Kaskády Barrandov VI

Kaskády Barrandov VI
Adresa Werichova, Barrandov, Praha 5
K nastěhování od vyprodáno
Počet jednotek 148
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Plocha (od - do) 29 - 119 m2
FINEP

O projektu:

Projekt Kaskády Barrandov je nyní zcela vyprodán. Připravujeme nové etapy. Kaskády Barrandov VI se nachází na Praze 5 ve čtvrti Barrandov, projekt tvoří dvě budovy a dohromady zde nalezneme 148 nových bytů. Díky své jedinečné architektuře tento dům zapadá do okolní zástavby a působí velmi nadčasově. Byty jsou již v prodeji. Prodejcem a zároveň developerem stavby, je společnost Finep.

Byty:

Developerský projekt připravil byty o dispozicích 1+kk až 4+kk. Jejich rozloha se bude pohybovat od 29 do 119 m2. Ceny oscilují rozmezí od 2 126 000 korun do více než 6,5 milionu Kč včetně DPH. K bytům jsou dostupné balkony či rozměrné terasy a podzemní garážové stání. Potěší též přítomnost kočárkárny. Nové byty budou dodávány ve velmi vysokém standardu. Dveře ve společných prostorách nabídnou čipový systém, jenž zvyšuje komfort. Okna jsou v celém bytovém komplexu plastová vícekomorová s čtyř-polohovým otevíráním, a tak zadržují co nejvíce unikajícího tepla. Vnitřní dveře jsou většinou jednokřídlé plné s povrchem z folie Sapelit. Vstupní dveře do bytu nabídnou vysokou úroveň bezpečnosti. Jsou protipožární a disponují bezpečnostním kováním a ocelovými zárubněmi. Samozřejmostí je panoramatické kukátko. Co se týče podlahových krytin, nalezneme zde opravdu kvalitní materiály. V koupelně, komoře, chodbě a na WC je položena keramická dlažba. Na stěnách jsou pak keramické obklady. V pokojích a ložnicích nalezneme podlahovou krytinu značky Barkotex. Jedná se o laminátové plovoucí podlahy. V kuchyňském koutu je položena keramická dlažba. Na terasách, balkonech a lodžiích nalezneme keramické či betonové dlaždice. Sanitární keramika pochází od ověřených výrobců. V koupelnách jsou keramické umyvadlo, vana či sprchový kout se zástěnou. Na toaletě pak najdeme závěsný keramický klozet s krytou nádržkou a umývátko. Vytápění zajišťuje ústřední topení společné pro celý dům. V bytech se nachází otopná desková tělesa a otopný žebřík v koupelně.

Lokalita:

Nové bydlení na Praze 5 leží ve čtvrti Barrandov v ulici Werichova. V docházkové vzdálenosti se nachází takřka všechny služby, které jsou ke každodennímu životu potřeba. Navíc je toto místo bohaté na cyklostezky, lesní cesty a rozsáhlé plochy zeleně, díky nimž je snadné uniknout z ryku velkoměsta a na chvíli vydechnout a pročistit si hlavu. V docházkové vzdálenosti od nového bydlení na Praze 5 se nachází několik obchodů, restaurací a kaváren. Kvalitní zdravotní péči zajišťuje poliklinika spolu s blízkou lékárnou. Velmi oblíbenou atrakcí je aquapark, který si děti prostě zamilují. Potěší blízkost tramvajových linek, díky nimž je možné zanedlouho se dostat do centra Prahy. Samozřejmá je blízkost několika základních a mateřských škol. Nové bydlení na Praze 5 je zasazeno do malebného prostředí. Velkým pozitivem tohoto bydlení je dopravní dostupnost a široká infrastruktura hromadné dopravy. Bydlení už prostě nemůže být pohodlnější.

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

1558x
Novostavba Park Zličín prodej bytů Praha 5 - Zličín

Park Zličín

Na Radosti, Zličín, Praha 5

02/2021

O projektu: Rezidenční areál s privátním parkem, to je nový developerský projekt Park Zličín, který se rodí na Praze 5 – Zličíně, v ulici Na Radosti. V oblíbené lokalitě vzdálené necelé 3 minuty chůze od stanice metra B Zličín vznikne v sedmi bytových domech celkem 526 bytů. V první etapě je v prodeji 146 bytů s efektivními a promyšlenými...

3620x
Novostavba Park rezidence Klamovka prodej bytů Praha 5 - Smíchov

Park rezidence Klamovka

Plzeňská, Smíchov, Praha 5

10/2019

O projektu: Park Rezidence Klamovka je novostavba, která se realizuje na Smíchově, u parku Klamovka. Dům je sedmipatrový a navazuje na stávající zástavbu. Je řešen jako nízkonákladový – energetická náročnost B. V domě je výtah. Projekt přináší 32 bytových jednotek, dispozičně řešených jako 1+kk – 3+kk, o výměrách od 30 do 81 m2. Některé byty...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist