KORU Vinohradská

KORU Vinohradská
Adresa Za Strašnickou vozovnou, Strašnice, Praha 10
K nastěhování od 02/2020
Počet jednotek 59
Velikost jednotek 1+kk – 5+kk
Plocha (od - do) 32 - 143 m2
YIT Stavo, s.r.o

O projektu:

V rámci výstavby projektu vznikne na pomezí Vinohrad a Strašnic jeden bytový dům, který rozšíří nabídku bydlení blízko centra města. KORU Vinohradská s sebou přináší všechny výhody bydlení na pomezí centra Prahy. Z jedné strany vás budou obklopovat stylové Vinohrady se svými obchody, restauracemi a parky a z druhé strany na vás bude dýchat zástavba starých Strašnic a možnost rychlého úniku z městského ruchu. Vršovice a Žižkov, čtvrti, kde to žije, budete mít jen pár minut hromadnou dopravou, a pro chvíle odpočinku vás jistě zláká areál Hostivařské přehrady. A pokud budete chtít vyrazit na nákupy nebo do kina, do OC Flora či Fashion Areny Štěrboholy se dopravíte během 10 minut.

V této skvělé lokalitě vznikne sedmipatrový bytový dům s klidným vnitroblokem a zelení za okny, který nabídne téměř šedesátku nízkoenergetických bytů v dispozicích od 1+kk do 5+kk a výměře od 32 m2 do 143 m2. A abyste si i ve městě mohli užívat chvilky na vzduchu, každý byt má svůj balkon, předzahrádku nebo terasu. Samozřejmostí je podzemní parkoviště s dostatkem parkovacích míst. Část domovního přízemí bude sloužit komerčním účelům, i váš dům se tak naplno stane součástí Vinohradské třídy plné zajímavých obchodů a showroomů. Developerem je YIT Předpokládaný termín k nastěhování je únor 2020.

Lokalita:

Umístění KORU Vinohradská ocení i ti nejnáročnější z vás. Během chvilky se dopravíte do centra i za Prahu, za městským ruchem i za přírodou. Ať vás čeká služební cesta po republice, nebo pracovní schůzka v srdci Prahy, budete mít vše v krátkém čase vždy po ruce. Ale proč někam jezdit, když v okolí KORU Vinohradská naleznete opravdu vše, co k životu potřebujete? Pro nákupy jsou zde Obchodní centrum Flora a Fashion Arena Štěrboholy, pro vaše zdraví Vinohradská nemocnice, pro vaše děti velký výběr školek, základních i středních škol či gymnázií, dětské hřiště a areál volného času Gutovka a pro sportovní fanoušky stadion Eden, Slavia nebo Hagibor. Pokud budete chtít uniknout do přírody, jistě vás potěší, že nedaleko je oblíbená Hostivařská přehrada, kde se můžete projet na lodičkách, koupat, bruslit či rybařit. A že budete mít oblíbené Vinohrady a Vršovice co by kamenem dohodil? To už je jen příjemný bonus navíc.

Na co se můžete těšit:

Restaurace, kavárny, bary, kluby, kulturní centra, galerie… Pokud chcete, aby se kolem vás stále něco dělo a rádi si s přáteli užijete večer v městském duchu, jste na správné adrese. Přilehlé čtvrti Vinohrady, Žižkov a Vršovice jsou totiž jednoznačně absolutními centry městského života. Míst k posezení nad výborným jídlem či kávou je zde celá řada, stačí jen si vybrat. V okolí naleznete i další možnosti vyžití, vyrazit si můžete například do Malešic do krásné Botanické zahrady nebo si můžete udělat poklidný piknik v přilehlém Malešickém lese. Skákat radostí budete v Jump Park Praha, doslova. Jste-li fanoušky fotbalu či hokeje, budete si moct zápasy hrané na Edenu či na Slavii vychutnat přímo z tribuny. Spoustu další zábavy vám poskytne blízký areál volného času Gutovka nebo Hamerský rybník s areálem Hamr sport.

Ač budete blízko centru, za vašimi okny nebude chybět zeleň a několik menších parků najdete jen pár minut od projektu. Na výlet můžete vyrazit hned z domu, přímo kolem něj totiž vede trasa naučné stezky Strašnicemi s 11 zastaveními, kde se dozvíte vše o vaší nové čtvrti. Velké městské parky Riegerovy sady, Parukářku a Gröbovku budete mít nedaleko a pokud zatoužíte po klidných chvilkách u vody, můžete se vydat na Hostivařskou přehradu nebo na procházku kolem meandrů Botiče.

Doprava a občanská vybavenost:

Ať už preferujete jízdu autem nebo hromadnou dopravou, dostat se na místo určení nebude žádný problém. Hned u projektu jsou zastávky tramvají Krematorium Strašnice a Vozovna Strašnice, do deseti minut dojdete pěšky na stanici metra Strašnická a pro výlety za Prahu můžete na zastávce Praha-Strašnice nasednout na vlak. A výpadovku na Pražský okruh budete mít přímo za rohem.

V okolí naleznete opravdu velký výběr mateřských škol, včetně MŠ Semínko, která nabízí v poslední době velmi oblíbenou lesní školku. Základních škol je v bezprostřední blízkosti hned dvanáct a středních škol včetně gymnázií sedm. V okolí jsou i dvě soukromé univerzity a speciální škola.

Ani nakupování vás nebude muset trápit – z KORU Vinohradská budete za 5 minut autem v nákupním centru Flóra, v jehož nejvyšším patře naleznete i oblíbený IMAX. Za oblečením vyrazte do Fashion Areny Štěrboholy a do přilehlého Outletu, autem tu jste do 10 minut.

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

2320x
Novostavba LV Residence prodej bytů Praha 10 - Záběhlice

LV Residence

Práčská/Mattioliho, Záběhlice, Praha 10

06/2020

O projektu: V Záběhlicích se na zelené louce buduje nový developerský projekt LV Residence. Acredit CZ zde v jednom domě s pěti nadzemními podlažími nabízí zájemcům celkem 32 bytů a jeden ateliér. Nové byty mají plošné dispozice od 2+kk až po 4+kk a rozlohu od 47 m2 do 113 m2. Ke každému z bytů náleží sklepní kóje a většinou také buď...

Novostavba Green Port Strašnice prodej bytů Praha 10 - Strašnice

Green Port Strašnice

Počernická, Strašnice, Praha 10

09/2021

O projektu: Green Port Strašnice se rodí v Praze 10-Strašnicích na Hagiboru v budově bývalé Československé námořní plavby, která se nachází mezi ulicemi Počernická a Nad Vodovodem. Developerem a prodejcem je společnost JRD. Ve dvou nových osmipodlažních domech obklopených zelení zde vznikne celkem 112 nových bytů o dispozicích od 1+kk až 4+kk. ...

2096x
Novostavba Chodov 2018 prodej bytů Praha 10 - Záběhlice

Chodov 2018

Milínská, Záběhlice, Praha 10

08/2020

O projektu: V Záběhlicích v tiché lokalitě plné zeleně, vyroste novostavba CHODOV 2018. Budova bude mít šest nadzemních podlaží a dvě podzemní. Výstavba přinese do této oblasti 75 bytových jednotek o dispozicích 1+kk – 4+kk, s podlahovými výměrami od 32 – 110 m2. V bytech jsou francouzská okna, na podlahách dlažba a plovoucí podlahy;...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist