Nové byty Toužimská

Nové byty Toužimská
Adresa Toužimská, Letňany, Praha 9
K nastěhování od březen 2013 (vyprodáno)
Počet jednotek 45
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Plocha (od - do) 37 - 87 m2
REDOT, s.r.o.

O projektu:

Prodej nových bytů připravených k nastěhování od 1+kk do 4+kk (37 m2 - 96 m2) v souboru tří architektonicky moderních novostaveb Praha 9 - Staré Letňany. Součástí bytů jsou balkony, terasa nebo předzahrádka, sklepní kóje a jedno garážové stání. Energetická třída B - úsporná. Všechny bytové jednotky nabízejí ve standardu kvalitní materiály (dřevěná Eurookna - izolační dvojsklo, celodřevěné třívrstvé podlahy Parador, dýhové dveře, obklady Emes Aurelia Ceramiche, sanita RIHO, Laufen, baterie Hans Grohe). Vytápění a ohřev TUV je regulováno pro každý byt samostatně regulační jednotkou MEIBES. Nadstandardní zateplení budov.

Lokalita:

Celý uzavřený areál viladomů je v klidné části Letňan, v blízkosti lesoparku. V místě veškerá občanská vybavenost vč. školek, škol, radnice, pošty, lekárny, polikliniky...OC Letňany, zimní stadion a krytý bazén 5 min busem. 2 zastávky MHD 2 min od domu. Metro Letňany 7 min.

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

7781x
Novostavba Harfa Design Residence prodej bytů Praha 9 - Libeň

Harfa Design Residence

Českomoravská, Libeň, Praha 9

11/2020

O projektu: Na pražské Harfě vyrůstá nový designový bytový dům Harfa Design Residence. Stavitelem je Central Group, který zpracoval developerský projekt s celkem 249 byty (či ateliéry), o dispozicích 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk. Central Group výstavbu cihlového bytového domu na Českomoravské ulici, v Praze 9 – Libni, pojal...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist