Na Vackově X. etapa

Na Vackově X. etapa
Adresa Na Vackově, Žižkov, Praha 3
K nastěhování od 2021
Počet jednotek 342
Velikost jednotek 1+kk - 5+kk
Plocha (od - do) 36 - 133 m2
Metrostav Development

O projektu X. etapa:

V klidné části horního Žižkova na Praze 3 se podél ulice Malešická staví nový developerský projekt Byty Na Vackově. Pod architektonickým řešením je podepsáno studio MS Architekti, developerem je Metrostav Development a.s., prodejcem Realitní centrum Metrostav Development a.s. Postupně zde vznikne pět maximálně dvanáctipodlažních nových domů, v nichž se bude nacházet celkem 342 bytů a ateliérů a 5 nebytových prostor. Nabídka zahrnuje byty o plošných dispozicích od 1+kk až po 5+kk. Rozloha bytů se pohybuje od 36 m2 do 133 m2. U přízemních bytů nebudou chybět předzahrádky, u bytů ve vyšších patrech potom balkony nebo lodžie. Všechny byty kromě 1+kk mají k dispozici také sklepní kóje. První tři objekty označené jako A1, A2, A3 s celkem 160 byty budou dokončeny v závěru roku 2020 a byty předány v první polovině roku 2021. Druhé dvě budovy A4 a A5 se 182 byty mají být dokončeny na přelomu roku 2020/2021 a klientům se budou předávat ve 2. polovině roku 2021.

Lokalita:

Podél Malešické ulice na Praze 3 v oblasti horního Žižkova se buduje developerský projekt Byty Na Vackově, který přiléhá k parku Židovské pece. Dopravní obslužnost je zde dobrá, cca 292 m od domů se nalézá zastávka autobusu Malešická, stanice tramvaje Biskupcova leží 874 m od bytového areálu. Pouhých 636 m je vzdálena MŠ Jeseniova, ve stejné ulici ve vzdálenosti 933 m narazíte také na .

Za kulturou si můžete vyjet do Kina Aero, které se nalézá 788 m od projektu. Hned za domy cca 26 m se rozkládá park Židovské pece vhodný k procházkám. Sportovce potěší plavecký bazén a venkovní koupaliště Na Pražačce, obojí leží 2 km od novostaveb. Nejbližším supermarketem je 1,5 km vzdálený Lidl v Koněvově ulici.

Sportovní a rekreační areál Pražačka se zázemím pro fotbal, basketbal, tenis a také s posilovnou a tělocvičnou leží 1,6 km od rezidenčního komplexu. Na kole se můžete vydat 1,1 km na cyklostezku Na kralupské dráze, které vede od Krejcárku, Vítkovským tunelem a souběžně s Husitskou a Koněvovou ulicí, končí u mostu nad Seifertovou ulicí poblíž Hlavního nádraží. Ve vzdálenosti 2,5 km od rezidenčního komplexu se tyčí Žižkovský televizní vysílač, který nabízí výhled na Prahu.

O projektu II. etapa:

Developerský projekt Na Vackově spadá pod katastrální území Prahy 3 na Žižkově. Jedná se o 3 bytové domy navazující na úspěšný projekt Alfarezidence. Nové bydlení v této pražské části je ideální pro všechny zájemce o moderně situované místo s vyváženou cenou a kvalitou. Novostavby budou kolaudovány v letech 2016-17 a jasně směřují k tomu, aby se staly hlavním centrem Prahy. Rezidenční komplex nabízí celkově 202 bytů s dispozičními parametry od 1+kk až po rozměrově komfortní 4+kk. Jednotlivé byty jsou navržené tak, aby byla co nejlépe využita jejich plocha a dostatečný přísun denního světla. Velkoplošných bytů se v rezidenci nachází jen 10, zatímco malých studií s dispozicí 1+kk 85. Nové bytové domy vznikly v projektovém studiu MS Architekti. Pětipodlažní bytové domy díky své navržené asymetrii nevytváří jednolitý útvar, ale charakteristicky členitý komplex. Díky tomu vznikají skvělé prostory pro zákoutí, předzahrádky a přízemní byty. Nové bydlení zastřešuje developer Metrostav Development.

Užitné plochy začínají již na 33m2 až do cca 130m2. Ke každému bytu je k dispozici garážové stání v hodnotě 267 tisíc korun včetně DPH. Novostavby jsou různorodě rozvržené tak, že v každém patře naleznete byty s terasou nebo balkonem, ale i bez nich, podle toho se pak odvíjí celková cena. Stejně tak si můžete zakoupit byt v přízemí s předzahrádkou, ale i bez ní. Předzahrádky začínají na užitných plochách od 11 metrů až po lukrativních 70 metrů. Bytové domy jsou vybudovány z Baumitu a příčky mezi jednotlivými byty z Porothermu. Koupelny se předávají s úplnou kompletací keramického obkladu v kuchyni i koupelně. Nechybí nainstalovaná vana, sprchový kout, závěsné WC a umyvadlo. Všechny vchodové dveře jsou navíc protipožární a okna plastová.

Lokalita:

Developerský projekt v Praze 3, ul. Na Vackově v části obce Žižkov je zasazen do poklidné městské části, kde si i do budoucna uchová svůj komorní vzhled, a to i přes plánované rekonstrukce a výstavbu v nedaleké Olšanské ulici. Nové bydlení v této lokalitě se ihned po dokončení stane součástí zdejšího panorama. Kromě vytvořených rezidenčních parků se v těsné blízkosti nachází i park Židovské pece. Jen několik málo minut chůze od komplexu naleznete dvě základní školy i mateřskou školku společně s ordinací praktického lékaře. V blízkosti se nachází několik obchodních řetězců, restaurací i míst k sportovnímu vyžití jako třeba známá cyklostezka vhodná jak pro jízdu, tak i běh. Ihned před rezidenčním komplexem je k dispozici autobusová zastávka, kterou se během deseti minut dostanete k metru. Z vyšších pater budov je krásný výhled na město a přilehlé parky.

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

2609x
Novostavba U Rajské zahrady 18 prodej bytů Praha 3 - Žižkov

U Rajské zahrady 18

U Rajské zahrady, Žižkov, Praha 3

2018

O projektu: Rekonstrukce secesního činžovního domu U Rajské zahrady 18 je novým developerským projektem, který se zrodil v Praze 3-Žižkově. Jde o dům, postavený roku 1901 na základě návrhu architekta Horáka. Již byla dokončena rekonstrukce, která citlivě zachovává charakter domu, například masivní špaletová okna jsou nahrazena...

4108x
Novostavba Řehořova 37 prodej bytů Praha 3 - Žižkov

Řehořova 37

Řehořova, Žižkov, Praha 3

srpen 2017

O projektu: Nový projekt Řehořova 37 v katastrálním území Žižkov v Praze 3, zahrnuje nejen původní byty, umístěné na pěti podlažích historického domu, který pochází z počátku 20. století, ale také nové rezidenční byty tzv. shell&core v podkroví, tedy jen v základní úpravě, aby si mohl nový majitel či nájemce svůj nový byt upravit podle...

10299x
Novostavba Rezidence Červený dvůr prodej bytů Praha 10 - Strašnice

Rezidence Červený dvůr

K Červenému dvoru, Strašnice, Praha 10

12/2019

O projektu: V současnosti vzbuzuje velký zájem ekologické bydlení, jaké nabízí developerský projekt Rezidence Červený dvůr situovaná v Praze 10-Strašnicích v ulici K Červenému dvoru. V celkem pěti nadzemních podlažích nového domu, z toho třech plnohodnotných a dvou ustupujících podlažích najdou uživatelé 15 nových bytů. Nový dům...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist