Little Monastery

Little Monastery
Adresa U Pernikářky, Strahov, Praha 5
K nastěhování od X
Počet jednotek 33
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Plocha (od - do) 11 - 188 m2
Pražská správa nemovitostí, spol. s.r.o.

O projektu:

Bytový areál nazvaný Little Monastery se nachází v klidné a tiché části Prahy 5 na Strahově, v ulici U Pernikářky. Novostavba nabízí velmi příjemné, moderní a pohodlné bydlení, protkané historií. Developerský projekt představuje uzavřený komplex čtyř třípatrových budov s vnitřním atriem. Samotné budovy usedlosti vznikly patrně již v 17. století na místě dřívější vinice. V roce 2001 byla realizována celková rekonstrukce novostavby tehdejším majitelem, Klášterem sester karmelitek svaté Terezie. V současné době byly rekonstruovány veškeré stavební prvky, včetně instalací a byla provedena dostavba podkroví, kde najdou pohodlné a moderní bydlení budoucí majitelé nových bytů. Do uliční fasády byly ale zásahy minimální, charakter areálu tak zůstal zcela zachovaný. Novostavba je napojena na veškeré inženýrské sítě a je střežena kamerovým systémem. Developreský projekt tímto stavebním počinem dodal na trh nové byty, které jsou dispozičně řešeny jako 1+kk – 4+kk. K bytům náleží komory, sklepy a terasy. V nabídce nechybí ani nebytové prostory, sklad či ateliéry. Pro budoucí rezidenty je jistě také výbornou zprávou, že celý areál je zabezpečen kamerovým systémem. Bytový areál Little Monastery byl již dokončen a předán k nastěhování, jak oznámil developer - Pražská správa nemovitostí spol. s r.o.

Byty:

Rezidence Little Monastery nabízí moderní bydlení v historických, třípodlažních budovách. Kouzlo místa zaručují zachovalé klenuté cihelné stropy v přízemí východního traktu. Kolem roku 1800 došlo k zásadní přestavbě a nynější vzhled je odrazem pozdně barokních úprav z počátku 19. století, které developer zachoval. V nabídce jsou tak zrekonstruované byty o dispozicích 1+kk – 4+kk, kdy jsou některé opravdu malé (10,6 m2), ale i hodně prostorné (169,7 m2). Ceny se pohybují od 1.200.000 Kč až po 9.500.000 Kč. Ceny jsou včetně DPH a jsou v nich zahrnuty veškeré náležitosti, jako jsou sklepy, komory, či terasy. K dispozici je recepce a fitness a to přímo v domě. Konstrukčně se jedná o masivní cihelné objekty, se suterénem zastropeným klenbami, masivní nosnou střední zdí a rovnými trámovými stropy. Střechy jsou sedlové, s hřebeny rovnoběžnými s osou staveb. Střešní krytina je nová pálená, v jedné části areálu je zachován šindel.

Lokalita:

Katastrální území Strahov na Praze 5, kde se na ulici U Pernikářky nachází bytový areál Little Monastery, je klidná a příjemná, hojně vyhledávaná lokalita. Výborná lokace, dopravní dostupnost, občanská vybavenost, dostatek zeleně a komfort, nezbytný pro opravdu výjimečné bydlení bez kompromisů, ideální pro ty, kdo hledají klidné místo s dosahem všech možných a lehce dostupných služeb velkoměsta. V nabídce je tak snadná dostupnost do centra a jiných částí Prahy a to jak autem, tak i MHD - zastávka je vzdálena pouhých 10 minut chůze. Lokalita také vyniká krásným okolím s klidným charakterem a dostačující občanskou vybaveností. V těsné blízkosti rezidence se nachází zahrada Klamovka, Strahovský stadion a v docházkové vzdálenosti jsou i Petřínské sady, určené pro relaxaci nebo aktivní odpočinek. Rezidence navíc sousedí s volně přístupným parkem kolem novorenesančního objektu Dolní Palata - ústavu pro nevidomé. Samozřejmostí jsou v okolí základní školy, mateřské školky, obchody, pošta a sportovní zařízení. Pro milovníky kultury nechybí ani divadlo Orfeus a centrum pro současné umění FUTURA.

Více info: http://www.littlemonastery.cz/

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

1073x
Novostavba Park Zličín prodej bytů Praha 5 - Zličín

Park Zličín

Na Radosti, Zličín, Praha 5

02/2021

O projektu: Rezidenční areál s privátním parkem, to je nový developerský projekt Park Zličín, který se rodí na Praze 5 – Zličíně, v ulici Na Radosti. V oblíbené lokalitě vzdálené necelé 3 minuty chůze od stanice metra B Zličín vznikne v sedmi bytových domech celkem 526 bytů. V první etapě je v prodeji 146 bytů s efektivními a promyšlenými...

3153x
Novostavba Park rezidence Klamovka prodej bytů Praha 5 - Smíchov

Park rezidence Klamovka

Plzeňská, Smíchov, Praha 5

10/2019

O projektu: Park Rezidence Klamovka je novostavba, která se realizuje na Smíchově, u parku Klamovka. Dům je sedmipatrový a navazuje na stávající zástavbu. Je řešen jako nízkonákladový – energetická náročnost B. V domě je výtah. Projekt přináší 32 bytových jednotek, dispozičně řešených jako 1+kk – 3+kk, o výměrách od 30 do 81 m2. Některé byty...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist