KORU Vinohradská

KORU Vinohradská
Adresa Za Strašnickou vozovnou, Strašnice, Praha 10
K nastěhování od 02/2020
Počet jednotek 59
Velikost jednotek 1+kk – 5+kk
Plocha (od - do) 32 - 143 m2
YIT Stavo, s.r.o

O projektu:

V rámci výstavby projektu vznikne na pomezí Vinohrad a Strašnic jeden bytový dům, který rozšíří nabídku bydlení blízko centra města. KORU Vinohradská s sebou přináší všechny výhody bydlení na pomezí centra Prahy. Z jedné strany vás budou obklopovat stylové Vinohrady se svými obchody, restauracemi a parky a z druhé strany na vás bude dýchat zástavba starých Strašnic a možnost rychlého úniku z městského ruchu. Vršovice a Žižkov, čtvrti, kde to žije, budete mít jen pár minut hromadnou dopravou, a pro chvíle odpočinku vás jistě zláká areál Hostivařské přehrady. A pokud budete chtít vyrazit na nákupy nebo do kina, do OC Flora či Fashion Areny Štěrboholy se dopravíte během 10 minut.

V této skvělé lokalitě vznikne sedmipatrový bytový dům s klidným vnitroblokem a zelení za okny, který nabídne téměř šedesátku nízkoenergetických bytů v dispozicích od 1+kk do 5+kk a výměře od 32 m2 do 143 m2. A abyste si i ve městě mohli užívat chvilky na vzduchu, každý byt má svůj balkon, předzahrádku nebo terasu. Samozřejmostí je podzemní parkoviště s dostatkem parkovacích míst. Část domovního přízemí bude sloužit komerčním účelům, i váš dům se tak naplno stane součástí Vinohradské třídy plné zajímavých obchodů a showroomů. Developerem je YIT Předpokládaný termín k nastěhování je únor 2020.

Lokalita:

Umístění KORU Vinohradská ocení i ti nejnáročnější z vás. Během chvilky se dopravíte do centra i za Prahu, za městským ruchem i za přírodou. Ať vás čeká služební cesta po republice, nebo pracovní schůzka v srdci Prahy, budete mít vše v krátkém čase vždy po ruce. Ale proč někam jezdit, když v okolí KORU Vinohradská naleznete opravdu vše, co k životu potřebujete? Pro nákupy jsou zde Obchodní centrum Flora a Fashion Arena Štěrboholy, pro vaše zdraví Vinohradská nemocnice, pro vaše děti velký výběr školek, základních i středních škol či gymnázií, dětské hřiště a areál volného času Gutovka a pro sportovní fanoušky stadion Eden, Slavia nebo Hagibor. Pokud budete chtít uniknout do přírody, jistě vás potěší, že nedaleko je oblíbená Hostivařská přehrada, kde se můžete projet na lodičkách, koupat, bruslit či rybařit. A že budete mít oblíbené Vinohrady a Vršovice co by kamenem dohodil? To už je jen příjemný bonus navíc.

Na co se můžete těšit:

Restaurace, kavárny, bary, kluby, kulturní centra, galerie… Pokud chcete, aby se kolem vás stále něco dělo a rádi si s přáteli užijete večer v městském duchu, jste na správné adrese. Přilehlé čtvrti Vinohrady, Žižkov a Vršovice jsou totiž jednoznačně absolutními centry městského života. Míst k posezení nad výborným jídlem či kávou je zde celá řada, stačí jen si vybrat. V okolí naleznete i další možnosti vyžití, vyrazit si můžete například do Malešic do krásné Botanické zahrady nebo si můžete udělat poklidný piknik v přilehlém Malešickém lese. Skákat radostí budete v Jump Park Praha, doslova. Jste-li fanoušky fotbalu či hokeje, budete si moct zápasy hrané na Edenu či na Slavii vychutnat přímo z tribuny. Spoustu další zábavy vám poskytne blízký areál volného času Gutovka nebo Hamerský rybník s areálem Hamr sport.

Ač budete blízko centru, za vašimi okny nebude chybět zeleň a několik menších parků najdete jen pár minut od projektu. Na výlet můžete vyrazit hned z domu, přímo kolem něj totiž vede trasa naučné stezky Strašnicemi s 11 zastaveními, kde se dozvíte vše o vaší nové čtvrti. Velké městské parky Riegerovy sady, Parukářku a Gröbovku budete mít nedaleko a pokud zatoužíte po klidných chvilkách u vody, můžete se vydat na Hostivařskou přehradu nebo na procházku kolem meandrů Botiče.

Doprava a občanská vybavenost:

Ať už preferujete jízdu autem nebo hromadnou dopravou, dostat se na místo určení nebude žádný problém. Hned u projektu jsou zastávky tramvají Krematorium Strašnice a Vozovna Strašnice, do deseti minut dojdete pěšky na stanici metra Strašnická a pro výlety za Prahu můžete na zastávce Praha-Strašnice nasednout na vlak. A výpadovku na Pražský okruh budete mít přímo za rohem.

V okolí naleznete opravdu velký výběr mateřských škol, včetně MŠ Semínko, která nabízí v poslední době velmi oblíbenou lesní školku. Základních škol je v bezprostřední blízkosti hned dvanáct a středních škol včetně gymnázií sedm. V okolí jsou i dvě soukromé univerzity a speciální škola.

Ani nakupování vás nebude muset trápit – z KORU Vinohradská budete za 5 minut autem v nákupním centru Flóra, v jehož nejvyšším patře naleznete i oblíbený IMAX. Za oblečením vyrazte do Fashion Areny Štěrboholy a do přilehlého Outletu, autem tu jste do 10 minut.

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

654x
Novostavba Sky Rezidence Bohdalec prodej bytů Praha 10 - Michle

Sky Rezidence Bohdalec

Bohdalecká, Michle, Praha 10

07/2021

O projektu: V Praze 10 na Bohdalci pod bohdaleckým kopcem se rodí nové bydlení v podobě Sky Rezidence Bohdalec. Jde o bydlení typu Sky House, které je zároveň energeticky úsporné. Dva nové domy s osmi nadzemními podlažími v sobě bude ukrývat celkem 58 nových bytů, a to s plošnými dispozicemi od 1+kk až po 3+kk, přičemž výměra bytů činí od 30,3...

2580x
Novostavba Rezidence Přípotoční prodej bytů Praha 10 - Vršovice

Rezidence Přípotoční

Přípotoční 35, Vršovice, Praha 10

12/2019

O projektu: Rekonstrukce domu z roku 1937, který je ukázkou řadové funkcionalistické pražské zástavby, to je nový developerský projekt Rezidence Přípotoční v Praze 10 – Vršovicích. Vzniká zde 20 nových bytů s plošnými výměrami od 30 do 80 m2 dále 5 ateliérů, 2 obchodní jednotky a 4 byty s terasami. Byty s dispozicemi od 1+kk...

2912x
Novostavba Panna a Baba prodej bytů Praha 10 - Strašnice

Panna a Baba

Žernovská, Strašnice, Praha 10

09/2020

O projektu: Dva velmi netradičně řešené domy, to je naprosto unikátní developerský projekt Panna a Baba, inspirovaný symbolem Českého ráje, budovaný v Praze 10- Strašnicích v Žernosecké/Strašínské ulici. Developerem je společnost AYOR-development. Nachází se zde pouze 13 bytů ve dvou domech na společné podnoži, takže je zde...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlistTOPlist

Array