LV Residence

LV Residence
Adresa Práčská/Mattioliho, Záběhlice, Praha 10
K nastěhování od 2020
Počet jednotek 33
Velikost jednotek 2+kk - 4+kk
Plocha (od - do) 46,9 - 112,63 m2
Acredit realitní kancelář, s.r.o. +420-603-308-049

O projektu:

V Záběhlicích se na zelené louce buduje nový developerský projekt LV Residence. Acredit CZ zde v jednom domě s pěti nadzemními podlažími nabízí zájemcům celkem 32 bytů a jeden ateliér. Nové byty mají plošné dispozice od 2+kk až po 4+kk a rozlohu od 47 m2 do 113 m2. Ke každému z bytů náleží sklepní kóje a většinou také buď balkon nebo terasa. V novostavbě se nachází 38 vnitřních parkovacích stání, před domem potom ještě tři vnější parkovací místa. Pravděpodobné dokončení projektu je plánováno na červenec 2020.

Lokalita:

Developerský projekt LV Residence, který se rodí v Praze 10Záběhlicích v ulici Práčská/Mattioliho, využívá své mimořádně atraktivní polohy nedaleko přírodní památky Meandry Botiče, v těsné blízkosti bytového komplexu se totiž nachází spousta zeleně. Zároveň je zde v okolí i veškerá občanská vybavenost a výborné je i spojení MHD, nedaleko se nalézá také nájezd na Jižní spojku.

Sport, Relax, příroda: Sportovce potěší Fitness studio Kentoya, které leží jenom 824 m od novostavby. Rozsáhlé sportovní vyžití ale nabízí především blízký Sportovní areál Hamr, ve kterém po 3 km jízdy najdete tenisové kurty a kurty na sqash, hřiště na plážový volejbal, fitness centrum a indoor cycling. Také si zde můžete vychutnat příjemnou procházku kolem rozlehlého Hamerského rybníka, nachází se tu i velmi oblíbená výletní restaurace. Jenom kousek za bytovým komplexem, pouhých 520 m, se rozkládá údolí potoka Botič. Je možné se projít 298 m k Mattioliho retenční nádrži, nebo se vydat na druhou stranu jenom 245 m k Práčskému rybníku a potom dále projít celé Meandry Botiče. Děti nadchne 2,4 km vzdálený ZOO koutek Toulcův dvůr.

Nákupy a služby: Kompletní nákupy obstaráte v 940 m vzdáleném obchodním centru VIVO! Hostivař. Nachází se zde hypermarket Albert, pobočka České pošty, lékárna a řada dalších obchodů.

Vzdělávání: Potomky je možné přihlásit do 711 m vzdálené MŠ Práčské a 769 m vzdálené ZŠ Práčské.

Kultura: Nejžhavější filmové nabídky můžete shlédnout v hostivařském kině Premiere Cinemas, které je od obytného komplexu daleko jenom 759 m. Zajímavý kulturní program v podobě přednášek, výstav či koncertů nabízí Toulcův dvůr ve vzdálenosti 2,4 km od rezidence. Na nejrůznější akce a volnočasové aktivity je možné vyrazit i do Kulturního centra Spořilov 2,2 km od rezidence.

Zdravotnictví: Veškerou lékařskou péči zajišťuje Poliklinika Zahradní Město nacházející se jenom 1,3 km od projektu.

Doprava: Na zastávku autobusu Práčská je to pouhých 140 m. Celkem 661 m od obytného souboru najdete stanici tramvaje Sídliště Zahradní Město. Mimořádně výhodnou polohu má lokalita pro cestování autem, protože po pouhých 1,4 km dlouhé jízdě se dostanete na Jižní spojku.

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

377x
Novostavba Sky Rezidence Bohdalec prodej bytů Praha 10 - Michle

Sky Rezidence Bohdalec

Bohdalecká, Michle, Praha 10

07/2021

O projektu: V Praze 10 na Bohdalci pod bohdaleckým kopcem se rodí nové bydlení v podobě Sky Rezidence Bohdalec. Jde o bydlení typu Sky House, které je zároveň energeticky úsporné. Dva nové domy s osmi nadzemními podlažími v sobě bude ukrývat celkem 58 nových bytů, a to s plošnými dispozicemi od 1+kk až po 3+kk, přičemž výměra bytů činí od 30,3...

2414x
Novostavba Rezidence Přípotoční prodej bytů Praha 10 - Vršovice

Rezidence Přípotoční

Přípotoční 35, Vršovice, Praha 10

12/2019

O projektu: Rekonstrukce domu z roku 1937, který je ukázkou řadové funkcionalistické pražské zástavby, to je nový developerský projekt Rezidence Přípotoční v Praze 10 – Vršovicích. Vzniká zde 20 nových bytů s plošnými výměrami od 30 do 80 m2 dále 5 ateliérů, 2 obchodní jednotky a 4 byty s terasami. Byty s dispozicemi od 1+kk...

2730x
Novostavba Panna a Baba prodej bytů Praha 10 - Strašnice

Panna a Baba

Žernovská, Strašnice, Praha 10

09/2020

O projektu: Dva velmi netradičně řešené domy, to je naprosto unikátní developerský projekt Panna a Baba, inspirovaný symbolem Českého ráje, budovaný v Praze 10- Strašnicích v Žernosecké/Strašínské ulici. Developerem je společnost AYOR-development. Nachází se zde pouze 13 bytů ve dvou domech na společné podnoži, takže je zde...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist

Array