Lucemburská 16

Lucemburská 16
Adresa Lucemburská, Vinohrady, Praha 3
K nastěhování od 07/2020
Počet jednotek 48
Kontakt +420-603-790-166

O projektu:

Atraktivní prostředí Prahy 3-Vinohrad nabízí developerský projekt Lucemburská 16, který se nachází na uvedené adrese. Rekonstruovaný sedmipodlažní činžovní dům poskytuje celkem 48 bytů. Jednotlivé byty mají plošné dispozice 1+kk a 2+kk, jejich velikost činí od 26,5 m2 do 58,5 m2. Ke každému bytu náleží sklepní kóje. Při rekonstrukci domu byly zachovány jeho původní prvky a využity ty nejkvalitnější materiály, například dubové parkety. Pravděpodobné dokončení projektu je naplánováno na druhou polovinu roku 2020. Developerem a prodejcem je společnost Porta Invest.

Lokalita:

Vinohrady, nacházející se na Praze 3, nabízejí prostřednictvím developerského projektu Lucemburská 16 na této adrese bydlení s výbornou dopravní dostupností do nejužšího centra města (blízkost stanice metra Jiřího z Poděbrad), vynikající občanskou vybaveností a také geniem loci tradiční pražské čtvrti.

Sport, Relax, příroda: Sportovní zázemí poskytuje 1,3 km vzdálený Sokol Vinohrady, kde najdete plavecký bazén, tělocvičny, jsou zde kurzy jógy, aerobiku, volejbalový a fotbalový oddíl. Pouhých 935 m od rezidence se rozkládá rozsáhlý park Riegrovy sady, který je vhodný pro delší procházky, ale třeba i inline bruslení.

Nákupy a služby: Supermarket Albert se nachází na Vinohradské ulici 236 m od bytového domu. 611 m od rekonstruovaného objektu najdete na rohu Jičínské a Vinohradské ulici OC Atrium Flora s dalšími nákupními možnostmi. Dominantou je i 472 m vzdálený Žižkovský vysílač, kde můžete využít například služby restauraci s nádherným výhledem na Prahu.

Vzdělávání: Na Žižkově náměstí 6 jenom 253 m se nalézá MŠ Naše děti. Velice blízko, pouhých 394 m se nalézá ZŠ na náměstí Jiřího z Poděbrad.

Kultura: Multikino Cinema City Flora promítá v 587 m vzdálené, OC Atrium Flora. Další kulturní zázemí představuje 1,6 km vzdálené Divadlo Na Vinohradech.

Zdravotnictví: Lékařské služby poskytne 1,8 km vzdálená poliklinika Abel v Italské ulici.

Doprava: 451 m od bytového komplexu je umístěna stanice metra Jiřího z Poděbrad. Po 433 m narazíte na stanici tramvaje Jiřího z Poděbrad, kterou se za necelých 10 minut dostanete do centra města na Václavské náměstí. Po 189 m se dostanete na Vinohradskou ulici, ze které můžete vyjet na magistrálu.

Podobné nabídky

19270x
Novostavba Na Vackově X. etapa prodej bytů Praha 3 - Žižkov

Na Vackově X. etapa

Na Vackově, Žižkov, Praha 3

2021

O projektu X. etapa: V klidné části horního Žižkova na Praze 3 se podél ulice Malešická staví nový developerský projekt Byty Na Vackově. Pod architektonickým řešením je podepsáno studio MS Architekti, developerem je Metrostav Development a.s., prodejcem Realitní centrum Metrostav Development a.s. Postupně zde vznikne pět maximálně...

38826x
Novostavba VILLA DOMY Třebešín prodej bytů Praha 3 - Strašnice / Žižkov

VILLA DOMY Třebešín

K Červenému dvoru, Strašnice / Žižkov, Praha 3

konec 2021

Villa Domy Třebešín: Na začátku července 2019 společnost AFI EUROPE Czech Republic uvádí na trh nové komorní bydlení VILLA DOMY. Projekt představuje pouze 5 nových a samostatných villa domů. Každý z pěti domů nabídne celkem 5 bytů ve třech podlažích. Atraktivní bydlení v jedinečném prostředí čítá celkem pouze 25 nových bytů. Tulipa Třebešín...

12446x
Novostavba Vitkovia I. prodej bytů Praha 3 - Žižkov

Vitkovia I.

Koněvova, Žižkov, Praha 3

2016/2017

O projektu: Novostavba Vitkovia I. (celkem 17 nových bytů v osmi podlažích.) se nalézá na ulici Koněvova, která náleží do katastrálního území Žižkova na Praze 3. Developerský projekt bude představovat polyfunkční budovu, ve které budou k dispozici byty i komerční prostory. Celý projekt se skládá ze dvou objektů. Tím prvním je...

v přípravě
7710x
Novostavba Viktoria Žižkov Center prodej bytů Praha 3 - Žižkov

Viktoria Žižkov Center

Seifertova, Krásova, Žižkov, Praha 3

projekt v přípravě

O projektu: V příjemné pražské čtvrti Žižkov se připravuje developerský projekt Viktoria Žižkov Center. Staví se na rohu Krásovy a Seifertovy ulice na Praze 3. Budování novostavby bude zahájeno v roce 2018. Již nyní je jasné, že zde vznikne celkem 179 nových bytů a dům se stane polyfunkčním objektem. Vynikající je jeho poloha velice...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist