketů v blízkém okolí, anebo nákupní centrum Fénix na stanici metra Vysočanská.

Vzdělávání: Mateřská škola U Nové školy, Integrovaná MŠ Smíšek Na Harfě, MŠ Kovářská; ZŠ Na Balabence, Gymnázium J. Seiferta na Vysočanském náměstí, několik středních škol, školní jídelny, Metropolitní universita. A to vše v rozumném dosahu.

Kultura: Divadlo Gong (pěšky 9 minut, MHD 8 minut, autem 2 minuty) divadlo AHA vzdálenost je stejná, divadla působí v jedné budově. Dále můžete navštívit Muzeum filmových legend, což je pěšky 8 minut.

Zdravotnictví: Nemocnice s poliklinikou Anděl a zdravotní středisko ve Vysočanech; sem se dostanete buď za 10 minut pěšky, použijete-li MHD, tak bude cesta trvat 8 minut a autem jenom 2 – 3 minuty. Tato část metropole, nabízející prostředí nově zrekonstruovaných libeňských ulic, zeleně a komplexní občanské vybavenosti, s vynikající dopravní dostupností po celé Praze, vám může brzy poskytnout váš příští domov.

Doprava: Přímo u domu jsou zastávky tramvají (sedm denních linek a noční spoje), stanice Ocelářská; na metro trasy B Českomoravská a k autobusům (151, 152 a 375) dojdete za 8 minut. Cesta do centra hlavního města trvá jen něco kolem 10 minut.

Společnost Central Group zároveň nabízí i několik možností financování vašeho nového bydlení. Jako jediný developer umožňuje užívat dokončenou nemovitost už před úhradou kupní ceny. Po podpisu smlouvy zaplatí klient u každého typu financování jen určitou zálohu na cenu bytu. Zbývající část ceny můžete řešit pomocí hypotečního úvěru, anebo individuálním financováním. Navíc, každý má možnost využít notářskou úschovu složených finančních prostředků.

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

1153x
Novostavba Rezidence Na Obrátce 4 prodej bytů Praha 9 - Hloubětín

Rezidence Na Obrátce 4

Na Obrátce, Hloubětín, Praha 9

04/2019

O projektu: Projekt zahrnuje rekonstrukci bytového domu v Houbětíně. Původní dům Na Obrátce pochází z 2. poloviny 20. století a má valbovou střechu s pálenými taškami. Měl jedno podzemní a tři obytná podlaží a půdu, později v roce 2003 došlo k přebudování půdy na 2 nové byty a proběhlo několik rekonstrukcí domu zahrnujících například výměnu...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist

Array