Nad Prokopským údolím

Nad Prokopským údolím
Adresa Janského, Stodůlky , Praha 5
K nastěhování od 05/2019
Počet jednotek 60
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
CENTRAL GROUP a.s. +420-226-222-222

O projektu:

Krásné bydlení nabízí developerský projekt Nad Prokopským údolím v Praze 5-Stodůlkách, na rohu ulic Janského a Klausovy. Důvody, proč si pro svoje nové bydlení vybrat právě tuto novostavbu, mohou být klidná rodinná lokalita, blízkost k přírodní rezervaci nebo nádherný výhled na panorama Prahy z horních pater domu. Nalézá se zde 60 nových bytů. Projekt nabízí zájemcům jednak menší byty 1+kk a 2+kk a potom také 3+kk a 4+kk, které mají i velké terasy. Menší byty 1+kk a 2+kk se hodí pro singles nebo jako startovací byty pro mladé páry. Byty mají balkony, lodžie či vnitřní terasy.

Nové byty poskytují standardní provedení KOMFORT a také prodlouženou záruku na kvalitu. Konstrukce domů je železobetonová s cihelným zdivem včetně cihelných příček z příčkovek. Nechybí zde fasádní zateplovací systém. Pro vstup do domu se používají elektronické čipy, čímž se zajišťuje bezpečnost. V domě jsou rovněž instalována osvětlení s pohybovým čidlem. Okna a balkonové dveře jsou plastová bílá s izolačním dvojsklem. V případě koupelen a WC se na podlahy pokládají dlaždice, na stěny obklady, máte na výběr z 20 nadstandardních typů a za příplatek můžete vybírat ještě z dalších 190 nadstandardních typů.

Samozřejmě se sem instalují zařizovací předměty jako závěsné WC, akrylátová vana, sprchový kout a také vývod pro pračku. Podlahy se v obytných místnostech a komorách, které jsou z těchto místností přístupné, pokládají plovoucí laminátové. Na výběr máte z 10 dekorů. Vstupní dveře do jednotlivých bytů jsou bezpečnostní, celoplošně pancéřované a protipožární. Interiérové dveře jsou plné, pouze ze vstupní chodby do obývacího pokoje prosklené, na výběr je z celkem 7 dekorů. Dům má centrální vytápění, každý byt má svoje měření tepla. Nabízí se zde ceny bytů All inclusive, které zahrnují i DPH a také veškeré příslušenství k bytu, tedy parkovací stání a sklep. Parkování pro rezidenty zajišťují podzemní parkovací stání. Pro návštěvy jsou potom určena venkovní parkovací stání před domem. Byty v prvním nadzemním podlaží mají předzahrádky, které jsou oplacené plastovým pletivem. Budova má energetickou náročnost třídy B. Projekt je na k nastěhování od května 2019.

Lokalita:

Místo na Praze 5-Stodůlkách v Janského ulici, respektive na rohu ulic Janského a Klausovy, kde se developerský projekt Nad Prokopským údolím nachází, má nádhernou polohu. V okolí najdete kompletní občanskou vybavenost a navíc to máte i kousek do přírody. Ne nadarmo se projekt nazývá Nad Prokopským údolím, protože do této krásné přírodní rezervace je to opravdu kousek, procházkou tam zvládnete dojít za 10 minut. Stejně tak do údolí Dalejského potoka je to co by kamenem dohodil, dojdete sem přibližně za 11 minut.

Kromě dlouhých pěších túr tu můžete podnikat také cyklovyjížďky. Nejbližší supermarket Albert je v docházkové vzdálenosti 10 minut. Minutu chůze se nalézá mateřská škola Balónek v Janského ulici, za 3 minuty pěší chůze se dostanete do mateřské školy Pohádka v Klausově ulici. Základní škola Janského je 3 minuty pěšky, další základní škola stojí v Klausově ulici, což je 6 minut pěší chůze.

Na nejbližší zdravotní středisko narazíte v docházkové vzdálenosti 2 minuty. Hřiště pro děti a na sport je vzdálené jenom 6 minut chůze u základní školy Janského, v docházkové vzdálenosti 8 minut se nalézá hřiště u ZŠ Klausova. Pouhých 5 minut je vzdálená pošta. Dopravní spojení je sem výborné, na stanice metra Luka nebo Nové Butovice je to jenom 6 minut autobusem, přičemž k nejbližší autobusové zastávce se dostanete za 8 minut pěší chůze. Za 4 minuty jízdy autem se ocitnete na Jeremiášově ulici, odkud můžete vyrazit směrem do Jinonic a dále do centra, nebo naopak na druhou stranu do Řeporyjí a ven z Prahy na Rozvadovskou spojku.

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

546x
Novostavba Viladomy Hvězdárna prodej bytů Praha 5 - Velká Chuchle

Viladomy Hvězdárna

Na Hvězdárně, Velká Chuchle , Praha 5

bude stanoveno

O projektu: Mezi architektonicky zajímavá řešení nového bydlení patří také nový developerský projekt Viladomy Hvězdárna ve Velké Chuchli na Praze 5. Prodej má na starosti Realitní kancelář Pavla Temrová, Jde o osobitý dům, který obsahuje celkem osm bytů, a to s plošnými dispozicemi od 2+kk až po 4+kk a nechybí zde ani luxusní střešní penthouse...

2198x
Novostavba Park Zličín prodej bytů Praha 5 - Zličín

Park Zličín

Na Radosti, Zličín, Praha 5

02/2021

O projektu: Rezidenční areál s privátním parkem, to je nový developerský projekt Park Zličín, který se rodí na Praze 5 – Zličíně, v ulici Na Radosti. V oblíbené lokalitě vzdálené necelé 3 minuty chůze od stanice metra B Zličín vznikne v sedmi bytových domech celkem 526 bytů. V první etapě je v prodeji 146 bytů s efektivními a promyšlenými...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist

Array