Jahodnice H

Jahodnice H
Adresa U Hostavického potoka, Hostavice, Praha 9
K nastěhování od zima/jaro 2017 (vyprodáno)
Počet jednotek 111
Velikost jednotek 1+kk - 5+kk
Plocha (od - do) 30 - 108 m2
Skanska Home Center

O projektu:

Bydlení v klidné přírodě, přesto však v dosahu výhod rušného velkoměsta, nabízí developerský projekt se sladce znějícím názvem Jahodnice H. Pod taktovkou společnosti Skanska Reality vzniká v ulici U Hostavického potoka v Hostavicích plných 111 nových bytů (1 novostavba) odpovídajících náročným požadavkům klientů. Skanska zahájila realizaci etapy H, poslední v rámci bytového komplexu Jahodnice v Praze 9 – Hostavicích, na konci dubna 2015. Novostavba o čtyřech patrech s průkazem energetické náročnosti budovy B nabídne velmi úsporné bydlení o dispozicích od 1+kk do 5+kk. Plochy bytů se pohybují mezi 30 až 108 metry čtverečními. Menší z nich zahrnují čtyřmetrový balkon, větší se pyšní terasou s rozlohou 29 metrů čtverečních. Předpokládaný termín dokončení je na jaře/zimě roku 2017.

Byty:

Vymazlené půdorysy s dostatkem prostoru - Nové byty se mohou díky promyšleným půdorysům pochlubit především praktickými dispozicemi. Součástí každého bytu je kromě klasických místností také komora pro úschovu nejrůznějších věcí, rozhodnete-li se bydlet v přízemí, můžete se těšit i na předzahrádku. Developerský projekt Jahodnice H je koncipován jako nízkoenergetický, počítejte tedy s důkladným zateplením i kvalitními okny. Součástí prodejní ceny je též standardní vybavení, zahrnující vstupní dveře v dekoru javoru od společnosti Sapeli, od stejného výrobce jsou i dveře interiérové s výběrem ze čtyř designů. Vchodové a interiérové dveře jsou osazeny kvalitním kováním od výrobce Cobra. Základem je vybavení na úrovni - Na podlahách jednotlivých obytných místností bude položena plovoucí podlaha Kronotex standard třídy 31, kterou si můžete opět vybrat ze čtyř provedení. V koupelně a na záchodech se nachází dlažba a obklady Lasselsberger. Koupelna je vybavena smaltovanou vanou KALDEWEI Eurowa a sprchovým koutem s vaničkou a zástěnou, umyvadlem a závěsnou toaletou Jika. Samozřejmostí jsou kvalitní baterie HansaPico. Přívod tepla zajišťují radiátory KORADO a v koupelně otopný žebřík Koralux Linear Classic KORADO. V chodbě, komoře, koupelně a na WC si posvítíte stropními světly Osmont, vypínače a zásuvky pak pocházejí z dílny LEGRAND Niloé.

Lokalita:

Bydlení v přírodě, se službami na dosah - Polyfunkční areál Jahodnice H vyrůstající v ulici U Hostavického potoka nabídne novým majitelům bydlení v proluce mezi historickou zástavbou Dolních Počernic a Hostavickým potokem. Svůj domov najdete na klidném místě uprostřed přírody, zároveň s veškerou občanskou vybaveností. V těsné blízkosti projektu se nachází mateřská školka Jahodnice, mateřská školka Duha a v okolí fungují také dvě soukromé školky. Daleko to není ani do vysoké školy tělesné výchovy a sportu Palestra. Nakoupit si můžete v prodejně Albert přímo v bytovém areálu. Autem vám zabere deset minut cesta do Europarku Štěrboholy s nespočtem obchodů a služeb. Nechybí ani možnost chutně se najíst v blízké hospůdce a restauraci U Eriky II. Nedaleko se nachází i velice oblíbená restaurace Prahy 9 nazvaná Léta Páně. V developerském projektu Jahodnice H bude postaráno též o vaše zdraví, v docházkové vzdálenosti totiž najdete řadu lékařů a lékárnu. Po pěti minutách chůze se dostanete k bankomatu České spořitelny, další bankomaty společností ČSOB, Komerční banka, Česká spořitelna a GE Money Bank jsou k dispozici v Europarku. O stravu vašeho vozidla se postará jedna ze dvou čerpacích stanic Agip. Aktivně a zdravě? V novostavbě Jahodnice hravě! - O tom, že rezidenční projekt se nachází uprostřed přírody, se přesvědčíte už několik minut chůze od rezidenčního resortu, kde se táhne údolí potoka Rokytka s několika rybníky. Jedná se o velmi příjemné místo pro vycházky do zeleně. Poměrně blízko protékající Hostavický potok je lemován téměř pěti kilometry cyklotras, které využijí i maminky s kočárky. Chcete-li si užívat sportovních aktivit spíše v interiéru, pak se během deseti minut chůze přesuňte z bytu do Hummer Fight Clubu. Pod dohledem instruktorů tam absolvujete lekce bojových sportů a sebeobrany. V klubu je také sauna, solárium a masážní studio. Obytný soubor Jahodnice H nabízí maximální vyžití uprostřed přírody v lokalitě, velmi snadno dostupné ze samotného centra Prahy. Nemusíte se vzdát života ve velkoměstě, ani v přírodě.

Podobné nabídky

240x
Novostavba Harfa Yard prodej bytů Praha 9 - Libeň

Harfa Yard

Kovářská, Libeň, Praha 9

2Q/2022

O projektu: V roce 2020 začne v pražské čtvrti Libeň výstavba bytového komplexu Harfa Yard, umístěného do bezprostřední blízkosti O2 areny, nabízející 28 bytů. Termín dokončení výstavby byl stanoven na 2. čtvrtletí roku 2022. Na vzhledu projektu se podílel světově známý český výtvarník a architekt Bořek Šípek, známý pro své skleněné objekty....

Novostavba Domy Na Pramenech prodej bytů Praha 9 - Čakovice

Domy Na Pramenech

Kostelecká, Čakovice, Praha 9

2021

O projektu: Jednotná zástavba 77 elegantních domů a dvojdomů vyroste na pomezí Čakovic, Letňan a Ďáblic a uspokojí každého, kdo hledá funkční a nadčasové bydlení. Cílem investora BPD Development bylo vytvořit bezpečné místo s dostatkem soukromí a bezstarostnou sousedskou atmosférou. Architektonický návrh vzešel z per architektů z ateliéru ADR –...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist

Array