Obytný park Kbely Centrum

Obytný park Kbely Centrum
Adresa Vágnerova, Kbely, Praha 9
K nastěhování od vyprodáno
Počet jednotek 187
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Plocha (od - do) 36 - 120 m2
OPIDUM - reality a.s.

O projektu:

Obytný park – Kbely centrum je developerský projekt spočívající ve výstavbě 8 vilových domů situovaných v moderní zástavbě, který navazuje na velmi úspěšný předchozí projekt Zahrádky Kbely. Celý projekt Obytný park Kbely Centrum vyniká svou jednoduchostí a účelným architektonickým řešením nového bydlení zasazeného do příjemné a klidné oblasti Prahy – Kbely. Domy jsou dynamicky tvarovány balkony a vystupující a ustupující fasádou zvýrazněnou střídající se barevností. Svými proporcemi splňují všechny výhody poklidného bydlení pro rodiny s dětmi.

Byty:

Obytný park Kbely Centrum nabízí v rámci tří a čtyřpodlažních viladomů více než 180 bytů o ploše od 36 m2 do 119 m2 a v dispozici 1+kk až 4+kk. Součástí každého bytu je terasa nebo balkon. Některé byty v přízemí mají předzahrádky. V nejvyšších patrech jsou pak součástí luxusních bytových jednotek velké terasy s výhledem do širokého okolí a klimatizační jednotky. Všechny byty působí dojmem vzdušnosti a prostornosti a jsou vybaveny tím nejvyšším standardem. Při plánování byl kladen důraz zejména na obývací místnost, která hraje důležitou roli v každodenním životě a je svými obyvateli nejvíce využívána. Teplo v bytech zajišťuje výměníková stanice společná pro celý dům. V kuchyňském koutu jsou připraveny veškeré přípojky pro moderní kuchyni včetně samostatného odpadu pro myčku na nádobí. K dispozici je též společná televizní anténa a pro ty náročnější jsou připraveny i rozvody satelitu. Noví majitelé mohou počítat s garážovým stáním přímo v suterénu jednotlivých domů, které si mohou dokoupit. Totéž platí i pro sklepní kóje V rámci tohoto projektu vznikly v přízemí tří viladomů také zajímavé komerční plochy, které je možné si pronajmout pro zrealizování různých podnikatelských záměrů.

Lokalita:

Novostavby Obytný park Kbely Centrum bezesporu těží z klidné lokality, ve které se nachází. Praha 19 byla vyhlášena týdeníkem Ekonom v rámci soutěže Město pro život nejlepším místem v Praze co se týče kvality lokality. V bezprostřední blízkosti tohoto komplexu nalezneme nový lesopark, jenž je jednou z největších parkových ploch tohoto městského obvodu a jenž nabízí širokou škálu zajímavostí. Mezi ně patří například potůček s tůní, amfiteátr nebo místo pro mladé i starší táborníky. Pro ty nejmladší je zde zřízeno i několik dětských hřišť a na své si přijdou i sportovci. Park protíná cyklostezka vedoucí do všech koutů Prahy. Pozadu nezůstává ani občanská vybavenost okolí včetně obchodu BILLA, pro fajnšmekry prodejna biopotravin a farmářských výrobků či řeznictví, dále pak lékárna, ordinace praktického lékaře a samozřejmě mateřská i základní škola. Všichni jistě ocení i přítomnost nově vybudované kavárny s dětským koutkem hned vedle lesoparku. O ochranu obyvatel se přímo v místo stará nová policejní stanice a hasičská zbrojnice dobrovolných hasičů. Širší nákupní možnosti poskytuje nedaleké komerční a zábavní centrum Tesco Letňany nebo hypermarket Globus v Čakovicích.

interserver-coupons.com

Podobné nabídky

2867x
Novostavba Bydlení Jahodnice prodej bytů Praha 9 - Hostavice

Bydlení Jahodnice

U Hostavického potoka, Hostavice, Praha 9

2018

O projektu: Chcete-li žít téměř uprostřed přírody, nedaleko údolí romantické říčky, vyberte si bydlení ve východní části Prahy, v městské části Praha 14-Hostavice, kde se v ulici U Hostavického potoka rodí developerský projekt Bydlení Jahodnice. Developerem a prodejcem je v případě tohoto projektu UNIMEX GROUP,...

4257x
Novostavba Rezidence Bleriot prodej bytů Praha 9 - Letňany

Rezidence Bleriot

Polaneckého, Letňany, Praha 9

2Q/2020

O projektu: V pražských Letňanech se na Praze 9 v ulici Polaneckého staví unikátní developerský projekt Blériot. Jedná se o rezidenční areál zahrnující celkem 151 nových bytů ve 2 bytových domech se čtyřmi nadzemními podlažími (domy B a C) a jednom bytovém domě s pěti nadzemními podlažími (dům A). Nové byty mají plošné dispozice 1+kk, 2+kk,...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist

Array