Jinonický Dvůr

Jinonický Dvůr
Adresa Na Vidouli, Jinonice, Praha 5
K nastěhování od 7/2019
Počet jednotek 9+46+5
Velikost jednotek 1+kk – 5+kk
V Invest CZ, a.s. +420-702-216-216

O projektu:

Projekt Jinonický dvůr se nachází v uzavřeném rezidenčním areálu na Praze 5 v Jinonicích . 2. etapa zahrnuje 46 bytů včetně 4 ateliérů a komerční prostory. V rámci první etapy je koncipováno devět zcela výjimečných bytů mající parametry rodinného domu, které mají předzahrádky a společné podzemní parkoviště. Projekt je situován na maximální soukromí v rámci bydlení. Jinonický dvůr je tak zcela neprůjezdným areálem, kdy veškerá doprava je svedena do podzemního podlaží. Zároveň je eliminován jakýkoli ruch projíždějících automobilů. Důraz je kladen na nadčasovou architekturu, vysokou kvalitu použitých materiálů a na umocnění pocitu bezpečí. Exteriéry i interiéry jsou řešeny tak, aby vše bylo elegantní a zároveň komfortní. Designově domy působí jako rodinné domy. Dva z devíti bytů jsou situovány v samostatném domě, kdy propojením lze vytvořit perfektní dvoupodlažní penthouse. Investorem je společnost V Invest CZ a.s.. Předpokládaný termín dokončení je 7/2019.

Lokalita:

Jinonický dvůr se nachází v klidné a zároveň velmi atraktivní lokalitě na Praze 5 (ul. Na Vidouli 1/1), v těsné blízkosti přírodního parku Košíře-Motol a Prokopského údolí. Lokalita disponuje veškerou občanskou vybaveností a velmi dobrou dopravní dostupností do centra i na letiště. Stanice metra Nové Butovice je od místa vzdálená okolo pěti minut chůze. Zastávka MHD Butovická rovněž pouhých pět minut pěší chůze. Lokalita nabízí mnoho aktivit nejen v rámci využití okolní přírody a zeleně. V rámci vzdělávání se zde nachází mateřská škola Slunéčko (1,1 km), Tyršova základní a mateřská škola (1,3 km), Fakulta humanitních studií Univerzity Karlovy (900 m), Deutsche Schule Prag (350 m). V rámci sportovního vyžití je v blízkém okolí k dispozici Squashpark (2,6 km), Golf Club Praha (2,2 km), Centrální park (1,5 km). A především okolí je obestřeno zelení a přírodou. Nejen na procházky a výlety lze nejblíže navštívit Přírodní park Košíře – Motol (1,3 km) či Prokopské údolí a Prokopský potok (2,4 km).

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

704x
Novostavba Park rezidence Klamovka prodej bytů Praha 5 - Smíchov

Park rezidence Klamovka

Plzeňská, Smíchov, Praha 5

10/2019

O projektu: Park Rezidence Klamovka je novostavba, která se realizuje na Smíchově, u parku Klamovka. Dům je sedmipatrový a navazuje na stávající zástavbu. Je řešen jako nízkonákladový – energetická náročnost B. V domě je výtah. Projekt přináší 32 bytových jednotek, dispozičně řešených jako 1+kk – 3+kk, o výměrách od 30 do 81 m2. Některé byty...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist

Array