Nová Elektra

Nová Elektra
Adresa Poděbradská/U Elektry, Hloubětín, Praha 9
K nastěhování od 03/2022
Počet jednotek 92
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
FINEP

O projektu:

Nový developerský projekt Nová Elektra se rodí na pomezí Vysočan a Hloubětína na Praze 9. Název projekt získal podle někdejší továrny Elektra, která byla zaměřena na výrobu rozmanitých elektrosoučástek. Celý projekt tak bude respektovat charakter místa, jeho historii i okolní zástavbu. Nyní se zde staví pod dozorem developera společnosti FINEP CZ a.s. V rámci první etapy stavby tu vznikne 92 bytů, které budou mít plošné dispozice od 1+kk čili 25,3 m2 až po velké rodinné 4+kk o rozloze 115,6 m2. Přízemní byty budou disponovat i svými soukromými zahradami. Zároveň zde nechybí také skladovací prostory a garážová stání. Navíc u bytů situovaných do Poděbradské ulice vzniknou v parteru ulice také obchodní jednotky. Konečný počet bytů postavených v lokalitě potom bude záviset na celkovém procesu přípravy a celé schvalovací byrokracii. V rámci první etapy vznikne také klidná zahrada ve vnitrobloku., která poskytne budoucím obyvatelům prostor k relaxaci.

Lokalita:

Na Praze 9, rozhraní Hloubětína a Vysočan v Poděbradské/U Elektry ulici se buduje projekt Nová Elektra. Tato městská část patří mezi nejvíce rostoucí. Těží především z toho, že jsou zde rozsáhlé nákupní možnosti, občanská vybavenost je tu na vysoké úrovni. Zároveň je zde mimořádné dobré dopravní spojení, ať už tramvají nebo metrem. Nechybí ovšem ani dostatek zeleně v podobě nedalekých parků a možnosti sportování v těsné blízkosti. K dispozici jsou například i cyklostezky. Příjemnou relaxaci potom nabízí okolí říčky Rokytky.

Sport, relax, příroda: Svoji tělesnou kondici můžete například trénovat v 506 m vzdálené fitness stezce Rokytka. Sportovní využití poskytne třeba 3,2 km vzdálená sportovní hala Skateboard Pragovka, nebo 572 vzdálené U-rampy. Cílem výletu může být 4,4 km vzdálená Přírodní památka Pražský zlom, nebo Kejřův mlýn, jenž je 959 m daleko. Pro děti je velkou atrakcí 2,8 km vzdálený Dinopark. Řadu možností nejenom pro plavce nabízí Plavecký a sportovní areál Hloubětín, který najdete ve vzdálenosti 1,4 km.

Nákupy a služby: Jenom 493 m daleko se rozkládá supermarket Billa, ve kterém pořídíte základní nákupy. Na velké nákupy se můžete vydat 2,3 km do nákupního centra Fénix.

Vzdělávání: Děti můžete přihlásit do 4,1 vzdálené MŠ U vysočanského pivovaru, ty starší potom do ZŠ Špitálská, která se nalézá 2,8 km daleko. .

Kultura: Jistě zaujmou divadelní představení a koncerty v 3,1 km vzdáleném divadle Gong. Na dobrý film můžete zajet do kina Cinestar Černý Most, které je se nalézá 6 km od obytného souboru.

Zdravotnictví: Zázemí praktických lékařů vám poskytne 3,1 km vzdálená Poliklinika Kolbenova.

Doprava: Doslova za rokem, jenom 190 m je vzdálená zastávka tramvaje U Elektry. Celkem 1,6 km se nachází stanice metra Hloubětín. Jenom 168 m daleko je výjezd na Poděbradskou ulici, odkud můžete jet jak do centra, tak i ven z Prahy.

Podobné nabídky

237x
Novostavba Harfa Yard prodej bytů Praha 9 - Libeň

Harfa Yard

Kovářská, Libeň, Praha 9

2Q/2022

O projektu: V roce 2020 začne v pražské čtvrti Libeň výstavba bytového komplexu Harfa Yard, umístěného do bezprostřední blízkosti O2 areny, nabízející 28 bytů. Termín dokončení výstavby byl stanoven na 2. čtvrtletí roku 2022. Na vzhledu projektu se podílel světově známý český výtvarník a architekt Bořek Šípek, známý pro své skleněné objekty....

Novostavba Domy Na Pramenech prodej bytů Praha 9 - Čakovice

Domy Na Pramenech

Kostelecká, Čakovice, Praha 9

2021

O projektu: Jednotná zástavba 77 elegantních domů a dvojdomů vyroste na pomezí Čakovic, Letňan a Ďáblic a uspokojí každého, kdo hledá funkční a nadčasové bydlení. Cílem investora BPD Development bylo vytvořit bezpečné místo s dostatkem soukromí a bezstarostnou sousedskou atmosférou. Architektonický návrh vzešel z per architektů z ateliéru ADR –...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist

Array