NEUGRAF

NEUGRAF
Adresa Grafická, Smíchov, Praha 5
K nastěhování od jaro 2020
Počet jednotek 177
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
UBM / CRESTYL +420-800-500-550

O projektu:

Elegantní bydlení na dosah od nejužšího centra Prahy se buduje v ulici Grafická 1 na Praze 5-Smíchově. Kde vzniká developerský projekt NEUGRAF. Chcete útulný nový byt, loft, nebo penthouse s velkorysou terasou? To vše budete mít. Desetipatrová budova nabízí celkem 177 nových bytů. Jde o byty o plošných dispozicích od 1+kk přes 2+kk a 3+kk až po 4+kk a plošných výměrách od 30 m2 do 151 m2. Dům není klasická novostavba, ale někdejší průmyslový areál tiskárny Václav Neubert a synové. Byl zde vytvořen multifunkční prostor v industriálním stylu, uzavřený areál, kde budete mít vše pod jednou střechou. Jde o skutečně moderní bydlení, jeho součástí je mimo jiné i dvoupatrová recepce s ostrahou, takže se nemusíte obávat, že by k vám pronikl kdokoli nepovolaný.

Byty mají různé standardy, závisí vždy na konkrétní bytové jednotce. V obytných místnostech se pokládají dřevěné podlahy, na chodbách, v koupelně a na toaletě keramické dlažby a obklady. Na terasách rošty z termoborovice. Do bytů se osazují dřevěná okna s izolačními trojskly. Vnitřní příčky jsou keramické cihlové. Přímo v areálu se nacházejí klidové zóny, můžete si zde odpočinout v soukromém wellness, které se nalézá přímo v areálu domu. Možnosti pro příjemný odpočinek tím ale ani zdaleka nejsou vyčerpány, protože uprostřed se nalézá vnitřní klidová zahrada a blízko je park.

K relaxaci jsou samozřejmě určeny terasy i balkony náležející k jednotlivým bytům, které využijete, pokud chcete mít soukromí. Jestliže zatoužíte po společnosti, vydejte se na společnost střechu, nebo do kavárny či coworkingového centra, které se nachází přímo v areálu. Zelené terasovité střechy vytvářejí oázu klidu a možnost, kde si posedět s přáteli. V každé bytové jednotce je zajištěna rekuperace vzduchu. Mimo jiné je k dispozici i společná prádelna. V areálu je dostatek parkovacích míst pro rezidenty. Dokončení projektu je naplánováno na jaro 2020. Developerem projektu jsou společnosti UBM Bohemia Development s.r.o. a CRESTYL real estate s.r.o.

Lokalita:

Moderní bydlení v někdejším industriálním areálu tiskárny Václav Neubert a synové nabízí developerský projekt NEUGRAF, který se nachází v ulici Grafická 1 na Praze 5-Smíchově. U stanice metra Anděl na lince B vzniklo Obchodní centrum Nový Smíchov s hypermarketem Tesco, kam se pěšky dostanete za 9 minut. Autem je to 7 minut a najdete tam zázemí veškerých obchodů. Pouhou minutu pěší chůze je vzdálená mateřská a základní škola v Grafické ulici.

Mezi smíchovské památky patří barokní vila Bertramka v Mozartově ulici vzdálená cca 4 minuty chůze. Kulturní centra Smíchova tvoří Národní dům na Náměstí 14. října pro koncerty a plesy v dojezdové vzdálenosti 5 minut autem, dále multikino Cinema City v OC Nový Smíchov, což je pěšky 9 minut, a také Švandovo divadlo ve Štefánikově ulici vzdálené 3 minuty autem.

Sportovci najdou zázemí v multifunkčním areálu Mrázovka v ulici U Mrázovky, což je asi 7 minut pěšky, či na ostrově Císařská louka. Smíchov je součástí cyklotrasy A1 Vltava levobřežní z Řevnic až do Roztok, takže můžete vyrazit ven na kole. V okolí je dostatek parků – 5 minut chůze Park Sacré Coeur, 10 minut park Mrázovka.

K nejbližší zastávce městské hromadné dopravy to máte jenom 2 minuty pěšky, odsud jezdí autobusy. K další stanici MHD, kde projíždějí tramvaje je to 4 minuty pěšky. Smíchovem vede trasa metra B, ke stanici Anděl ta máte 11 minut pěšky. U výstupu u Anděla Na Knížecí jezdí autobusy na Příbram, Plzeň a dále na jihozápad. U Anděla se kříží dvě páteřní tramvajové trasy: z Újezda na Barrandov (linky číslo 14 a 20) a z Palackého náměstí do Řep (linky číslo 4 a 9 a 10). Poblíž také ústí dva tunely Městského okruhu, Mrázovka a Strahovský tunel. K tunelu Mrázovka to máte autem 6 minut.

Fórum: NEUGRAF Grafická dizkuse

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

451x
Novostavba Park rezidence Klamovka prodej bytů Praha 5 - Smíchov

Park rezidence Klamovka

Plzeňská, Smíchov, Praha 5

10/2019

O projektu: Park Rezidence Klamovka je novostavba, která se realizuje na Smíchově, u parku Klamovka. Dům je sedmipatrový a navazuje na stávající zástavbu. Je řešen jako nízkonákladový – energetická náročnost B. V domě je výtah. Projekt přináší 32 bytových jednotek, dispozičně řešených jako 1+kk – 3+kk, o výměrách od 30 do 81 m2. Některé byty...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist

Array