KORU Vinohradská

KORU Vinohradská
Adresa Za Strašnickou vozovnou, Strašnice, Praha 10
Počet jednotek 59
K nastěhování od jaro 2020
Velikost jednotek 1+kk – 5+kk
Plocha (od - do) 32 - 143 m2
YIT Stavo, s.r.o

O projektu:

V rámci výstavby projektu vznikne na pomezí Vinohrad a Strašnic jeden bytový dům, který rozšíří nabídku bydlení blízko centra města. KORU Vinohradská s sebou přináší všechny výhody bydlení na pomezí centra Prahy. Z jedné strany vás budou obklopovat stylové Vinohrady se svými obchody, restauracemi a parky a z druhé strany na vás bude dýchat zástavba starých Strašnic a možnost rychlého úniku z městského ruchu. Vršovice a Žižkov, čtvrti, kde to žije, budete mít jen pár minut hromadnou dopravou, a pro chvíle odpočinku vás jistě zláká areál Hostivařské přehrady. A pokud budete chtít vyrazit na nákupy nebo do kina, do OC Flora či Fashion Areny Štěrboholy se dopravíte během 10 minut.

V této skvělé lokalitě vznikne sedmipatrový bytový dům s klidným vnitroblokem a zelení za okny, který nabídne téměř šedesátku nízkoenergetických bytů v dispozicích od 1+kk do 5+kk a výměře od 32 m2 do 143 m2. A abyste si i ve městě mohli užívat chvilky na vzduchu, každý byt má svůj balkon, předzahrádku nebo terasu. Samozřejmostí je podzemní parkoviště s dostatkem parkovacích míst. Část domovního přízemí bude sloužit komerčním účelům, i váš dům se tak naplno stane součástí Vinohradské třídy plné zajímavých obchodů a showroomů. Developerem je YIT Stavo, s.r.o. Předpokládaný termín k nastěhování je jaro 2020.

Lokalita:

Umístění KORU Vinohradská ocení i ti nejnáročnější z vás. Během chvilky se dopravíte do centra i za Prahu, za městským ruchem i za přírodou. Ať vás čeká služební cesta po republice, nebo pracovní schůzka v srdci Prahy, budete mít vše v krátkém čase vždy po ruce. Ale proč někam jezdit, když v okolí KORU Vinohradská naleznete opravdu vše, co k životu potřebujete? Pro nákupy jsou zde Obchodní centrum Flora a Fashion Arena Štěrboholy, pro vaše zdraví Vinohradská nemocnice, pro vaše děti velký výběr školek, základních i středních škol či gymnázií, dětské hřiště a areál volného času Gutovka a pro sportovní fanoušky stadion Eden, Slavia nebo Hagibor. Pokud budete chtít uniknout do přírody, jistě vás potěší, že nedaleko je oblíbená Hostivařská přehrada, kde se můžete projet na lodičkách, koupat, bruslit či rybařit. A že budete mít oblíbené Vinohrady a Vršovice co by kamenem dohodil? To už je jen příjemný bonus navíc.

Na co se můžete těšit:

Restaurace, kavárny, bary, kluby, kulturní centra, galerie… Pokud chcete, aby se kolem vás stále něco dělo a rádi si s přáteli užijete večer v městském duchu, jste na správné adrese. Přilehlé čtvrti Vinohrady, Žižkov a Vršovice jsou totiž jednoznačně absolutními centry městského života. Míst k posezení nad výborným jídlem či kávou je zde celá řada, stačí jen si vybrat. V okolí naleznete i další možnosti vyžití, vyrazit si můžete například do Malešic do krásné Botanické zahrady nebo si můžete udělat poklidný piknik v přilehlém Malešickém lese. Skákat radostí budete v Jump Park Praha, doslova. Jste-li fanoušky fotbalu či hokeje, budete si moct zápasy hrané na Edenu či na Slavii vychutnat přímo z tribuny. Spoustu další zábavy vám poskytne blízký areál volného času Gutovka nebo Hamerský rybník s areálem Hamr sport.

Ač budete blízko centru, za vašimi okny nebude chybět zeleň a několik menších parků najdete jen pár minut od projektu. Na výlet můžete vyrazit hned z domu, přímo kolem něj totiž vede trasa naučné stezky Strašnicemi s 11 zastaveními, kde se dozvíte vše o vaší nové čtvrti. Velké městské parky Riegerovy sady, Parukářku a Gröbovku budete mít nedaleko a pokud zatoužíte po klidných chvilkách u vody, můžete se vydat na Hostivařskou přehradu nebo na procházku kolem meandrů Botiče.

Doprava a občanská vybavenost:

Ať už preferujete jízdu autem nebo hromadnou dopravou, dostat se na místo určení nebude žádný problém. Hned u projektu jsou zastávky tramvají Krematorium Strašnice a Vozovna Strašnice, do deseti minut dojdete pěšky na stanici metra Strašnická a pro výlety za Prahu můžete na zastávce Praha-Strašnice nasednout na vlak. A výpadovku na Pražský okruh budete mít přímo za rohem.

V okolí naleznete opravdu velký výběr mateřských škol, včetně MŠ Semínko, která nabízí v poslední době velmi oblíbenou lesní školku. Základních škol je v bezprostřední blízkosti hned dvanáct a středních škol včetně gymnázií sedm. V okolí jsou i dvě soukromé univerzity a speciální škola.

Ani nakupování vás nebude muset trápit – z KORU Vinohradská budete za 5 minut autem v nákupním centru Flóra, v jehož nejvyšším patře naleznete i oblíbený IMAX. Za oblečením vyrazte do Fashion Areny Štěrboholy a do přilehlého Outletu, autem tu jste do 10 minut.

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

2604x
Novostavba Strančická Apartments prodej bytů Praha 10 - Strašnice

Strančická Apartments

Strančická, Strašnice, Praha 10

únor 2018

O projektu: Developerský projekt Strančická Apartments v první etapě nabízí 18 malometrážních bytů. Jedná se o komplexní rekonstrukci bytů i celého domu. Byty jsou přestavovány v rámci komfortního a příjemného bydlení. Velikost bytových jednotek je od 1+kk po 2+kk. Zrekonstruovaný dům v rámci vybavení nabídne kompletní nové zateplení domu,...

1927x
Novostavba Nové byty Hostivař prodej bytů Praha 10 - Hostivař

Nové byty Hostivař

Kytínská, Hostivař, Praha 10

prosinec 2018

O projektu: Nové byty Hostivař jsou nově vznikajícím bytovým komplexem v ulici Kytínská, kterou naleznete v městském obvodu Praha 10. Jedná se o komplex dvou bytových domů, v nichž bude vybudováno celkem 50 bytů. V devítipodlažní budově se nachází hned 47 bytů (16 x 1+kk, 16 x 2+kk, 13 x 3+kk a dva mezonetové byty 3+kk a 4+kk), v menší,...

2411x
Novostavba Rezidence Záveská prodej bytů Praha 10 - Hostivař

Rezidence Záveská

Záveská, Hostivař, Praha 10

únor 2018

O projektu: Bytový dům Rezidence Záveská je situován v Záveské ulici na Praze 15 v Hostivaři. Prodej bytových jednotek byl zahájen 1. května 2017, dokončení výstavby je plánováno na 31. ledna 2018, takže se již 1. února 2018 můžete nastěhovat do svého nového bytu. Moderně pojaté bydlení je ideální nejen pro jednotlivce či mladé...

9666x
Novostavba Javorová čtvrť II prodej bytů Praha 10 - Horní Měcholupy

Javorová čtvrť II

Hornoměcholupská, Horní Měcholupy, Praha 10

květen 2019

O projektu: Oblíbená lokalita a v ní krásné moderní bydlení v zeleni, to je Javorová čtvrť II. v Praze 10 – Horních Měcholupech. V uplynulých letech se stala tato část Prahy jednou z nejvyhledávanějších a bydlení zde našlo mnoho spokojených domácností. Tak by se dal bytový komplex Javorová čtvrť developera Central Group lehce charakterizovat....

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist

Volné byty → Zobrazit ceník bytů