Na Lhotách

Na Lhotách
Adresa Urešova, Kunratice, Praha 4
K nastěhování od červen 2014 (vyprodáno)
Počet jednotek 180
Velikost jednotek 5+kk - 6+kk+
Plocha (od - do) 154 - 316 m2
RODOP a.s.

O projektu:

V polovině roku 2013 byla dokončena V. etapa developerského projektu Na Lhotách nacházející se v Praze 4 - Kunraticích. Pátá etapa je poslední etapou úspěšného projektu, který navazuje na 4 předchozí etapy, při jejichž realizaci bylo dokončeno 130 rodinných domů a 28 bytů. Autorem projektu je developerská společnost RODOP, a.s. Pátá etapa zahrnuje výstavbu 22 rodinných domů. V jedné ze staveb se nachází sídlo firmy. Architektonické řešení řadových rodinných domů je laděno ve stylu funkcionalismu, domy představují dvoupodlažní zděné stavby s plochou střechou. V rámci projektu byl vybudován nový průchod do přilehlého Kunratického lesa, ve kterém se nachází park, dětské hřiště a množství sportovních ploch. V sousedství developerského projektu probíhá výstavba objektu s příznačným názvem Zátiší, areál seniorů nabízející 130 bezbariérových bytů.

Domy:

Domy obytného komplexu Na Lhotách V. etapa jsou situovány ve čtyřech liniích tvořících čtyři typové řady. Tři linie zahrnují menší domy o užitné ploše 154,3 m2, 188,9 m2 a 195,8 m2. Patří k nim garáže a také terasy. Poslední linie je tvořena 3 většími domy o užitné ploše 316 m2. Větší domy zahrnují dvojgaráž a suterén se skladovými prostorami a zázemím pro fitness, saunu nebo vířivku. K jednotlivým domům náleží pozemky o rozloze od 257 m2 do 574 m2. Ceny domů se pohybují od 12 250 000 Kč (dům 154,3 m2) do 27 930 000 Kč (dům 316 m2) včetně DPH. V ceně jsou zahrnuty i pozemky náležející k domům.

Lokalita:

Nové bydlení Na Lhotách se nachází v Praze 4 – Kunraticích. Lokalita se může pyšnit skvělou dopravní dostupností. Stanice metra C – Chodov je vzdálena pouhých 5 – 10 minut chůze. V okolí najdete veškerou občanskou vybavenost, např. mateřské a základní školy, polikliniku, poštu, policejní stanici a obchodní centrum Chodov. Projekt je výjimečný svým těsným sousedstvím s Kunratickým lesem, který vám poskytne dostatek prostoru pro odpočinek, relaxaci, procházky, ale i aktivní sportování díky nově vybudovaným sportovištím. Při realizaci projektu bylo myšleno i na děti, pro které bylo vybudováno dětské hřiště.

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

Doporučujeme
7956x
Novostavba Zahálka prodej bytů Praha 4 - Modřany

Zahálka

Mezi vodami, Modřany, Praha 4

10/2020

O projektu: Na břehu Vltavy, v sousedství golfového hřiště Hodkovičky, vyrůstá nová malá čtvrť Zahálka. Autoři projektu nechali vyniknout přednostem atraktivní lokality u Vltavy na pomezí Hodkoviček a Modřan. Zasadili do ní koncept nadčasově moderního bydlení s respektem k přírodě, které poskytne klid a prostor pro odpočinek...

6572x
Novostavba Rezidence Písková prodej bytů Praha 4 - Modřany

Rezidence Písková

Písková, Modřany, Praha 4

2021

O projektu: V ulici Písková v Praze 12-Modřanech vzniká nový developerský projekt Rezidence Písková. Projekt vytvořil Ing. arch. Petr Holub z ateliéru ARTPROJEKT JIHLAVA, developerem je společnost Crescon. K nastěhování bude rezidence připravena v roce 2021. Nový dům tvoří budova skládající se ze čtyř sekcí, má pět nebo šest...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist