Nová „Nuselská“

Nová „Nuselská“
Adresa Nuselská, Nusle, Praha 4
K nastěhování od 2020
Počet jednotek 146
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Trigema a.s. +420-773-746-660

O projektu:

Developerský projekt s názvem Nová Nuselská, to je koncept chytrého rezidenčního bydlení, který vzniká v Praze 4 – Nuslích. Nalézá se přímo naproti ulici Na Jezerce, která stoupá do kopce a odkud bude vidět do vnitrobloku komplexu. Staví zde developer společnost Trigema a.s. Z areálu někdejších Nuselských mlékáren se stane obytný komplex zahrnující celkem 146 jednotek Chytrého bydlení, a to na ploše 4200 m2. K dispozici zde budou byty od 1+kk až po 4+kk. Velmi úsporná budova má průkaz energetické náročnosti skupiny B. Velkou výhodu je zároveň řada chytrých technologií využitých v bytech, ať už jde o rekuperaci vzduchu, nebo inteligentní ovládání bytů. Součástí rezidence bude i vnitroblok osázený zelení a doplněný lavičkami a odpočinkovým mobiliářem. Dokončení celého projektu se předpokládá na podzim roku 2020, k nastěhování byty pravděpodobně budou na přelomu podzimu a zimy 2020.

Lokalita:

Nová Nuselská na Praze 4 je developerským projektem, který maximálně těží ze své polohy v širším centru. Prahy Veškeré služby občanské vybavenosti jsou ve velmi těsné blízkosti, dostanete se k nim do několika minut, ale zároveň se velmi blízko nachází výjezd na dálnici D1, který je dosažitelný do 10 minut, do cca 8 minut je přitom možné se vlastním autem nebo městskou hromadnou dopravou dopravit do samotného srdce Prahy na Václavské náměstí. Přitom je v blízkém okolí zároveň i dostatek zeleně a kulturních příležitostí.

Sport, Relax, příroda: Nedaleko, přesněji 239 m od objektu se rozkládá Park Jezerka, který je vhodný k procházkám a relaxaci. Sportovní vyžití vás pak čeká například na 1,6 km vzdálené lukostřelnici na Tyršově vrchu. 628 m od rezidence se nalézá Bowling V Továrně, kde můžete strávit příjemné chvilky při tomto sportu. Funkční Fitko je otevřené v dosahu 631 m, dalším blízkým Fitness centrem je 376 m vzdálená Aréna Pavly Kladivové. Milovníky zimních sportů potěší, že 1,7 km odsud funguje Zimní stadion Hasa

Nákupy a služby: Doslova za rohem, jenom 37 m od domu, je otevřen supermarket Tesco Expres. Pro větší nákupy je 1,2 km od obytného souboru k dispozici otevřený hypermarket Lidl.

Vzdělávání: Na MŠ K Podjezdu narazíte 396 m od obytného komplexu. Velmi blízko, pouhých 337 m, se nalézá rovněž Základní škola Square.

Kultura: Zajímavá představení nabízí 435 m vzdálené Divadlo Na Jezerce nebo také Divadlo Na Fidlovačce, které se nachází 1,1 km od rezidence.

Zdravotnictví: Služby praktických lékařů vám poskytne 957 m vzdálená Nuselská poliklinika.

Doprava: Jenom 95 m se nachází tramvajová zastávka Horky. Stejně dlouhý, tedy 95 m, je i pro automobilisty výjezd na Nuselskou ulici. Ve vzdálenosti 1,3 km se nalézá Nádraží Praha-Vršovice. Po 3 km jízdy se automobilisté dostanou na ulici 5. května a odtud už na výjezd z Prahy.

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

4369x
Novostavba Zelené Modřany prodej bytů Praha 4 - Modřany

Zelené Modřany

Provázkova, Modřany, Praha 4

11/2019

O projektu: Na zelené louce se v Praze 4-Modřanech v Provázkově ulici staví nový developerský projekt nazvaný Zelené Modřany (Bydlení Na Beránku). Zahrnuje celkem devatenáct nových řadových domů s plošnými dispozicemi 4+kk a zahradou. Užitná plocha je 110,5 - 112,8. Na výběr jsou dvě různé varianty domů. Každý dům má vlastní garáž....

5308x
Novostavba Rezidence Písková prodej bytů Praha 4 - Modřany

Rezidence Písková

Písková, Modřany, Praha 4

2021

O projektu: V ulici Písková v Praze 12-Modřanech vzniká nový developerský projekt Rezidence Písková. Projekt vytvořil Ing. arch. Petr Holub z ateliéru ARTPROJEKT JIHLAVA, developerem je společnost Crescon. K nastěhování bude rezidence připravena v roce 2021. Nový dům tvoří budova skládající se ze čtyř sekcí, má pět nebo šest...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist

Array