Odeta Teras

Odeta Teras
Adresa Ocelářská, Libeň, Praha 9
K nastěhování od 06/2021
Počet jednotek 36
Velikost jednotek 1+kk - 5+kk
Plocha (od - do) 40 - 269 m2
RE/MAX Ambassador +420-731-618-310

O projektu:

Developerský projekt Odeta Teras se nachází v části Praha 9 a vznikne spojením přední části domu a zástavby ve vnitrobloku. Součástí bytového domu budou byty s terasou, které jsou orientované směrem do parku a nabízí tak klid a příjemný výhled.

V bytovém domě bude vystavěno 36 bytů o velikosti 40 m2 až 239 m2 . Dispozice bytů jsou 1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk a 5+kk. Celkem dům nabízí 11 bytů ve vnitrobloku, 13 bytů orientovaných do vnitrobloku a 13 bytů orientovaných do ulice. Součástí projektu je 24 garážových stání a 37 sklepních kójí. Byty je možné rezervovat již nyní za poplatek 10% z ceny bytu. Po dokončení a kolaudaci projektu se doplácí byt do plné ceny s možností financování hypotečním úvěrem.

Prodej a propagaci jednotlivých bytů zajišťuje realitní kancelář RE/MAX Ambassador. Společnost Mizera Lichý Aster ARCHITEKTI zajistila studii stavby, vizualizace a návrhy interiérů, společnosti AKIA a Tomšů a Klimeš připravily a zpracovaly dokumentaci pro stavební povolení. Na financování projektu se podílí Česká spořitelna, která může zájemcům nabídnout financování bytů pomocí hypotečního úvěru.

Stavební povolení nabylo právní moci dne 1. 8. 2019, v průběhu listopadu 2019 byly zahájeny bourací práce stávajících objektů a předpokládané dokončení celého projektu je stanoveno na červen 2021.

Lokalita:

Bytový dům Odeta Teras se staví na ulici Ocelářská ve čtvrti Praha 9Libeň. Orientován je do málo frekventované ulice, proto bytové domy slibují klidné a bezpečné bydlení. V okolí je dostupná veškerá občanská vybavenost. Ve vzdálenosti 200 metrů se nachází obchodní centrum Galerie Harfa, lékárna a hypermarket Albert, přibližně 400 metrů daleko pak O2 Aréna. Přibližně 600 metrů od objektu jsou tramvajové zastávky Ocelářská a Divadlo Gong a ve vzdálenosti 400 metrů se nachází zastávka metra linky B Českomoravská. Přibližně 1000 metrů od projektu Odeta Teras se nachází park Podviní, který nabízí prostor k relaxaci i vyžití mladých lidí i rodin s dětmi. Necelý 1 kilometr daleko je také poliklinika, která má nonstop pohotovost.

Podobné nabídky

237x
Novostavba Harfa Yard prodej bytů Praha 9 - Libeň

Harfa Yard

Kovářská, Libeň, Praha 9

2Q/2022

O projektu: V roce 2020 začne v pražské čtvrti Libeň výstavba bytového komplexu Harfa Yard, umístěného do bezprostřední blízkosti O2 areny, nabízející 28 bytů. Termín dokončení výstavby byl stanoven na 2. čtvrtletí roku 2022. Na vzhledu projektu se podílel světově známý český výtvarník a architekt Bořek Šípek, známý pro své skleněné objekty....

Novostavba Domy Na Pramenech prodej bytů Praha 9 - Čakovice

Domy Na Pramenech

Kostelecká, Čakovice, Praha 9

2021

O projektu: Jednotná zástavba 77 elegantních domů a dvojdomů vyroste na pomezí Čakovic, Letňan a Ďáblic a uspokojí každého, kdo hledá funkční a nadčasové bydlení. Cílem investora BPD Development bylo vytvořit bezpečné místo s dostatkem soukromí a bezstarostnou sousedskou atmosférou. Architektonický návrh vzešel z per architektů z ateliéru ADR –...

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce

TOPlist TOPlist

Array