Nad Prokopským údolím

Nad Prokopským údolím
Adresa Janského, Stodůlky , Praha 5
K nastěhování od 05/2019
Počet jednotek 60
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
CENTRAL GROUP a.s. +420-226-222-222

O projektu:

Krásné bydlení nabízí developerský projekt Nad Prokopským údolím v Praze 5-Stodůlkách, na rohu ulic Janského a Klausovy. Důvody, proč si pro svoje nové bydlení vybrat právě tuto novostavbu, mohou být klidná rodinná lokalita, blízkost k přírodní rezervaci nebo nádherný výhled na panorama Prahy z horních pater domu. Nalézá se zde 60 nových bytů. Projekt nabízí zájemcům jednak menší byty 1+kk a 2+kk a potom také 3+kk a 4+kk, které mají i velké terasy. Menší byty 1+kk a 2+kk se hodí pro singles nebo jako startovací byty pro mladé páry. Byty mají balkony, lodžie či vnitřní terasy.

Nové byty poskytují standardní provedení KOMFORT a také prodlouženou záruku na kvalitu. Konstrukce domů je železobetonová s cihelným zdivem včetně cihelných příček z příčkovek. Nechybí zde fasádní zateplovací systém. Pro vstup do domu se používají elektronické čipy, čímž se zajišťuje bezpečnost. V domě jsou rovněž instalována osvětlení s pohybovým čidlem. Okna a balkonové dveře jsou plastová bílá s izolačním dvojsklem. V případě koupelen a WC se na podlahy pokládají dlaždice, na stěny obklady, máte na výběr z 20 nadstandardních typů a za příplatek můžete vybírat ještě z dalších 190 nadstandardních typů.

Samozřejmě se sem instalují zařizovací předměty jako závěsné WC, akrylátová vana, sprchový kout a také vývod pro pračku. Podlahy se v obytných místnostech a komorách, které jsou z těchto místností přístupné, pokládají plovoucí laminátové. Na výběr máte z 10 dekorů. Vstupní dveře do jednotlivých bytů jsou bezpečnostní, celoplošně pancéřované a protipožární. Interiérové dveře jsou plné, pouze ze vstupní chodby do obývacího pokoje prosklené, na výběr je z celkem 7 dekorů. Dům má centrální vytápění, každý byt má svoje měření tepla. Nabízí se zde ceny bytů All inclusive, které zahrnují i DPH a také veškeré příslušenství k bytu, tedy parkovací stání a sklep. Parkování pro rezidenty zajišťují podzemní parkovací stání. Pro návštěvy jsou potom určena venkovní parkovací stání před domem. Byty v prvním nadzemním podlaží mají předzahrádky, které jsou oplacené plastovým pletivem. Budova má energetickou náročnost třídy B. Projekt je na k nastěhování od května 2019. Kompletní nabídku nových bytů společnosti CENTRAL GROUP naleznete ZDE: www.central-group.cz.

Lokalita:

Místo na Praze 5-Stodůlkách v Janského ulici, respektive na rohu ulic Janského a Klausovy, kde se developerský projekt Nad Prokopským údolím nachází, má nádhernou polohu. V okolí najdete kompletní občanskou vybavenost a navíc to máte i kousek do přírody. Ne nadarmo se projekt nazývá Nad Prokopským údolím, protože do této krásné přírodní rezervace je to opravdu kousek, procházkou tam zvládnete dojít za 10 minut. Stejně tak do údolí Dalejského potoka je to co by kamenem dohodil, dojdete sem přibližně za 11 minut.

Kromě dlouhých pěších túr tu můžete podnikat také cyklovyjížďky. Nejbližší supermarket Albert je v docházkové vzdálenosti 10 minut. Minutu chůze se nalézá mateřská škola Balónek v Janského ulici, za 3 minuty pěší chůze se dostanete do mateřské školy Pohádka v Klausově ulici. Základní škola Janského je 3 minuty pěšky, další základní škola stojí v Klausově ulici, což je 6 minut pěší chůze.

Na nejbližší zdravotní středisko narazíte v docházkové vzdálenosti 2 minuty. Hřiště pro děti a na sport je vzdálené jenom 6 minut chůze u základní školy Janského, v docházkové vzdálenosti 8 minut se nalézá hřiště u ZŠ Klausova. Pouhých 5 minut je vzdálená pošta. Dopravní spojení je sem výborné, na stanice metra Luka nebo Nové Butovice je to jenom 6 minut autobusem, přičemž k nejbližší autobusové zastávce se dostanete za 8 minut pěší chůze. Za 4 minuty jízdy autem se ocitnete na Jeremiášově ulici, odkud můžete vyrazit směrem do Jinonic a dále do centra, nebo naopak na druhou stranu do Řeporyjí a ven z Prahy na Rozvadovskou spojku.

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

386x
Novostavba Domy Malvazinky prodej bytů Praha 5 - Košíře

Domy Malvazinky

Hillebrantova, Košíře, Praha 5

projekt v přípravě

O projektu: Domy Malvazinky, to je nový developerský projekt, který se rodí v Praze 5 na Malvazinkách, a to na samém okraji lesa v Košířích. Budují se zde celkem čtyři řadové domy, každý z nich má plošné dispozice 4+kk, jde tedy o bydlení určené pro rodiny s dětmi. Zároveň ke každému z domů náleží také dvě parkovací stání. Důraz je v...

2971x
Novostavba Park rezidence Klamovka prodej bytů Praha 5 - Smíchov

Park rezidence Klamovka

Plzeňská, Smíchov, Praha 5

10/2019

O projektu: Park Rezidence Klamovka je novostavba, která se realizuje na Smíchově, u parku Klamovka. Dům je sedmipatrový a navazuje na stávající zástavbu. Je řešen jako nízkonákladový – energetická náročnost B. V domě je výtah. Projekt přináší 32 bytových jednotek, dispozičně řešených jako 1+kk – 3+kk, o výměrách od 30 do 81 m2. Některé byty...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist