Na Hvězdárně Třebešín

Na Hvězdárně Třebešín
Adresa Malešická, Malešice, Praha 10
K nastěhování od 03/2021
Počet jednotek 65
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
JRD s.r.o. +420-777-889-955

O projektu:

V Praze 10 – Strašnicích vyroste nová rezidence Na hvězdárně Třebešín. Projekt realizuje developerská společnost JRD Development Tři nové cihlové budovy – o čtyřech až šesti nadzemních podlažích - vytvoří spolu s parkově upraveným komunitním prostorem polouzavřený, od okolí oddělený areál, který bude přístupný jenom majitelům bytů a bude možné jej uzamknout. Rezidenční komplex, který je situován na vyvýšeném místě, byl inspirován hvězdnou oblohou, a proto – mimo jiné – se budou vstupní portály jednotlivých budov jmenovat jako některá souhvězdí: Orion, Kozoroh, Vodnář, Andromeda, Kasiopeia a Střelec. A jako domovní znamení budou sloužit i obrázky těchto souhvězdí. V prostoru soukromého parku najdete i malou hvězdárnu – na střeše zahradního domku je umístěna kopule s dalekohledem a mapou hvězdné oblohy. Rovněž všechny další prvky v parku souvisí s vesmírem; například prolézačky se podobají kosmonautským trenažerům nebo kosmickým plavidlům, atd.

Rezidence Na hvězdárně Třebešín nabídne 60 nových bytových jednotek, dispozičně řešených 1+kk až 4+kk. Výměry bytů jsou od 31 – 115 m2. V budově I je celkem 14 jednotek: 1+kk (3x), 3+kk (9x) a 4+kk (2x). Budova II má 37 bytů: 2+kk (6x), 3+kk (16x) a 4+kk (15x). V budově III je bytů devět: 4+kk (4x) a 3+kk (5x). Ke všem bytům patří sklepy a garáže, některé bytové jednotky mají navíc ještě vlastní parkovací stání (67 parkovacích míst je v garážích, 19 míst je na povrchu). Všechny byty mají balkony nebo terasy, k přízemním bytům patří zahrádky. Projekt Na hvězdárně Třebešín je šetrným v nízkoenergetickém až energeticky pasivním standardu. To znamená, že již při návrhu a výběru materiálů a zařízení a také při realizaci je kladen vysoký důraz na co nejnižší spotřebu tepla na vytápění a zamezení tepelných úniků. Prodej bytů byl již zahájen, prodejcem je realitní kancelář JRD; celý rezidenční komplex by měl být dokončen v říjnu 2020 (k nastěhování 3/2021).

Lokalita:

Rezidenční komplex Na hvězdárně Třebešín vznikne v Malešické ulici, v městském obvodu Praha 10, v katastrálním území Praha – Strašnice. Doprava odtud je zajištěna autobusovými linkami: zastávka autobusu Malešický park (linka 155) je vzdálena od rezidence čtyři minuty chůze a na stanici autobusu Habrová (linky 124 a 267) dojdete za pět minut. Autobusovým spojem 155 se dostanete na metro trasy A, stanice Želivského nebo Jiřího z Poděbrad. K lokalitě, v níž bude rezidence Na Hvězdárně Třebešín vystavěna, nutno podotknout, že je kolem dokola obklopena zelení. Jsou to především parky, které poskytují dostatek místa k relaxaci, sportu, anebo jen nadýchání se čerstvého vzduchu. Nejblíže je Malešický park, blízko nějž vznikla naučná stezka svatého Josefa; dále v něm najdete několik dětských hřišť, venkovní posilovnu, senior park, psí hřiště, amfiteátr; odpočinout si zde můžete třeba u unikátní vodní kaskády. V okolí vznikají nové cyklistické stezky. Poblíž je také Malešický les, park Jiřího Karena, park Židovské pece, Vrch Třešňovka, a také několik parků v blízkosti Vinohradské třídy, k nimž dorazíte autem asi za šest minut.

Zaplavat si, posilovat nebo využívat saunu můžete ve sportovním a rekreačním areálu Pražačka na Krejcárku, kam se dostanete autem za 5 minut, na kole na 9 minut. Za 8 minut pěšky jste na in-line dráze a za čtyři minuty ve sportovním centru Hector, v němž můžete cvičit nebo hrát squash, badminton a tenis. V blízkosti rezidence je i další občanská vybavenost jako jsou , základní i střední školy, nákupní střediska nebo služby všeho druhu, a to všechno v dosahu několika minut pěšky, anebo několika minut při použití MHD nebo auta.

Fórum: Na Hvězdárně Třebešín dizkuse

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

Novostavba Green Port Strašnice prodej bytů Praha 10 - Strašnice

Green Port Strašnice

Počernická, Strašnice, Praha 10

09/2021

O projektu: Green Port Strašnice se rodí v Praze 10-Strašnicích na Hagiboru v budově bývalé Československé námořní plavby, která se nachází mezi ulicemi Počernická a Nad Vodovodem. Developerem a prodejcem je společnost JRD. Ve dvou nových osmipodlažních domech obklopených zelení zde vznikne celkem 112 nových bytů o dispozicích od 1+kk až 4+kk. ...

855x
Novostavba Chodov 2018 prodej bytů Praha 10 - Záběhlice

Chodov 2018

Milínská, Záběhlice, Praha 10

08/2020

O projektu: V Záběhlicích v tiché lokalitě plné zeleně, vyroste novostavba CHODOV 2018. Budova bude mít šest nadzemních podlaží a dvě podzemní. Výstavba přinese do této oblasti 75 bytových jednotek o dispozicích 1+kk – 4+kk, s podlahovými výměrami od 32 – 110 m2. V bytech jsou francouzská okna, na podlahách dlažba a plovoucí podlahy;...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist

Array