Holečkova House

Holečkova House
Adresa Holečkova, Smíchov, Praha 5
K nastěhování od 2019 - 2020
Počet jednotek 2
Velikost jednotek 4+kk - 5+kk
Plocha (od - do) 145 - 213 m2
SATPO +420-800-800-010

O projektu:

Developerský projekt Holečkova House se nachází na Praze 5-Smíchově v Holečkově ulici. Nový dům poskytne zájemcům dva nové byty a také komerční prostory provedené v nejvyšším standardu. Novostavba vychází ze současných trendů, klade důraz na promyšlené dispozice a finální dokončení. Čtyři nadzemní podlaží nového domu poskytují zázemí jako komerční využití v podobě obchodních a administrativních prostor. Ve dvou zbývajících patrech, tedy pátém a šestém, jsou vytvořeny dva nové byty s velkými terasami nabízejícími výhled do okolí. Zároveň novostavba dokonale zapadne do okolí, protože je výškově sladěna s okolními domy. Vícefunkční stavba v jižním svahu pod Petřínem navazuje na rezidenční projekt Sacre Coeur 2. Termín kolaudace se plánuje na čtvrté čtvrtletí roku 2019, předání potom na první čtvrtletí roku 2020. Developerem i prodejcem je společnost SATPO.

Holečkova House poskytuje dva nové byty s dispozičním řešením 4+kk a 5+kk, velikost bytů je 145,3 m2 a 213,4 m2. K oběma bytům je terasa. K bytu 4+kk má terasa rozměry 59,2 m2, k bytu 5+kk je to 32,3 m2. Ceny obou bytů vám sdělí prodejce. Rezidenční komplex má reprezentativní recepci, která poskytuje širokou nabídku služeb. Také se zde nachází dostatečný počet jak venkovních, tak i vnitřních garážových stání určených pro byty i komerční prostory. Oba byty mají samozřejmě k dispozici i sklepní prostory. Standardem je čipový přístupový systém, elektronické zabezpečovací zařízená a bezpečnostní dveře, komunikační napojení bytu na centrální recepci objektu. Komfort bydlení zajišťuje celoplošné podlahové vytápění v celém bytě s výjimkou úklidových a skladovacích prostor a schodiště, koupelna a samostatná toaleta s předsíňkou a umyvadlem. V chlazených místnostech nechybí vnitřní nástěnné jednotky. Zajištěny jsou elektroinstalace, tedy zásuvky a vypínače z bílého plastu Jung LS990 v barvě alpská bílá. Zároveň je zde internetové připojení optickým kabelem, který vede až do bytu, kabelová televize a telefonní linka. V koupelnách je na podlaze dlažba Villeroy & Boch antracitové barvy, obklady a vana téže značky jsou bílé. Od Villeroy & Boch pochází i závěsná toaletní mísa a bidet, umyvadla a baterie. Sprochový žlab je nerezový TECE, sprchová zástěna Hüppe, toaleta má splachovací tlačítko Geberit Sigma. V koupelně je topný žebřík Kronos a ventilátor Elektrodesign Silent Eco. Podlahy v obytných místnostech jsou dřevěné lepené Kahrs, dub Verouna v provedení matný lak, stěny a stropy jsou ze sádrové omítky. Terasy jsou vybaveny skleněných zábradlím a rošty z tropického dřeva Massaranduba. Interiérové dveře se dodávají jednokřídlé plné, dřevěné se skrytými závěsy. Jsou v bílém provedení, Okna jsou s celoskleněným pláštěm se strukturálním zasklením.

Lokalita:

Projekt Holečkova House je výborně dopravně dostupný, protože budova se nachází na Praze 5-Smíchově v Holečkově ulici. Pouhé dvě minuty pěší chůze od domu narazíte na autobusovou zastávku, kde staví linka číslo 176. Stanice metra Anděl je 7 minut tramvají číslo 9, 15, 16 nebo 21, přičemž tramvajová zastávka Bertramka je odsud šest minut chůze. Dvě minuty je autem ke Strahovskému tunelu a k městskému okruhu. Nejbližší významnou kulturní památkou v okolí je Vila Bertramka, kde pobýval u manželů Duškových rakouský hudební skladatel Wolfgang Amadeus Mozart. Velmi blízko je Smíchovské Švandovo divadlo, dostanete se k němu autobusem číslo 176 za 4 minuty, k nejbližšímu kinu Cinema City Anděl potom za 6 minut pěšky a 7 minut tramvají číslo 9, 15, 16 nebo 21. Příroda je také velmi blízko domu, pět minut pěší cesty je Park Sacré Coeur nebo park na vrchu Petřín. Nouze tu není ani možnosti je sportování, jenom7 minut chůze se nachází Sport areál Mrázovka, půjdete-li dvě minuty na Plzeňskou ulici, narazíte na TJ Sokol Smíchov. Dvě minuty chůze od domu a jste u mateřské a základní školy v Grafické ulici. Když se rozhodnete k procházce k lékaři, potom nejbližší poliklinikou je zdravotnické zařízení Medifin v Kartouzské ulici. Velmi dobře dostupné jsou zde obchody. Jenom devět minut pěší cesty k Andělu a jste u Obchodního centra Nový Smíchov, kde je hypermarket Albert i řada dalších obchodů.

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

434x
Novostavba Park rezidence Klamovka prodej bytů Praha 5 - Smíchov

Park rezidence Klamovka

Plzeňská, Smíchov, Praha 5

10/2019

O projektu: Park Rezidence Klamovka je novostavba, která se realizuje na Smíchově, u parku Klamovka. Dům je sedmipatrový a navazuje na stávající zástavbu. Je řešen jako nízkonákladový – energetická náročnost B. V domě je výtah. Projekt přináší 32 bytových jednotek, dispozičně řešených jako 1+kk – 3+kk, o výměrách od 30 do 81 m2. Některé byty...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist

Array