LV Residence

LV Residence
Adresa Práčská/Mattioliho, Záběhlice, Praha 10
K nastěhování od 2020 (vyprodáno)
Počet jednotek 33
Velikost jednotek 2+kk - 4+kk
Plocha (od - do) 46,9 - 112,63 m2
Acredit realitní kancelář, s.r.o.

O projektu:

V Záběhlicích se na zelené louce buduje nový developerský projekt LV Residence. Acredit CZ zde v jednom domě s pěti nadzemními podlažími nabízí zájemcům celkem 32 bytů a jeden ateliér. Nové byty mají plošné dispozice od 2+kk až po 4+kk a rozlohu od 47 m2 do 113 m2. Ke každému z bytů náleží sklepní kóje a většinou také buď balkon nebo terasa. V novostavbě se nachází 38 vnitřních parkovacích stání, před domem potom ještě tři vnější parkovací místa. Pravděpodobné dokončení projektu je plánováno na červenec 2020.

Lokalita:

Developerský projekt LV Residence, který se rodí v Praze 10Záběhlicích v ulici Práčská/Mattioliho, využívá své mimořádně atraktivní polohy nedaleko přírodní památky Meandry Botiče, v těsné blízkosti bytového komplexu se totiž nachází spousta zeleně. Zároveň je zde v okolí i veškerá občanská vybavenost a výborné je i spojení MHD, nedaleko se nalézá také nájezd na Jižní spojku.

Sport, Relax, příroda: Sportovce potěší Fitness studio Kentoya, které leží jenom 824 m od novostavby. Rozsáhlé sportovní vyžití ale nabízí především blízký Sportovní areál Hamr, ve kterém po 3 km jízdy najdete tenisové kurty a kurty na sqash, hřiště na plážový volejbal, fitness centrum a indoor cycling. Také si zde můžete vychutnat příjemnou procházku kolem rozlehlého Hamerského rybníka, nachází se tu i velmi oblíbená výletní restaurace. Jenom kousek za bytovým komplexem, pouhých 520 m, se rozkládá údolí potoka Botič. Je možné se projít 298 m k Mattioliho retenční nádrži, nebo se vydat na druhou stranu jenom 245 m k Práčskému rybníku a potom dále projít celé Meandry Botiče. Děti nadchne 2,4 km vzdálený ZOO koutek Toulcův dvůr.

Nákupy a služby: Kompletní nákupy obstaráte v 940 m vzdáleném obchodním centru VIVO! Hostivař. Nachází se zde hypermarket Albert, pobočka České pošty, lékárna a řada dalších obchodů.

Vzdělávání: Potomky je možné přihlásit do 711 m vzdálené MŠ Práčské a 769 m vzdálené ZŠ Práčské.

Kultura: Nejžhavější filmové nabídky můžete shlédnout v hostivařském kině Premiere Cinemas, které je od obytného komplexu daleko jenom 759 m. Zajímavý kulturní program v podobě přednášek, výstav či koncertů nabízí Toulcův dvůr ve vzdálenosti 2,4 km od rezidence. Na nejrůznější akce a volnočasové aktivity je možné vyrazit i do Kulturního centra Spořilov 2,2 km od rezidence.

Zdravotnictví: Veškerou lékařskou péči zajišťuje Poliklinika Zahradní Město nacházející se jenom 1,3 km od projektu.

Doprava: Na zastávku autobusu Práčská je to pouhých 140 m. Celkem 661 m od obytného souboru najdete stanici tramvaje Sídliště Zahradní Město. Mimořádně výhodnou polohu má lokalita pro cestování autem, protože po pouhých 1,4 km dlouhé jízdě se dostanete na Jižní spojku.

Podobné nabídky

230x
Novostavba Nové Královice prodej bytů Praha 10 - Královice

Nové Královice

K Markétě, Královice, Praha 10

09/2021

O projektu: Na východním okraji katastrálního území Prahy vznikne nový developerský projekt, který nabídne několik možností moderního bydlení v prostředí malé obce Královice. Developer NOVÉ KRÁLOVICE, dceřiná společnost skupiny JMM Capital, zde revitalizuje bývalý hospodářský dvůr. V rámci projektu, za který studio...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist

Array